Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

Nijura

Viděla jsem první díl a pak i další a prostě jsem si tento seriál zamilovala. Zprvu jsem si říkála, že je Futurama lepší jak Simpsonovi, ale pak jsem změnila názor. Ale i tak je Futurama v blízkém distancu za Simpsonovýma. Je to zkrátka neobyčejný seriál plný narážek a humoru... a dál už nepotřebujete nic vědět...to stačí...zkrátka je to superkalifradžilistikexpijalidózní seriál. Moje oblíbená postava: Dr. Zoidberg nebo Bender :D Můj oblíbený díl: Tucet sirotků, Tři sta babek Takže ještě jednou: SUPERKALIFRADŽILISTIKEXPIJALIDÓZNÍ seriál! ()

Čiban

Dost dobře natočený animovaný sci-fi seriál. Je to dobrá vize jak může vypadat budouctnost za 1000let. Hudba vynikající a děj prostě bomba.Když se začnu dívat na díl už se dokoukám na celou sérii :D ()

LetztesBiest

Nevím, nevím ... mám z toho tak nějak rozporuplné pocity. Viděl jsem jeden díl, občas se zasmál, vyloženě mě to nenudilo, ale ani úplně nenadchlo ... Jako velký fanoušek původní série Star Treku jsem se časem dověděl o existenci speciálního ST dílu (tuším 4x12), tak jsem si řekl, že to zkusím, ale výsledek opět stejný - občas mě to pobavilo, ale celkově mi to přišlo občas příliš přehnané či příliš absurdní ... nejspíš hodnotím zbytečně brzo, ale na druhou stranu, když to nezachránila ani ST tématika, tak tohle asi nebude úplně můj šálek čaje. Možná tomu v budoucnu ještě šanci dám, ale zatím to vidím tak půl na půl, takže prozatím 3*. Jinak, Philip ze sebe sice dělal hrozného fanouška ST, ale pak je klidně schopen prohlásit "79 dílů seriálu, z toho asi 30 dobrých" nebo "Walter Koenig se po Star Treku začal věnovat herectví" a když se s tím modrým oblakem (dalším fandou ST) hádali o tom, jaké číslo má epizoda Ballance of terror, tak neměli pravdu ani jeden ;-) ()

Paviozo

Špičkový seriál s legendárníma hláškama. Nechci srovnávat Simpsonovi a Futurama jako někteří tady, protože to se podle mě nedá. Každý má to svoje a oba dva seriály jsou perfektní. Jen mě občas na Futuramě mrzí předvídatelnost některých gagů...i když ono když na to koukám popáté podesáté, tak se není co divit, baví mě to pořád dokola. "Did anyone say bending? Bending is my second name....Bender Bending Rodriguez :)". Nejoblíbenější postava avšak místo Bendera, který začíná být místy trošku ohraný, jednoznačně Profesor ;) "It might be that I am old however....wait...i am really old :)". A nejlepší scéna které se směji i po desáté uplně stejně "This party is only for invite....Oh, I am sorry, you are with Mr. Stallone :)" Legendární seriál, jeden z těch, který mě zasáhl nejvíce. ()

smajly

Dříve se mi rozdíl v kvalitě oproti Simpsonovým zdál větší, ale s postupem času musím říct, že Futurama je skoro stejně skvělá. Společných věcí je hodně, ale i tak jsou oba seriály ve svém základu odlišné. Futurama šije prostřednictvím povedených hlášek do všeho možného a má k tomu opravdu velký prostor, protože se na rozdíl od simpsonovského Springfieldu se Futurama odehrává v nekonečném vesmíru. Satira na úkor dnešní společnosti z pohledu vzdálené budoucnosti a pitoreskní charaktery hlavních postav jsou zárukou zábavy. Snad budou tvůrci v seriálu pokračovat! ()

sima275

31. Prosince. 1999 - „Nekonečný vesmír, připadá ti nekonečný, ale najednou doletíš na konec a gorila po tobě začne házet sudy. A takhle nějak se to hraje“ A takhle jsem uviděl poprvé futuramu. Musím říct že mě chytla a je to podle mě jeden z nejlepších seriálů všech dob. Oproti Simpsonovým, kteří jsou podle mě úplná blbost, je tohle super. Bender a jeho super humor je vynikající. Bezva taky Dr. Zoidberg, Dr. Hubert Farnsworth a Fry. Matt Groening je bůh, že to tak hezky uměl nakreslit. Každý díl přináší něco nového, a neopakuje se jedno a to samé. Takže hurá do budoucnosti a ať je taky takhle super. Ať žije budoucnost!!! 100% ()

kaspar

Futurama mě dostala po pár epizodách a to i přesto, že zase tak velké kouzlo (po tom, co shlédnete nějakých 15 sérií The Simpsons) v tom není. Rozhodně Futurama nabízí širší a zábavnější prostředí i postavy (především Zoidberg a Bender), ale její kvalita se nedrží tak dlouho na výši (snad nějaká třetí série už začíná trošku pokulhávat, oproti té 19. u The Simpsons). Jinak občas mi přišlo že humor trošku (a dobře že tak!) drsnější - tričko Gender Bender jsem si chtěl nechat udělat taky ... na FSV by mě ale asi ukamenovali. ()

johhny007

Bomba seriál s velmi dobrým dabingem Americký je také dobrý , ale jak už je to u Simpsonů tak zvyk je zvyk :) na dabing Bendra by se podle mě nehodil nikdo víc než M.Stránský , aneb jeden z nejlepších daberů součastnosti ;) a suprový výmysl Matta Groeninga další surové zpracování :) -------97%-------- ()

slavokvasic

Neuveriteľne geniálny a vtipný seriál. Jednoznačne si vyberám Futuramu, čo sa týka otázky : Futurama vs. