Hazel a Gus jsou dva výjimeční teenageři, které spojuje kousavý humor, pohrdání konvencemi a především láska, co s nimi cloumá. Jejich vztah je o to neobvyklejší, že se seznámili a zamilovali během setkávání na sezeních podpůrné skupiny pro boj s rakovinou. Hazel Grace Lancasterové (Shailene Woodley) je šestnáct let. Má ráda (a zároveň toleruje) své někdy až příliš starostlivé rodiče a právě se zakoukala do mladíka jménem Gus Waters (Ansel Elgort), který se na oplátku zamiloval do ní. Jak se sbližují, Hazel a Gus společně prožívají své obavy vyplývající z jejich zdravotních problémů a zároveň sdílí lásku ke knihám, včetně Hazelina oblíbeného románu Císařský neduh. Mnohokrát se marně snažila spojit s autorem knihy, samotářským Peterem Van Houtenem (Willem Dafoe). Když se Gusovi podaří Van Houtena zkontaktovat, spisovatel je oba nečekaně pozve do Amsterdamu. Gus je rozhodnutý vzít Hazel na cestu, aby našla odpovědi na všechny otázky, které kdy ke knize měla. Ale odpovědi, které hledá, nepřichází od Petera Van Houtena. Přichází z velkého dobrodružství, které Hazel zažije s někým, koho se nebojí milovat a kdo jim oběma dal něco, co Hazel nazývá „Malou věčností – nekonečnem mezi sečtenými dny." (Cinemart)

brodži

Když se díváte na takový sentimentální film s někým, koho máte rádi, je to sentimentální. Když se ale díváte na film v době, kdy už protějšek není na blízku, prožíváte ten film jinak. Smrt, umírání, ztráta někoho blízkého je hodně nepříjemná. A o to horší to je, pokud to takto trvá. O to víc to bolí a člověk se s tím hůře smiřuje. Při hodnioocení kvality filmu je velký rozdíl v tom zda dotyčný má vedle sebe svou lásku, či již ji nemá, protože nám hvězdy nepřály. 4* ()

kenvello11

K tomuto filmu len toľko...POZRITE SI HO.... Tak tento film by si mal pozrieť každý. Po tomto filme budete pozerať na svoj život inak. VERTE MI. ()

mstychov

Silny pribeh, krasne paradoxy, skvele herecke obsazeni....Zasmala jsem se, poplakala jsem si....Nejprve jsem cetla knihu a film z ni z vetsiny vychazi....Krasne zpracovane....Videla jsem ho jiz nekolikrat a vzdy me dostane.... ()

janinka123

Tento film byl stejně jako knížka úžasný. Romantika, která neskončí vždy nejlíp, je přesně můj šálek kávy. Trpěla jsem nedostatkem kapesníků, protože je to hodně dojemný film. Takže já můžu jen doporučit. ()

Zepelin

Silné téma, skvěle dopňující hudba ... ale něčeho tam celou dobu přebývá, jako by někdo příliš tlačil na pilu. Čtyři hvězdičky mínus jedna za Augusta, kterej je tak dokonalej, že se mi chtělo zvracet vždycky když vypustil nějaké moudro nebo udělal něco originálního a odvážného. To ale neznamená, že jsem na jeho pohřbu nebrečel. ()

kantyna2

Kdo čeká film o rakovině, který se obejde beze slz, je naivka. Poutavý příběh, který se trochu zvrtne a otočí děj naruby, konec filmu je pak samozřejmě jasný. Žádnou hlubokou myšlenku nehledat, od umírajících je postoj k životu jasný - buď bejt v depresi nebo si užívat každý den. To vlastně film popisuje, naštěstí se oba kensuristi obrátí k tomu správnému. 72% ()

nicolePavs

Když jsem četla knižní předlohu nedokázala jsem si představit, jak by dívka v mém věku mohla chodit venku (ať do školy, k doktorovi nebo třeba jen tak na procházku) s kyslíkovou bombou. Voi-lá už vím! Film byl skvěly, velice podobné knize, i slzička ukápla. Skvělé romantické drama! ()

Veeria

Krásný film ve všech směrech, který se vás dotkne..... je takový, jaký má být. Je vtipný, láskyplný, citlivý, smutný.....Je v něm prostě všechno. Oceňuji citáty a myšlenky nutící diváka k zamyšlení se. Nad sebou, nad světem. Nedovedu si představit nikoho lepšího pro Hazel a Guse, Shailene a Ansel byli nejlepší volbou! Dokonalá herecká souhra. Naprosto uvěřitelné herecké výkony. Na tenhle film nezapomenu. Okay? Okay. ()

Malda37

Film co si podle mě zaslouží čistý nepřerušovaný průchod, páč má i takový náhlý postup až do poloviny filmu kdy se jaksi zhroutí sen hlavní postavy, ale stejně rychle se to i vrací do starých dobrých kolejí a nastává finální část, kdy se divák dozvídá tu zlou pravdu o konci který se v jednu chvíli zlomí. Hodně mi to připomíná film půlnoční láska a nevím který mě dojal víc ()

Teachman

Námět a zápletka: 8/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 7/10 ... Didaktický potenciál: 7/10 ... Celkový dojem: 8/10. ()

Lilith03

Naprosto úžasný film za který se autor knihy nemusí rozhodně stydět. Pro cílovou kategorii super, viděla jsem to dávno a znovu si na to netroufám, brečela jsem pak dvě hodiny v kuse po skončení filmu. Herci hráli dobře, super scénář i režie. ()

