Stará klasika a jeden ze seriálů na kterých jsem rostl. Možná, že už to dnes působí lehce naivně a zastarale, ale na svoji dobu to byla naprosto špička televizní tvorby. Já zkrátka tenhle tým super kamuflážníků v čele z charizmatickým Gravesem prostě můžu o dost víc než ty pozdější filmová zpracování z Cruisem ve kterých Mission Impossible ztrácí svůj charakteristický styl a hraje si na Bondovku což není úplně nejlepší. Jinak pravda úplně všechny díly nejsou tip top najdou se tu i slabší, ale jinak jako celek je to i tak pecka.80%(15.11.2014)

Na pôvodnú sériu som v dobách totality "čučal" na ORF 1 a remake nám kedysi v polovici 90-tych rokov ponúkla NOVA. A chytil ma až to nebolo zdravé. :-) No a keď Jimovi zabili sexi členku týmu Casey (TERRY MARKWELLová), celú epizódu som so zaťatou päsťou držal sci-fi partičke päste aby hlavného skurvisyna (no v tomto prípade skôr "bitch") poslali na onen svet čo najbolestivejším a najsofistikovanejším spôsobom. "Holt" tá mladosť ... (31.10.2009)(31.10.2009)

Geniální seriál, skvělé herecké výkony, úžasné moderní, elektronické pomůcky a navíc notebook, který se vždy do několika sekund sám zničí. Není ani divu, že na něj navázali filmoví tvůrci stejnojmenným a neméně úspěšným filmem s Tomem Cruisem v hlavní roli. Škoda jen, že v televizi již nějakou tu dobu neběžel...(28.1.2006)

• flanker.27

Dodneška si vzpomínám na ten díl, co se odehrával v Praze a šlo v něm o to dostat ruského šachistu na vysněný Západ. Muhehe. Amíci se tu pohybujou jako by se nechumelilo, žádný odposlechy hotelovejch pokojů, žádný kontráši za patama, "Východní" protivníci hrdinného supertýmu jsou naprostý amatéři ze školky malých špionků, zkrátka nic neohrozí dokonale sehranou partu. Něco tak šíleně naivního aby jeden pohledal. Obávám se, že v reálu by za oněch pověstných pět vteřin nevybouchl disk, ale právě tenhle tým.(25.11.2009)

Ne že by byl seriál úplně kdovíjak super a naprosto bez chyb, ale z té nostalgie nemůžu jinak, než-li dát plný počet. Je na něm i dost znát, že je hodně nízkorozpočtový. Připočítám-li však navíc fakt, že právě na těchto základech, začala vznikat nová, akčnější filmová adaptace, jejíž součástí jsou také perfektní a nepřekonatelné díly. No prostě je to paráda.(6.8.2015)

• - Zpočátku se počítalo s tím, že se natočí remake původního seriálu, kde by originální postavy hráli až na Petera Gravese noví herci, ale těsně před začátkem natáčení padlo rozhodnutí vytvořit postavy nové. (Hans.)

• - Aby se ušetřilo na nákladech, natáčelo se v Austrálii a řadu rolí obsadili místní herci. (Hans.)

• - V každém epizodě 1. série, kdy Jim Phelps (Peter Graves) zadává na bezpečnostní schránce PIN kód, aby se tak dostal k datadisku s nahranými instrukcemi, je vždy součástí PINu alespoň jedna číslice 5. (CANNIBAL)