Braddy

Věděl jsem do čeho dobrovolně jdu a proto jsem ani nebyl zklamanej. Sice jsem ve skrytu duše doufal (jako vždy,neb jsem věčný optimista), že jiní hodnotící jsou prudérní a nemají smysl pro humor:-)) Ovšem jak je vidět, musím jim dát za pravdu. Hlavně parodie na 8 Mile byly dost nudné a zdlouhavé a vůbec tam nemusely být. Ale co mě dostalo, byly "opravdu nechutné amatérské záběry mimozemšťanů" alá Znamení:-)To jsem se fakt řezal smíchy. (asi jsem divnej, já vím:-)) Zbytek byl dost slabý průměr a čekal jsem, že když se toho chopí Mr. Zucker, bude to mít lepší odpich. Leč, nestalo se. Škoda, tak snad příště. ()

solskjaer

Pár hluchých míst , pár suchotin , ale sakra to jste nikdo neviděli tu hrůzu která byla natočena než to vzal mistr Zucker do ruky a udělal dostatečně koukatelnou parodii! Bohužel paroduje méně známé snímky a řekněme si na rovinu Znamení není zas tak kultovní aby se musel hned parodovat. NO a když se poohlédnete na Zuckerovo tvorbu zpět tak je vám jasné že mu pomalu dochází dech. Ani Charlie Sheen ani Leslie Nielsen nezachránili tento film před dost tvrdou kritikou. Škoda, Zucker má navíc to bezpochyby!!! A ještě k hodnocení - opravdu si stojím za hodnocením 3 a 1/2 hvězdy ale prostě to nelze tak dávám 4 hvězdičky abych zachránil Zuckera před destrukcí vašich kritik! ()

sedm.1

Parodie nikdy nebyli,nejsou a nebudou v malých Artkinech,nestanou se klubovými filmy a ani se nebudou vysílat na ČT2 ve filmovém klubu a ani nikdy nebudou usilovat o nejrůznější ceny nějakých rádobyakademiků.Parodie jsou prostě parodie-pobavit tím nejjednoduším způsobem svého diváka.Jistě i zde musíme rozdělovat parodie na výtečné,dobré a špatné.Ale toto třídění musíme provádět dle jiných kritérií,než u jiných žánrů.U parodie se nikdo nemůže koukat na zvuk,střih,efekty,oscarové herecké výkony,scénaristické složitosti,přesmyčky a jiné dokonalosti atd.,atd..Parodie vás buď pobaví,či ne.A co je ještě důležitější,parodie buď rádi máte,a tak je vyhledáváte,a když je rádi nemáte,tak odsoudíte stejně i ty nejlepší.Já mám parodie rád velice,a až na vyjímky(viz.posledních pár Nielsenovek),si myslím,že většinou své poslání splnili.A to že pobavili.Proto si zde směle,ale bez jakéhokoliv zaváhání dovolím napsat,že zrovna serie Scary Movie patří vůbec k těm nejpovedenějším a právě Scary Movie 3 vše jen podtrhuje.Možná je to i proto,že se toho chopil mistr parodií David Zucker,ale film mě od začátku až dokonce výtečně bavil,a byla to stejná "šílenost",jako předchozí dva díly(ikdyž bylo hodně vidět,že byla jinak udělaná).Opakuji,kdo nemá rád parodie,ať na ně nekouká vůbec,(a je jedno jestli jde o geniální Blaznivé střely nebo hovadskou Vesmírnou prdu),protože se mu stejně líbit nebudou,a kdo parodie rád má,ať si sežene celou tuto serii. ()

Rousse

Četla jsem, že televizní záření způsobuje úbytek silikonových buněk!!! Ááááááááááá! Tak touhle scénou to pořádně začalo a upřímně moc se mi to líbilo - dokonce i víc, než 1. díl.... ale upřímně, Davide, už to není co to bylo - v porovnání s jinými filmy z dílny Zuckera nebo obou Zuckerů je tohle čajíček o páté:-( ()

