Epizody(15)
-
Vystrely v noči (S02E01)
-
Krovavyj pereděl (S02E02)
-
Klad (S02E03)
-
Propavšaja krasavica (S02E04)
-
Revnosť (S02E05)
-
Inkassatory (S02E06)
-
Starosť (S02E07)
-
Lesopolosa (S02E08)
-
Cvety i braslety (S02E09)
-
Ljod i plameň (S02E10)
-
Poslednij zakaz (S02E11)
-
Tichaja zavoď (S02E12)
-
Zvonok (S02E13)
-
Dělo česti (S02E14)
-
Bitva za "Arsenal" (S02E15)
Hrají
Danila Ševčenko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Spoutaná láska (2019) (seriál)
Svetlana Pervušina
Sovětský svaz
Anton Pulit
Nejlepší seriály:
Jekatěrina (2014) (seriál)
Metod (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Mokejev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Byzgu
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Metod (2015) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Marina Duksova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Michail Lučko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alisa Lozovskaja
Nejlepší seriály:
Sparta (2016) (seriál)
Matvej Matvejev
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Oleg Žilin
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Dmitrij Sutyrin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Mark Gavrilov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Marina Larina
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Konstantin Smirnov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Irina Gorjačeva
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Jurij Orlov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Roman Žilkin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Andrej Poliščuk
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Pavel Gončarov
Východní Německo