PTuranyi

Príbeh umierajúcich teenagerov zjavne nie je zábava, ale našťastie sa neberie ani veľmi vážne ako by sa dalo očakávať. Postavy sa správajú celkom prirodzene v rámci možností a postupne si každého získajú vďaka určitému nadhľadu a čiernemu humoru scenáristu. Herci sú v svojich roliach veľmi dobrí. William Dafoe ako hnusák je čerešnička. 70% ()

Milito999

Film, který vás donutí se zamyslet nad svým vlastním životem či vztahem. I po skončení projekce v sobě stále mám zvláštní pocit. Výkony obou hlavních protagonistů jsou nezapomenutelné. V kině snad všichni brečeli. ()

breebee

Ano, děkuji. Nevěřila bych tomu, že může být film o rakovině skutečně o rakovině. A povedlo se. Je mi úplně fuk, že konec byl plnej slzotvorných proslovů (asi jsem ještě pořád rozdělaná ze smrti Oberyna). Film byl trochu míň upřímný jako kniha, to chápu, lidi by nadávali (nadávají stejně, žejo), ale i přesto v tom dokázal bruslit dost slušně. Hlavní postavy byly velmi sympatické a uvěřitelné - každý pindá, jak je typ Augustus vzácný jako jednorožec, ale kdo se diví, potom co prožil. Film nenašlapuje po špičkách a ukazuje nám skutečnost, ošklivou a nepříjemnou, takovou jaká je. Vidíme život s nemocí, smrt i bolest z ní. Vidíme to tak, jak to je a tak to má být. Ať si kňochtá kdo chce, že o takových věcech by se mělo šeptat, protože si tím přeci nezkazíme den. Ty věci jsou realita, a každý den se stanou součástí života nějakého člověka na světě. Tím, že se o nich nebude mluvit se neztratí. Dala bych možná 4*, ale ne, dám 5, protože si to zaslouží tvůrce, zaslouží si to herci a zaslouží si to všichni lidé, kteří ví, o čem je řeč. Okay? Okay. ()

Kanty

Celé zle Film nemá spád a je nudný. Je presladený ako Cola. V podstate smutný bez východiska. Romantika, no neviem Hlavná predstaviteľka je síce fajn, ale....., Keď romantiku, tak určite Lásky čas 65 % ()

Domin_S

V kině jsem byl svědkem, že tento film dokáže rozplakat nejen 14-ti leté dívky, nebo 50-ti leté ženy, ale i muže ve středním věku. Snímek je to vskutku emocionálně velice silný a smutný, ale nebojte se, je proplétaný vtipnými scénami a narážkami na samotnou rakovinu. Na herecký výkon není co dodat, místy jsem si myslel že Shailene a Ansel mají doopravdy rakovinu. Jedinou výtkou byl Willem Dafoe, jeho roli jsem zkrátka nesnášel od prvního momentu, což je nejspíš dobře(herec který se Vám až příčí je dobrý herec). Upřímně tento film doporučuji všem, kteří chtějí mít po shlédnutí hlavu plnou emocí a pesimistické nálady s optimistickým výrazem(nebo naopak :P) S přáním pěkného dne Domin ()

lilylove

Nemůžu se rozhodnout,zda se mi líbila víc kniha či film.Film byl samozřejmě dost osekaný,ale taky měl něco do sebe,v knize byly zase lepší citáty :) ()

aheka

Brek... Místy možná klišé a fabrika na krokodýlí slzy, ale kašlu na to. Jestli se chcete absolutně emočně rozložit, doporučuji!!! A oba dva hlavní aktéři byli jednoduše "OK" :) Za mě 8/10, dvě mokrý oči, několik zasněných úsměvů a jedno nekonečné DĚKUJI, že jsem já a všichni moji blízcí (v což pevně věřím) zdrávi... ()

Isabelle

Moje hodnocení je možná ovlivněno únavou, každopádně jsem čekala, že to dopadne mnohem hůř. Za sebe musím říct, že se mi to opravdu líbilo. Ten jejich černý humor (to jejich utahování ze smrti a Gusova metafora s cigaretou), vyprávění během filmu (takové filmky mám ráda - když se v nich vypráví) a také herci. Jak Shailene Woodley (Hazel) tak i Ansel Elgort (Gus), oba jsem je viděla teprve podruhé a vážně mi jsou sympatičtí. Jsou ještě takoví neokoukaní a nejsou dokonalí, což mám na filmech ráda, když se nemusim koukat na dokonalost jak to většinou bývá... Celý film na mě působil kladně a i přesto, že momentálně nevím co mu vytknout, tak 5* mu dát nemůžu. Proč? Stejně jako si Hazel nechávala desítku pro tu nejhorší bolest, tak já si nechávám pětku pro ten nejlepší zážitek. ()

Disney zavřelo první divizi Foxů

Disney zavřelo první divizi Foxů

22.03.2019

Kdo si zahraje Dungeons & Dragons?

Kdo si zahraje Dungeons & Dragons?

29.06.2016

Warcraft sice v Americe propadl, naštěstí to ale neznamená konec filmových fantasy. Hlavně studio Warner Bros., které se k žánru vrátí letošními Fantastickými zvířaty, je naopak hodlá tlačit co… (více)

Jennifer Lawrence: Víc než dokonalá žena

Jennifer Lawrence: Víc než dokonalá žena

28.07.2015

Hvězdy přejí X-Menům

Hvězdy přejí X-Menům

14.05.2015

Mutantí vesmír se nám roztahuje do šířky. Příští rok nás čeká X-Men: Apocalypse, kde se prý definitivně rozloučíme se „starou gradou", řada nových tváří ale bude pokračovat. Dále se objeví sólovky… (více)