Bylo mi tak deset a víkendy jsem trávil u babičky. Bylo to zrovna v době, kdy běžel tento seriál v televizi. Nemohu zapomenout na chvíle, kdy jsem zakuklený do deky a chroupajíce oloupaná jablka, čekal před obrazovkou na situace, které se budou ten večer řešit. ... Alespoň takhle mám tento seriál zarytý v paměti. Docela by mě zajímalo, jak bych to hodnotil nyní. Ale tehdy to pro mě byla pecka se vším všudy.(21.6.2006)

Člověk si musí zavzpomínat...sakra tenhle seriál jsme žrali. Pamatuju si, že s bratranci a ségrou jsme si na to vždycky hráli. Měli jsme echolokátory, kamery (prostě všechny Grantovy udělátka)...no to nic. Ale každá epizoda byla úžasně vymyšlená a mělo to šmrnc, napětí a vtip. A už za to známe: "Tento disk se zničí za deset vteřin" ...to si prostě zaslouží plné hodnocení!(10.4.2009)

Tři hvězdičky z nostalgie. Seriál, kde klaďasové jsou tak naivně milí na sebe vzájemně a na ostatní klaďasy, až to bolí :-) Když mi bylo 10, tak to odpovídalo mému světonázoru a byl to jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Teď už se na to nedokážu koukat bez ušklíbání. O dílu, který se odehrával v Praze, ani nemluvím. Na druhou stranu jsou některé zápletky dost originální oproti běžné akční produkci.(6.3.2018)

Ne že by byl seriál úplně kdovíjak super a naprosto bez chyb, ale z té nostalgie nemůžu jinak, než-li dát plný počet. Je na něm i dost znát, že je hodně nízkorozpočtový. Připočítám-li však navíc fakt, že právě na těchto základech, začala vznikat nová, akčnější filmová adaptace, jejíž součástí jsou také perfektní a nepřekonatelné díly. No prostě je to paráda.(6.8.2015)

Stará klasika a jeden ze seriálů na kterých jsem rostl. Možná, že už to dnes působí lehce naivně a zastarale, ale na svoji dobu to byla naprosto špička televizní tvorby. Já zkrátka tenhle tým super kamuflážníků v čele z charizmatickým Gravesem prostě můžu o dost víc než ty pozdější filmová zpracování z Cruisem ve kterých Mission Impossible ztrácí svůj charakteristický styl a hraje si na Bondovku což není úplně nejlepší. Jinak pravda úplně všechny díly nejsou tip top najdou se tu i slabší, ale jinak jako celek je to i tak pecka.80%(15.11.2014)

• - Do nemčiny bol tento seriál preložený ako "Kobra, übernehmen Sie!". (Jakub225)

• - Podľa nemeckého názvu tohto seriálu bola pomenovaná rakúska policajná jednotka Kobra. (Jakub225)

• - V každém epizodě 1. série, kdy Jim Phelps (Peter Graves) zadává na bezpečnostní schránce PIN kód, aby se tak dostal k datadisku s nahranými instrukcemi, je vždy součástí PINu alespoň jedna číslice 5. (CANNIBAL)