Stará klasika a jeden ze seriálů na kterých jsem rostl. Možná, že už to dnes působí lehce naivně a zastarale, ale na svoji dobu to byla naprosto špička televizní tvorby. Já zkrátka tenhle tým super kamuflážníků v čele z charizmatickým Gravesem prostě můžu o dost víc než ty pozdější filmová zpracování z Cruisem ve kterých Mission Impossible ztrácí svůj charakteristický styl a hraje si na Bondovku což není úplně nejlepší. Jinak pravda úplně všechny díly nejsou tip top najdou se tu i slabší, ale jinak jako celek je to i tak pecka.80%(15.11.2014)

• flanker.27

Dodneška si vzpomínám na ten díl, co se odehrával v Praze a šlo v něm o to dostat ruského šachistu na vysněný Západ. Muhehe. Amíci se tu pohybujou jako by se nechumelilo, žádný odposlechy hotelovejch pokojů, žádný kontráši za patama, "Východní" protivníci hrdinného supertýmu jsou naprostý amatéři ze školky malých špionků, zkrátka nic neohrozí dokonale sehranou partu. Něco tak šíleně naivního aby jeden pohledal. Obávám se, že v reálu by za oněch pověstných pět vteřin nevybouchl disk, ale právě tenhle tým.(25.11.2009)

Člověk si musí zavzpomínat...sakra tenhle seriál jsme žrali. Pamatuju si, že s bratranci a ségrou jsme si na to vždycky hráli. Měli jsme echolokátory, kamery (prostě všechny Grantovy udělátka)...no to nic. Ale každá epizoda byla úžasně vymyšlená a mělo to šmrnc, napětí a vtip. A už za to známe: "Tento disk se zničí za deset vteřin" ...to si prostě zaslouží plné hodnocení!(10.4.2009)

To je ta klasika!! Jak já jsem to žral, když to za starých časů dávali na nově. Škoda, že z obrazovky mizejí dobré seriály a jsou nahrazovány sračkoidními telenovelami anebo celkem solidními sterilními kriminálkami ale v hlavním vysílacím čase. To byl přesně ten seriál, u kterého člověk zůstal, když přišel odpoledne dřív domů. Pak už jsem ho začal vyhledávat.:) A když poté vletěl do kin Tom Cruise s filmem, všem jsem řikal, že navazuje ma seriál a všichni čučeli jak blumy. Peter Graves forever. S odstupem času to jsou silnější 4.(11.8.2007)

"A jako vždy JIme,pokud ......tento disc se zničí za 5 vteřin".Pokud dávám pohádkám vysoké hodnocení,nemohu u této seriálové pohádky pro dospělé udělat vyjímku.Po dost letech koukám na Divix s tímto seriálem a napětí střídá nostalgie.Dobrý akční seriál z 80-tých let ve kterém byly na tehdejší dobu skvěle vybaveni technickýma udělátkama a který tak trochu pokračoval v celovečerácích.Ale tam chyběla ta skvělá týmová prácička.No ale i po letech má své kouzlo,což se nedá říct o mnoha jiných seriálech.Všem nadšencům doporučuji- a já du zase koukat.(15.10.2009)

• - V každém epizodě 1. série, kdy Jim Phelps (Peter Graves) zadává na bezpečnostní schránce PIN kód, aby se tak dostal k datadisku s nahranými instrukcemi, je vždy součástí PINu alespoň jedna číslice 5. (CANNIBAL)

• - Podľa nemeckého názvu tohto seriálu bola pomenovaná rakúska policajná jednotka Kobra. (Jakub225)

• - Do nemčiny bol tento seriál preložený ako "Kobra, übernehmen Sie!". (Jakub225)