Creator: Bruce Geller .. Perfektní seriál přetavený na perfektní filmovou sérii.(23.5.2005)

Podle mě lepší, než ty celovečeráky s Cruisem.(4.12.2005)

"Dobré ráno, Jime" ..ano, to si všichni pamatujeme ze skvělého seriálu, který nabízel více fantazie a méně hollywoodských ptákovin. Šlo o týmovou záležitost a ne "Bondovku" v podání Toma Cruise. To se mi na tom líbilo nejvíc. 80%(13.4.2010)

• flanker.27

Dodneška si vzpomínám na ten díl, co se odehrával v Praze a šlo v něm o to dostat ruského šachistu na vysněný Západ. Muhehe. Amíci se tu pohybujou jako by se nechumelilo, žádný odposlechy hotelovejch pokojů, žádný kontráši za patama, "Východní" protivníci hrdinného supertýmu jsou naprostý amatéři ze školky malých špionků, zkrátka nic neohrozí dokonale sehranou partu. Něco tak šíleně naivního aby jeden pohledal. Obávám se, že v reálu by za oněch pověstných pět vteřin nevybouchl disk, ale právě tenhle tým.(25.11.2009)

Klasika špionážních seriálů na který navázaly skvělé filmy:-).(24.10.2007)

• - Zpočátku se počítalo s tím, že se natočí remake původního seriálu, kde by originální postavy hráli až na Petera Gravese noví herci, ale těsně před začátkem natáčení padlo rozhodnutí vytvořit postavy nové. (Hans.)

• - Aby se ušetřilo na nákladech, natáčelo se v Austrálii a řadu rolí obsadili místní herci. (Hans.)

• - Podľa nemeckého názvu tohto seriálu bola pomenovaná rakúska policajná jednotka Kobra. (Jakub225)