Reklama

Reklama

Odkaz

(TV seriál)
  • USA Legacies
Dobrodružný / Drama / Fantasy
USA, (2018–2021), 45 h 17 min (Minutáž: 42–45 min)

Tvůrci:

Julie Plec

Hudba:

Michael Suby

Hrají:

Danielle Rose Russell, Jenny Boyd, Kaylee Bryant, Matthew Davis, Steven R. McQueen, Zach Roerig, Aria Shahghasemi, Demetrius Bridges, (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(64)

Obsahy(1)

V posledních deseti letech uchvátili kultovní hrdinové a padouši ze seriálů Upíří deníky a The Originals diváky po celém světě. Zanechali po sobě přetrvávající odkaz lásky a rodiny, který znovu ožívá v novém napínavém dramatu Odkaz. To vypráví příběh další generace nadpřirozených bytostí na škole pro mladé a nadané. Právě tam se sedmnáctiletá dcera Klause Mikaelsona Hope, dvojčata Alarica Saltzmana Lizzie a Josie a mnoho dalších mladých lidí snaží dospívat tím nejméně konvenčním způsobem a stát se tou nejlepší verzí sebe sama... navzdory nejhorším vnitřním nutkáním. Stanou se z těchto čarodějnic, upírů a vlkodlaků hrdinové, kterými chtějí být – nebo záporáci, jimiž se narodili? (HBO Europe)

(více)

Recenze (9)

ARI50 

všechny recenze uživatele

Hope je moje favoritka, krásná mladá žena, příběh je velmi dobře proveden, každým dílem blíže k pravdě a po každé jinačí démon. Efekty nejsou dokonalé ale uspokojivé, herecky slušně a dobře vybráno. Je sice pravdě že to má jiný směr ale já jsem po první sérii velmi spokojen, poslední díly byly napínavější a zajímavější, takže vylepšit drobností a bude to možná i top. Přesto mi chybí stáří známý. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Zase upíry a vlkodlaci. To je v roku 2018 mimoriadne nápadité. Už čakám, kedy zas vylezie nejaký pseudoproducent a napadne ho: Poďme natočiť niečo o spidermanovi, to sme tu už dlho nemali! ()

annanah 

všechny recenze uživatele

Otázka která navždy bude spojena s tímto neuvěřitelně kýčovitým a přitom skvěle zábavným počinem... team Lizzie nebo team Jossie... No pro mě ta první. ()

Haide odpad!

všechny recenze uživatele

Přetrpěla jsem necelých 7 dílů. Možná je to tím, že mi chybí návaznost (z Upířích deníků jsem viděla asi 3 série, z Originals asi 2 díly), ale čekala jsem prostě jednoduchou oddechovku, kde nějaký kontext nebo přemýšlení nebude moc důležité. To jsem sice dostala, ale k tomu je to navíc dost velká nuda. ()

arianasko 

všechny recenze uživatele

The Originals se stalo mou srdcovou záležitostí. Bylo mi sice jasné, že Legacies bude slabší odvar spíše pro pubertální publikum,,, ale tak koukla jsem se že… A hele, ono to nebylo až tak špatné! Sice to nebylo až tak dramatické, sice to nebylo ultra nejvtipnější, sice mě chvílemi štvala ,,ukřivděná‘‘ Hope ale ve výsledku se to dalo shlédnout skoro v kuse bez jakýchkoliv obtíží. Nápad s vymřelými monstry byl chytrý, jelikož upíři, vlkodlaci a čarodějové už jsou celkem okoukaní. Seriál si na nic nehraje. Je to prostě o Hope, která chodí do školy pro nadpřirozené děti, vyniká svým původem a neuvěřitelnou silou a zápasí s emocemi puberťačky a přeživšího původní rodiny… Vaše očekávání to nezklame (pokud jste si je nenastavili vysoko) a některé díly vás dokonce příjemně potěší a překvapí. ()

alisek87 

všechny recenze uživatele

Sledovala jsem Vampire Diaries and The Originals, tak jsem se pustila i do tohoto seriálu, je to prostě spin-off, takže člověk počítá, že to bude slabší, ale proč ne, dalo se to, postavy se někam posouvají, objevují se nové postavy/příšery. Solidní průměr. ()

ilca1710 

všechny recenze uživatele

První dvě série byly příjemné, nápadité a hlavní hrdinka Hope je velmi sympatická. Vyrostla jsem na upířích denících a tak mě spin off pohltil. Co se třetí série týče, se to už až tak říci nedá, buď jsem konečně dospěla, nebo mě už zkrátka nebaví pořád stejný příběh - monstrum, nevíme jak na něj, ale máme nápad, ten napřed nevyjde, ale přijde geniálnější plán a bum, výhra. Za mě zatím první 2 díly 3. série velmi repetitivní, nic nového pod slunce. ()

Reklama

Reklama