Hazel a Gus jsou dva výjimeční teenageři, které spojuje kousavý humor, pohrdání konvencemi a především láska, co s nimi cloumá. Jejich vztah je o to neobvyklejší, že se seznámili a zamilovali během setkávání na sezeních podpůrné skupiny pro boj s rakovinou. Hazel Grace Lancasterové (Shailene Woodley) je šestnáct let. Má ráda (a zároveň toleruje) své někdy až příliš starostlivé rodiče a právě se zakoukala do mladíka jménem Gus Waters (Ansel Elgort), který se na oplátku zamiloval do ní. Jak se sbližují, Hazel a Gus společně prožívají své obavy vyplývající z jejich zdravotních problémů a zároveň sdílí lásku ke knihám, včetně Hazelina oblíbeného románu Císařský neduh. Mnohokrát se marně snažila spojit s autorem knihy, samotářským Peterem Van Houtenem (Willem Dafoe). Když se Gusovi podaří Van Houtena zkontaktovat, spisovatel je oba nečekaně pozve do Amsterdamu. Gus je rozhodnutý vzít Hazel na cestu, aby našla odpovědi na všechny otázky, které kdy ke knize měla. Ale odpovědi, které hledá, nepřichází od Petera Van Houtena. Přichází z velkého dobrodružství, které Hazel zažije s někým, koho se nebojí milovat a kdo jim oběma dal něco, co Hazel nazývá „Malou věčností – nekonečnem mezi sečtenými dny." (Cinemart)

chytri

JSME TADY 3. DOHROMADY MÁME 5 NOHOU, 4 OČI A 2,5 PLIC. Osobně musím dát 5*. Skvělé herecké výkony a krásně plynoucí děj. Doporučuji každému a zejména pak ženskému pohlaví. ()

KapitanKuraz

Viete, ja romanticke filmy naozaj neznasam, no toto tu ma dostalo a aj ked tento film pozeram treti krat, stale ma dostane. Shailen Woodley natocila aj napriek mlademu veku uz par filmov a o rolach v serialoch ktore sleduje dnesna mlades nehovoriac, kazdy sa mne osobne hnusil, no tento film je ukazka toho, ze sa nejedna o zlu herecku, ale zly vyber. Za mna 100%. PS. "Na vine sú hviezdy" hrozny preklad, co uz, slovencina. ()

TomDolly

The Fault in Our Stars... Tak, jedno choré dievča a chorý chlapec. Láska, sny, túžba, strach a bolesť. Všetko to, na čo sme už takmer zvyknutí. Tých 126 min by sa kľudne dalo skrátiť na 63 min. Shailene Woodley to zachárnila na 3* ()

ardeas

Stačí si len prečítať obsah a viete, že Vám to pekne zahrá na city. Duševne obrnená som si to teda pustila, keďže pri Now is good ma to riadne rozhodilo, avšak nie som si istá či to bolo tou mojou snahou si to nepustiť pod kožu, celkový dojem je priemer, až na jedno, a to čítanie smútočnej reči, z ktorej som skoro umrela ja. Popravde mi takto nezastaviteľné slzy tiekli len pri jednom filme a rozhodne to nebol Titanic a spol., ale P.S. I Love You. Zásadným rozdielom je, že tu to bola len jedna silná scéna, pri P.S. I Love You som skoro nedopozerala film, nakoľko som cez tie slzy pomaly ani nevidela. ()

ztracenyDen

O umírání, smrti, o různých pohledech na tyto události. Pěkné detaily třeba v tom, jak umírající vidí rodinu trpící jeho nemocí, zatímco rodina se už za jeho zády připravuje na život bez umírajícího. ()

luco323

Takýto žáner ma ani v najmenšom neinteresuje a vôbec som to nemal v pláne pozerať . Ale stalo sa a musím povedať , som ohromený. Jediné na čo sa zmôžem je len slovenská klasika... „do piči!“ a sánka padnutá až na podlahe. Bolo to silné, na mňa až príliš. ()

Barcica

Jeden z najlepších filmov, ktoré som tento rok videla. Je to presne ten typ, ktorý mám rada- dráma(ideálne bez prikrášľovania) a žiaden happyend. Ani presladené a dojímavé tak akurát. Po skončení si človek naozaj uvedomí, že môže byť rád, za to,že je tam kde je...zdravý. Knižka je už na ceste! ()

