Reklama

Reklama

Nulová šance

(seriál)
USA, (1988–1990), 27 h 25 min (Minutáž: 47 min)

Tvůrci:

Bruce Geller

Hrají:

Peter Graves, Thaao Penghlis, Antony Hamilton, Phil Morris, Bob Johnson, Jane Badler, Virginia Hey, BarBara Luna, Cary-Hiroyuki Tagawa, Michael Pate (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(35)

Obsahy(1)

Ti nejnebezpečnější diktátoři, teroristé, nájemní vrazi. Pohybují se v dobře střeženém prostředí nebo naopak v úplné anonymitě, ukrytí před veřejností, schovaní za pistolemi osobních strážců a vysokými ploty z ostnatých drátů. Spletitými pákami řídí soukolí zločinu. Šance je porazit - nulová! Přesto existuje někdo, kdo je lepší než oni, kdo je vždy o krok před nimi a kdo s nimi nemá slitování. Do nejmenších podrobností naplánovaná akce se rozjíždí! Jednu věc však ví tým profesionálů okolo Jima Phelpse jistě - pokud budou při akci chyceni nebo zabiti, ministr se od všeho distancuje... Tento remake původního seriálu z roku 1966 se dočkal celkem třiceti pěti dílů. (dopitak)

(více)

Recenze (56)

anderson 

všechny recenze uživatele

Na pôvodnú sériu som v dobách totality "čučal" na ORF 1 a remake nám kedysi v polovici 90-tych rokov ponúkla NOVA. A chytil ma až to nebolo zdravé. :-) No a keď Jimovi zabili sexi členku týmu Casey (TERRY MARKWELLová), celú epizódu som so zaťatou päsťou držal sci-fi partičke päste aby hlavného skurvisyna (no v tomto prípade skôr "bitch") poslali na onen svet čo najbolestivejším a najsofistikovanejším spôsobom. "Holt" tá mladosť ... (31.10.2009) ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Kvalitatívne podobná úroveň ako originálny seriál s tým, že tento remake už spĺňal aspoň sčasti nejaké tie parametre logickosti, uveriteľnosti a premyslenejšej akcie. Každopádne ale už teraz s odstupom času sa jedná o dosť staromódny seriál, v ktorom sa jednotlivé epizódy viac menej opakujú a stavba je tá istá. U mňa priemer v rámci žánru. 55 % ()

Reklama

CANNIBAL 

všechny recenze uživatele

Ne že by byl seriál úplně kdovíjak super a naprosto bez chyb, ale z té nostalgie nemůžu jinak, než-li dát plný počet. Je na něm i dost znát, že je hodně nízkorozpočtový. Připočítám-li však navíc fakt, že právě na těchto základech, začala vznikat nová, akčnější filmová adaptace, jejíž součástí jsou také perfektní a nepřekonatelné díly. No prostě je to paráda. ()

flanker.27 odpad!

všechny recenze uživatele

Dodneška si vzpomínám na ten díl, co se odehrával v Praze a šlo v něm o to dostat ruského šachistu na vysněný Západ. Muhehe. Amíci se tu pohybujou jako by se nechumelilo, žádný odposlechy hotelovejch pokojů, žádný kontráši za patama, "Východní" protivníci hrdinného supertýmu jsou naprostý amatéři ze školky malých špionků, zkrátka nic neohrozí dokonale sehranou partu. Něco tak šíleně naivního aby jeden pohledal. Obávám se, že v reálu by za oněch pověstných pět vteřin nevybouchl disk, ale právě tenhle tým. ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Nostalgický špionážní seriál, který i dnes má své určité kouzlo. Na začátku každého dílu jsem čekal, kde a na čem (což se po projekci samo zničí) tentokrát hlavní aktéři dostanou úkol. Úžasné bylo i sehrání divadla, jen aby získali doznání, či důkazy. Originální. Toto dílo je vlastně remakem seriálu ze 60. let, který jsem bohužel neměl možnost spatřit, takže nemůžu porovnat. Každopádně se jedná o zdařilý seriál, na který neméně úspěšně navázala série celovečerních filmů. Dnes už některé epizody přijdou směšně a nelogicky, ale to je způsobeno jen z logického stárnutí. I zde se dobře hláškuje, každá postava má své charizma. Výborný seriál u kterého je škoda nezájmu televizních stanic. ()

Zajímavosti (7)

  • V každém epizodě 1. série, kdy Jim Phelps (Peter Graves) zadává na bezpečnostní schránce PIN kód, aby se tak dostal k datadisku s nahranými instrukcemi, je vždy součástí PINu alespoň jedna číslice 5. (CANNIBAL)
  • Do nemčiny bol tento seriál preložený ako "Kobra, übernehmen Sie!". (Jakub225)
  • Podľa nemeckého názvu tohto seriálu bola pomenovaná rakúska policajná jednotka Kobra. (Jakub225)

Reklama

Reklama