Nulová šance (TV seriál)

Mission: Impossible

Nulová šanca

Akční / Dobrodružný / Thriller / Krimi / Drama

USA, 1988–1990, 27 h 25 min (Minutáž: 47 min)

Tvůrci:

Bruce Geller

Peter Graves, Thaao Penghlis, Antony Hamilton, Phil Morris, Bob Johnson, Jane Badler, Virginia Hey, BarBara Luna, Cary-Hiroyuki Tagawa, Michael Pate, James Shigeta, Lynda Day George, Janis Paige, Richard Romanus, Albert Salmi, Max Phipps, Ivar Kants, Tim Elliott, Cesare Danova, Frank Thring, Marshall Napier, John McLiam, David Barnes, Steven Grives, Roger Ward, Henri Szeps, Ralph Cotterill, Alex Menglet, Ted Hamilton, Robert Coleby, Lewis Fitz-Gerald, Michael Greene, Gosia Dobrowolska, John Bell, Nick Carrafa, Judson Scott, Noel Trevarthen, Chelsea Brown, Justin Monjo, Greg Morris, Michael Bishop, John de Lancie, James Sloyan, David Lawrence Brown, Diane Craig, Max Fairchild, Zlatko Kasumovic, Vince Martin, Steve Millichamp, Adrian Wright, Steve Jacobs, Anna Maria Monticelli, Shane Briant, Adolf Hitler (a.z.), David Bradshaw, Bryan Marshall, Phillip Hinton, Parker Stevenson, Anthony Brandon Wong, Nicholas Hammond, Mitzi Gaynor (a.z.), John Calvin, Terence Donovan, Maud Adams, Mitchell Ryan, Paula Kelly, Rod Mullinar, Nicholas Bell, Simon Westaway, Reg Evans, Charles Dance, Lewis Fiander, Eli Danker, John F. Kennedy (a.z.), Robert F. Kennedy (a.z.), Martin Luther King (a.z.), Cole Rintoul, Alex Cord, Lani John Tupu, Peter Hosking, David Letch

Na pôvodnú sériu som v dobách totality "čučal" na ORF 1 a remake nám kedysi v polovici 90-tych rokov ponúkla NOVA. A chytil ma až to nebolo zdravé. :-) No a keď Jimovi zabili sexi členku týmu Casey (TERRY MARKWELLová), celú epizódu som so zaťatou päsťou držal sci-fi partičke päste aby hlavného skurvisyna (no v tomto prípade skôr "bitch") poslali na onen svet čo najbolestivejším a najsofistikovanejším spôsobom. "Holt" tá mladosť ... (31.10.2009)(31.10.2009)

Bylo mi tak deset a víkendy jsem trávil u babičky. Bylo to zrovna v době, kdy běžel tento seriál v televizi. Nemohu zapomenout na chvíle, kdy jsem zakuklený do deky a chroupajíce oloupaná jablka, čekal před obrazovkou na situace, které se budou ten večer řešit. ... Alespoň takhle mám tento seriál zarytý v paměti. Docela by mě zajímalo, jak bych to hodnotil nyní. Ale tehdy to pro mě byla pecka se vším všudy.(21.6.2006)

Stará klasika a jeden ze seriálů na kterých jsem rostl. Možná, že už to dnes působí lehce naivně a zastarale, ale na svoji dobu to byla naprosto špička televizní tvorby. Já zkrátka tenhle tým super kamuflážníků v čele z charizmatickým Gravesem prostě můžu o dost víc než ty pozdější filmová zpracování z Cruisem ve kterých Mission Impossible ztrácí svůj charakteristický styl a hraje si na Bondovku což není úplně nejlepší. Jinak pravda úplně všechny díly nejsou tip top najdou se tu i slabší, ale jinak jako celek je to i tak pecka.80%(15.11.2014)

Tři hvězdičky z nostalgie. Seriál, kde klaďasové jsou tak naivně milí na sebe vzájemně a na ostatní klaďasy, až to bolí :-) Když mi bylo 10, tak to odpovídalo mému světonázoru a byl to jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Teď už se na to nedokážu koukat bez ušklíbání. O dílu, který se odehrával v Praze, ani nemluvím. Na druhou stranu jsou některé zápletky dost originální oproti běžné akční produkci.(6.3.2018)

"A jako vždy JIme,pokud ......tento disc se zničí za 5 vteřin".Pokud dávám pohádkám vysoké hodnocení,nemohu u této seriálové pohádky pro dospělé udělat vyjímku.Po dost letech koukám na Divix s tímto seriálem a napětí střídá nostalgie.Dobrý akční seriál z 80-tých let ve kterém byly na tehdejší dobu skvěle vybaveni technickýma udělátkama a který tak trochu pokračoval v celovečerácích.Ale tam chyběla ta skvělá týmová prácička.No ale i po letech má své kouzlo,což se nedá říct o mnoha jiných seriálech.Všem nadšencům doporučuji- a já du zase koukat.(15.10.2009)

• - Aby se ušetřilo na nákladech, natáčelo se v Austrálii a řadu rolí obsadili místní herci. (Hans.)

• - Zpočátku se počítalo s tím, že se natočí remake původního seriálu, kde by originální postavy hráli až na Petera Gravese noví herci, ale těsně před začátkem natáčení padlo rozhodnutí vytvořit postavy nové. (Hans.)

• - Podľa nemeckého názvu tohto seriálu bola pomenovaná rakúska policajná jednotka Kobra. (Jakub225)