Davidamper

Kdyby to nebylo tak dlouhé, málo vtipné a hdně klišé, tak jsou to 4*, ale protože to podstatné bylo až v poslední 30 minutovce, tak mě to tak otrávilo, že ne.. 2*! ()

Starejsi

Prvý krát som skúsil taktiku "prečítať knižku, pozrieť film" (v tomto poradí), čo sa mi veľmi neoplatilo. Od knihy sa to dosť líši ale podstatu to vystihlo...knižka určite 5 hviezdičková, film si viedol podstatne horšie. Rozcítený otec mohol hrať o dosť lepšie, respektíve tak ako bolo v knihe, voľba Augusta ako herca pre mňa veľmi hrozná. ()

kamislava

Jsem z toho filmu tak zmatená. Když jsem si ho pustila poprvý, tak jsem neskutečně brečela. Když jsem si ho pustila po druhý, tak jsem to ve čtvrtině vypla, jak mě to štvalo. A napotřetí jsem zase brečela. Asi záleží na hladině hormonů, nevím. Augustus je super! Scéna, když jsou v domě Anny Frankové, postupně vychází schody a k tomu jsou puštěné pasáže z Annina deníku, je tak smutná. Ale skončí dobře, i když klišoidně. Zatím to nechám na třech hvězdičkách a budu o tom dále přemýšlet. ()

PoprockCZ

Příjemné překvapení. Hlavní hrdinka s trošku vtipným jménem se nesnaží hrát zbytečně na city, ale zároveň je film plný emocí. I když je závěr možná očekávatelný, je pěkný. Taky se mi moc líbily neobvyklé záběry a střihy. Po delší době film, který se mi opravdu líbil. Člověka vzal, ale ne násilně. Jsem ráda, že jsem ho shlédla s časovým odstupem od jeho velkého boomu, takto můžu objektivně říci - skvělé. :) ()

luboss822

Výborné herecké obsadenie resp. výkony, za ktoré mám chuť dať navyše jednu hviezdičku pridať. Shailene Woodley oficiálne prehlasujem za najlepšiu plačúcu herečku na svete, pretože už v sérii Divergencia je jej plač priam majstrovským umením a myslím, že keby sa udeľoval Oscar za plač, nemá v tejto kategórii konkurenciu. Filmu nemám vlastne ani čo vážnejšie vytknúť, ale celé to pôsobilo nemastne neslane a na to, že je to ďalší film zaoberajúci sa témou rakoviny je to až príliš filmové a v tomto prípade by som uvítal viac reálnosti než 3 tínedžerov, ktorí majú dokopy 4 oči, 5 nôh a 2,5 pľúc a je tam toľko totálne presladenej romantiky, až to pôsobí veľmi zle. ()

Santala

Jak sem dokoukal film tak mě v hlavě proběhla otázka "Proč lidé investují do zbraní a ne do léků?" Zajímavý film, doporučuji těm kdo milují romány a drama. ()

Doffy

Pominu-li fakt, že "slaďáky" moc nemusím tak jde o vcelku podařený film o tom co to znamená žít a ne zemřít. Tenhle film se nesnaží o to být co největším "dojákem". Je přirozený, netlačí na pilu a to se mi líbí. Dafoe v roli cynického kreténa se mi překvapivě líbil a dal bych mu klidně víc prostoru. ()

Disney zavřelo první divizi Foxů

Disney zavřelo první divizi Foxů

22.03.2019

Kdo si zahraje Dungeons & Dragons?

Kdo si zahraje Dungeons & Dragons?

29.06.2016

Warcraft sice v Americe propadl, naštěstí to ale neznamená konec filmových fantasy. Hlavně studio Warner Bros., které se k žánru vrátí letošními Fantastickými zvířaty, je naopak hodlá tlačit co… (více)

Jennifer Lawrence: Víc než dokonalá žena

Jennifer Lawrence: Víc než dokonalá žena

28.07.2015

Hvězdy přejí X-Menům

Hvězdy přejí X-Menům

14.05.2015

Mutantí vesmír se nám roztahuje do šířky. Příští rok nás čeká X-Men: Apocalypse, kde se prý definitivně rozloučíme se „starou gradou", řada nových tváří ale bude pokračovat. Dále se objeví sólovky… (více)