• flanker.27

Dodneška si vzpomínám na ten díl, co se odehrával v Praze a šlo v něm o to dostat ruského šachistu na vysněný Západ. Muhehe. Amíci se tu pohybujou jako by se nechumelilo, žádný odposlechy hotelovejch pokojů, žádný kontráši za patama, "Východní" protivníci hrdinného supertýmu jsou naprostý amatéři ze školky malých špionků, zkrátka nic neohrozí dokonale sehranou partu. Něco tak šíleně naivního aby jeden pohledal. Obávám se, že v reálu by za oněch pověstných pět vteřin nevybouchl disk, ale právě tenhle tým.(25.11.2009)

"A jako vždy JIme,pokud ......tento disc se zničí za 5 vteřin".Pokud dávám pohádkám vysoké hodnocení,nemohu u této seriálové pohádky pro dospělé udělat vyjímku.Po dost letech koukám na Divix s tímto seriálem a napětí střídá nostalgie.Dobrý akční seriál z 80-tých let ve kterém byly na tehdejší dobu skvěle vybaveni technickýma udělátkama a který tak trochu pokračoval v celovečerácích.Ale tam chyběla ta skvělá týmová prácička.No ale i po letech má své kouzlo,což se nedá říct o mnoha jiných seriálech.Všem nadšencům doporučuji- a já du zase koukat.(15.10.2009)

Stará klasika a jeden ze seriálů na kterých jsem rostl. Možná, že už to dnes působí lehce naivně a zastarale, ale na svoji dobu to byla naprosto špička televizní tvorby. Já zkrátka tenhle tým super kamuflážníků v čele z charizmatickým Gravesem prostě můžu o dost víc než ty pozdější filmová zpracování z Cruisem ve kterých Mission Impossible ztrácí svůj charakteristický styl a hraje si na Bondovku což není úplně nejlepší. Jinak pravda úplně všechny díly nejsou tip top najdou se tu i slabší, ale jinak jako celek je to i tak pecka.80%(15.11.2014)

Člověk si musí zavzpomínat...sakra tenhle seriál jsme žrali. Pamatuju si, že s bratranci a ségrou jsme si na to vždycky hráli. Měli jsme echolokátory, kamery (prostě všechny Grantovy udělátka)...no to nic. Ale každá epizoda byla úžasně vymyšlená a mělo to šmrnc, napětí a vtip. A už za to známe: "Tento disk se zničí za deset vteřin" ...to si prostě zaslouží plné hodnocení!(10.4.2009)

Tři hvězdičky z nostalgie. Seriál, kde klaďasové jsou tak naivně milí na sebe vzájemně a na ostatní klaďasy, až to bolí :-) Když mi bylo 10, tak to odpovídalo mému světonázoru a byl to jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Teď už se na to nedokážu koukat bez ušklíbání. O dílu, který se odehrával v Praze, ani nemluvím. Na druhou stranu jsou některé zápletky dost originální oproti běžné akční produkci.(6.3.2018)

• - Aby se ušetřilo na nákladech, natáčelo se v Austrálii a řadu rolí obsadili místní herci. (Hans.)

• - Do nemčiny bol tento seriál preložený ako "Kobra, übernehmen Sie!". (Jakub225)

• - V každém epizodě 1. série, kdy Jim Phelps (Peter Graves) zadává na bezpečnostní schránce PIN kód, aby se tak dostal k datadisku s nahranými instrukcemi, je vždy součástí PINu alespoň jedna číslice 5. (CANNIBAL)