Cejny

Rozhodně lepší, než druhý díl. Parodie na Znamení a 8 Mile jsou dobře zkombinované, rozhodně lepší posun od nudné dvojky. ()

Melios

Po menej podarenej dvojke sa objavila omnoho lepšia trojka ,dokonca aj menej nechutná ako predtým. Film paroduje môj obľúbený horor - Kruh a robí to skvelo. Film odporúčam rovnako vrelo ako jednotku aj dvojku. 70% ()

Fish

Film, od kterého jsem toho opravdu moc nečekal. Ale byl jsem velmi mile překvapen! Předchozí Scary movie jsem ani nedokoukal, ale u tohohle jsem se dokonce poměrně dost bavil. Největší zásluhu má na tom určitě David Zucker. Je vidět, že parodie od něj nikdy nezklamou a vždy pobaví. ()

PALINO

Prechádzajúce Scary Movie teda rozhodne nemusím, ale trojka už aspoň aj za niečo stojí. Najväčším prínosom je bezpochyby neúčasť Wayansovcov a príchod otca paródií Davida Zuckera, ktorý sa nepotrebuje držať hesla, čím viac nechutností, tým lepšie a plusom jeho filmu je i to, že si berie na mušku známe a dobré filmy a hlavne dokáže z nich aj niečo vyťažiť. I preto som sa na Scary Movie 3 miestami aj s chuti zasmial a na škodu nie je ani to, že celé toto zábavné divadlo netrvá ani 80 minút čistého času, takže sa naštastie tvorcom ani nestihne minúť arzenál vtipov, ktoré na nás s menšou i väčšou presnosťou strieľajú. ()

Rudinsky

Parodie su zvláštny subžáner... Po prvé, musíte vidieť všetky filmy a byť skutočný fajnšmeker, aby ste chápali všetkým tým vtípkom... To možno štve niektorých ľudí, keď pri vás v kine sedí týpek z čsfd a bohovsky sa zabáva, a vy stále nechápete na čom a čumíte ako pero z diváňa... To po prvé. Po druhé, dosť sa na hodnoteniach môžu odzrkadľovať aj skutočne zlé herecké výkony, chvíľkami priam fekalisticky trápny humor, no a samozrejme, keď prznia filmy ako Znamenia a Kruh, taktiež to niekto môže brať osobne(to je ako pozvať ženu snov do 5 hviezdičkovej reštiky na večeru a objednať husaciu pečeň s uhorkami). JE to "vcelku"(!) vydarená paródia, dá sa to pozerať, chvíľkami som sa vážne zasmial (scéna zoznamovania sa mimozemšťanov s ľuďmi a Lesliem Nielsenom je masterpiece). Na druhej strane treba vyzdvihnúť to, ako scenárista dokázal spojiť toľko odlišných filmov. Na jedno pozretie a relaxáciu hlavy vhodné. Zožente partu kámošov, objednajte si pizzu a čeknite... ()

Wally

Další díl z filmové rodinky s názvem Scary movie, který si drží svůj standard a i přes někdy nechutné scénky rozhodně baví a rozesměje. Naštěstí jsem všechny parodované filmy viděl a proto jsem se tak bavil. Dobrá prča...doporučuji. ()

Wicky

Tohle byl super nářez!...Nedokáza jsem se přestat smát!..Opravdu Jedna z nejlepších parodíí na světě!..100% ()

iXtr3m3

Nástup Charlieho Sheena a Denise Richards priniesol so sebou upadajúcu kvalitu. Nie samozrejme kvôli samotnému Charliemu, len sa jednoducho téma už "objedla". Napriek tomu stále ešte slušné a parodujúce fajn filmy. ()

Hopper

The Village meets Ring meets Michael Jackson meets Hot Shots! meets Matrix meets...... Ojedinelé kvalitné vtipy, množstvo vaty a samozrejme trapnosti nechýbajú tiež. Nevyvážené, ale zase na druhú stranu, videli sme už aj brutálne horšie snímky. Naviac mi tento film pripomína spôsob, akým sa ufoni lúčia... ()

Lak na vlasy podruhé

Lak na vlasy podruhé