Paity

Tvůrce Scary Movie neodradila špatná dvojka a pustili se do trojky. Nevím sice jestli úplně klesli pod úroveň dvojky, ale vím určitě, že kvalitu nijak nepozvedli. Proto říkám, nevyplatí se na to koukat ještě někdy znovu. ()

Michalechal

Potom, co jsem před tímhle dílem viděl SM 4, jsem měl za to, že od prvního dílu šla úroveň hrubě dolu. Ale SM 3 mě hodně příjemně potěšilo! :-) A nejvíc asi malej Coudy, co to teda pěkně odnáší :-D ()

Hanys_

Nevěřil bych, jak mi budou chybět ty vysmáté držky Wayans Brothers. Jediný Sheen tuhle bárku drží nad vodou, ale boužel tolik prostoru, aby tohle utáhl, zase nemá. Od Zuckera jsem čekal trošku víc. 4.5/10 ()

Arach.No

První díl této série na který jsem přišel i do kina. Jména jako Zucker, Sheen a Nielsen, mě přesvědčila abych tomuhle děsnýmu bijáku dal šanci. A vyplatilo se. Tento díl je (naštěstí) úplně jiný než ty předchozí. ()

TheDude

Ty vtipy jsou už tak ohrané...přijde mi, že jsou pomíjeivé, zasměje se jim, ale pozítří nebudete tušit čemu....podobně jako u Prciček s prvním dílem kvalita dalšího pokračování klesá...v pleádě zbytečných existencí stojí za zmínku jen Charlie Sheen...4/10 ()

Haymar

Mudr. David Zucker vybalil své ověřené resuscitační nářadí, oprášil transfůzní stanici, přizval osvědčeného anesteziologa Charlese Sheena a udělal to, v co už nikdo nedoufal. Nejenže exhumoval ale také vlil čerstvou krev do žil a úspěšně oživil tuto sérii. Po mizerném původním dílu a vyloženě příšerném pokračování dostalo Scary movie konečně takovou podobu, jakou si zaslouží! ()

kobe6

Suveréně nejlepší Scary Movie. Ty parodie se opravdu povedly. Se známýma se nato vždy rádi podíváme. ()

Prochy38

A úroveň Scary movie zase o něco stoupla. Tento film si vzal do parády hlavně Znamení, Kruh a 8. míli. Konečně jsem se zase pořádně bavil. Asi to bude i hereckým obsazením. ()

Schuldiner

Samozřejmě, že je to totální kravina. O tom nepochybuji. Ono si to ani na nic jinýho nehraje. Ale já se prostě víceméně bavil.. ()

Wishkah

Snaha by tu byla a pár gagů se opravdu vyvedlo, ale kdo mě nejvíc ze všech překvapil byl Leslie Nielsen. Jeho scény byli dobré a spoustu gagů bylo dobrých jen díky němu. Po letech strašných blbostí, se předvedl v dobrém světle. Škoda, že zároveň v tak slabé komedii ()

Alt.64

Parodie jak má být, vždy když to vidím, neubráním se smíchu. Asi nejlepší ze série Scary movie, která mi opravu utkvěla v paměti. Už se totiž nemůžu kouknout na Kruh nebo Znamení, aniž bych se u toho netlemil :-D "Cindy! Ta mrcha mi zasvinila podlahu! Tak pojď ty zrůdná blizno! Dávám jí do držky!" ()

Xavi6

Už to není tak nechutné jako dvojka, která byla v porovnání s trojkou opravdu strašná. Musím říct, že tento díl je pro mě nejlepší asi, zasmál jsem se u některých pasáží, takže úspěch. ()

vorry

"Já už budu hodná" - "Opravdu?" - "Ne, jenom si z vás dělam prdel" :DDDDDDDDDD Co na to říci......Nářez, nářez, nářez ()

J*A*M*A*L

Nejlepší díl z této stupidní za to však docela dobré parodie na horrory.Podle mě je také trojka jediným dílem na který už se vážně dá koukat a já už tento díl viděl dokonce asi šestkrát.Fakt nechápu ty ostatní díly.Možná jsem i tomuto filmu měl dát pět hvězdiček, ale přeci jen je to blbost. ()

buzzwoody

Jedna z nejlepších amerických parodií, kde se sešlo překvapivě dost kvalitních herců jako Charlie Sheen, Leslie Nielsen nebo Jeremy Piven, a nebo dost poměrně neznámých herců, kteří ale zde byli excelentní jako SImon Rex, Kevin Hart či Anthony Anderson. Prostě se to celé povedlo a myslím, že jeden český dabing, i když zabije pár nevýrazných vtípků, to dokázal korunovat. V sobotu jsem ale viděl jinak dabovanou verzi a musím říct, že byla tak hrozná, že kdybych ji viděl jako první, nikdy bych se na film už nepodíval, tak moc mi to zhnusila. S tím prvním dabingem je ale Scary Movie 3 skutečně povedená parodie, u které se člověk dost nasměje. Nejlepší bylo cameo Simona Cowella, o tom ale žádná. ()

Lak na vlasy podruhé

Lak na vlasy podruhé