Reklama

Reklama

Špinavý byznys

(seriál)
  • Dánsko Bedrag (více)
Trailer
Krimi
Dánsko, (2016–2019), 29 h 47 min (Minutáž: 58–60 min)

Hrají:

Thomas Bo Larsen, Esben Smed, Thomas Hwan, Line Kruse, Julie Grundtvig Wester, Claes Ljungmark, Kasper Leisner, Stine Stengade, David Dencik (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(30)

Videa (2)

Trailer

Recenze (11)

DannyBoy80 

všechny recenze uživatele

Zatím Série 1: opět výborný seriál ze Skandinávie. Opět krimoška, ovšem tentokrát trochu jiná. Jedná se o vyšetřování hospodářské kriminality jednoho koncernu. Natočeno opět velmi dobře, skvěle již tradičně Kaas, Natalie Madueño hraje teda pěknou krávu, sice pěknou ale piču jak víno. Nicméně všechno hraje vraždy jsou pouze lehce mimo hlavní děj. I tak má seriál více rovin a dějových linek, které se nikterak neruší. Jsem zvědav na další sérii. ()

VLADEK 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

1. sezóna - Místy seriál sahá až k pěti hvězdičkám, ale u 8 a 9 dílu trochu ztrácí dech./ Update 31.1.2019 - 2.sezóna ztratila dech docela a scénáristicky se potácí okolo 50%, místy opravdu, opravdu nelogické a neuvěřitelné chování postav a postup v ději. Doporučuji vynechat tuto část seriálu. /Update květen 2021 3.sezóna - poté co Cibina dodělala CZ titulky jsem nakonec dal i tuto třetí (samostatnou) řadu a nelitoval jsem. Mnohem mnohem lepší než druhá a jen o málo horší než první. - 80% ()

Reklama

Foma 

všechny recenze uživatele

Že by tak trochu dánskej Kellner :-)))? Určitá podoba s Lie Kaasem tady je :-). Ale vážně - další dánskej seriál, kterej baví od začátku do konce. Daří se jim bejt opravdu psychologický, aniž to na první pohled vypadá. A detektiv se poved´, fakt. Tentokrát Dánové mapujou i nekalý sítě byznysu, o jejichž vyšších (nebo snad radši "nízkých") strukturách se toho veřejnost moc nedozví. Skoro bych i řekl, že to je dost reálnej náznak. Zpracování a herectví precizní. ()

ER 

všechny recenze uživatele

Filmy či seriály ze světa velkého byznysu mají většinou dost nápaditou zápletku.A většinou nechybí i nějaká ta mrtvolka. I tento dánský seriál využívá všechny atributy,vedoucí ke stvoření zajímavé zápletky,která dokáže být místy dost mrazivá a to hlavně díky v první sérii bravurnímu Nikolaj Lie Kaasovi. Sice by to chtělo občas tempo poposunout,ale když přijde na scénu "Švéd",tak raději ani nedutáte.I druhá série si drží nasazenou laťku. ()

Tosi 

všechny recenze uživatele

Příběh o velkých ambicích jedné energetické společnosti, která se ve své chamtivosti nevyhýbá korupci, spekulantství, zradě ani vraždám. Každý ze širokého okruhu postav zapletených do sítě intrik něco skrývá a ač se to na první pohled nemusí zdát jako nejdostupnější příběh, je to další výborné severské drama sice s pomalejším startem, ale brzy seriál zahřeje spoustou vypjatých momentů a mnoha zvraty. Není to typický krimi seriál, spíše přesvědčivé drama, které mě příjemně potěšilo. Vynikající Thomas Bo Larsen, Nikolaj Lie Kaas a Natalie Madueno. ()

Galerie (73)

Reklama

Reklama