poster

Policie Battle Creek (TV seriál)

 • USA

  Battle Creek

 • Slovensko

  Polícia Battle Creek

Krimi / Drama

USA, 2015, 9 h 32 min (Minutáž: 44 min)

Hrají:

Dean Winters, Josh Duhamel, Aubrey Dollar, Rick Gonzalez, Damon Herriman, Liza Lapira, Janet McTeer, Kal Penn, Edward 'Grapevine' Fordham Jr., Dustin Ybarra, Natalina Maggio, Susie Abromeit, Omar J. Dorsey, Jayne Taini, Chase Kim, Arielle Vandenberg, Andy Buckley, Jimmy O. Yang, Travis Tope, Robert Sean Leonard, Rotimi, Rene Moran, Patton Oswalt, Candice Bergen, Patrick Fischler, Tehmina Sunny, James Landry Hébert, Tony Perez, Henri Lubatti, Dale Pavinski, Michael Gladis, James Le Gros, Tia Barr, Joe Massingill, James MacDonald, Megan Ferguson, Scott Klace, Michael O'Neill, Carol Locatell, John Ennis, Todd Grinnell, Stoney Westmoreland, Mike Batayeh, Carole Gutierrez, Tom Beyer, Alano Miller, Shalita Grant, John Pirruccello, Kyla-Drew, Cameron Britton, David Warshofsky, Matthew Willig, Meredith Eaton, Miles Anderson, Peter Onorati, Mo McRae, Mark Engelhardt, Jeryl Prescott, Kim Hamilton, Jos Viramontes, Dio Johnson, Andrew Murdock, Peter Jacobson, Blaine Saunders, Ashton Moio, Chris Mulkey, Taylor Nichols, Luc Montpellier, Glenn Plummer, Bokeem Woodbine, Anjul Nigam, Evan Helmuth, Stephen Rider, Dan Bakkedahl, April Grace, Kathleen Wilhoite, David Marciano, Erin Darke, Jonathan Erickson Eisley, Ross Partridge, Robin Bartlett, Annika Marks, Alex Carter, Christopher Thornton, Kerri Higuchi, Eddie McClintock, Michael Beach, Amanda Detmer, Michael McGrady, Reiley McClendon, Annette O'Toole, Steven Bauer, Tyler Ross, Nicki Micheaux, Maria Cina, Ken Olandt, John Marshall Jones, Mitchell Clark, Karla Mosley, Amy Ferguson, Madeleine Wade, Louisa Abernathy, P.J. Marino, Benjamin Papac, Steven M. Gagnon, Amber Friendly, Joey Luthman
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ****

  Pilot: Došlo nejspíš k vesmírnému paradoxu a Gilligan (Breaking Bad) a Shore (House) spolu opravdu sesmolili scénář nového seriálu. A po první části zatím opatrný palec nahoru. Pakliže se budou zdejší komediálně-dramatické zápletky i nadále prodávat skrze břitký sarkasmus a kousavou ironii obou zúčastněných charakterů, nemám problém. Jak snadné je se zamilovat.(3.3.2015)

 • B3n
  **

  Iba trinásť dielov vydržali scenáristi upútať divákov pri obrazovkách. Nie je sa čomu čudovať, pretože namixované opačné povahy hlavných hrdinov, ktoré mali za úlohu vytvárať zaujímavé situácie, možno poskytujúce aj humor, spolu jednoducho nefungujú tak, ako by mali. Detektívovia, ktorí tvoria presný opak povahy jeden druhého sa navzájom dopĺňajú pri riešení zjednodušených detektívnych úloh. Popri jednotlivých dieloch, ktoré skončia vždy vyriešené, sa celým dejom rozvíja načrtnutá paralelná dejová línia tvorená osobným životom niekoľkých policajtov z oddelenia vrážd. Seriál to nie je úplne zlý, ale mohol by byť oveľa lepší. Chcelo by to šikovnejšieho scenáristu a viac popracovať na hĺbke postáv. Takýto mix pováh je na to ako stvorený a netýka sa to iba hlavných hrdinov, ale napríklad aj šéfky oddelenia, ktorá je v seriáli iba do počtu. (Možno to mali v pláne, ale nestihli) Dokonca sa mohol uberať aj cestou jemného humoru, na okorenenie plytkých situácií. Herecké obsadenie by tomu nasvedčovalo. Takto divák dostáva nemastný-neslaný pokrm, ktorý je dobré zajedať aspoň čipsami, alebo chrumkami. Chápem hodnotenia od 40% do 80%.(20.5.2016)

 • erased
  ***

  Od spolupráce autorů House M.D. a Breaking Bad snad nešlo čekat nic jiného, než hláškovací maraton. Proto je Battle Creek poměrně velkým zklamáním. Komedie založená na nejklasičtější buddy kriminálnce sice uchází, ale protože jsou karty hned od začátku rozdány docela jasně a žádné větší posuny se v Battle Creek nedějí, docela rychle začne nudit. K ní pak nabízí jen veskrze průměrné krimi a ucházející vývoj vztahu mezi oběma hlavními postavami. Proto se ale zdá, že by se celá série dala bez problému vcucnout do pilotu a závěrečného dílu. Ty jsou oba výborné, jenže kvůli vatě mezi nimi se neúspěchu ani trochu nedivím.(2.6.2015)

 • Tommassi3

  Nejspíš nelze nezmínit autory scénáře tohohle projektu, protože se zde spojili dva velcí machři oboru, totiž duchovní otec House David Shore a Perníkového táty Vince Gillian, z čehož samozřejmě vyplývají vedle zvědavosti i ta velká očekávání, která však nakonec nejspíš naplněna nebudou.. I s ohledem na jméno třetího do party, Bryana Singera, ten výsledek působí vzhledem k očekáváním o to rozpačitěji.. Jakkoli tedy mnohdy předčasně uťaté série dokáží překvapit.. Přesto Battle Creek nejen dík chemii mezi Deanem Wintersem a Joshem Duhamelem, na nichž coby buddy movie samozřejmě stojí, či výborným dialogům určitě neplatí za žádný průšvih.. Tahle výborně obsazená, byť nakonec dost překvapivě, detektivka plná odkazů ke zmiňovaným sériím, totiž stejně jako třeba House platí za docela bizarní žánrový hybrid, nutno říci, že ne ve všech ohledech zrovna funkční..(27.7.2016)

 • anderson
  ***

  V americkom malomeste otvoria oblastnú kanceláriu FBI a jej šéf, v podaní Duhamela, sa nebráni spolupráci s miestnou políciou. Konkrétne s detektívom v podaní Wintersa. Bohužiaľ ich prvý prípad je nezaujímavý a vrcholí dosť odporne patetickým spôsobom. Takže som zvedavý, či táto séria prežije. (3.3.2015)(3.3.2015)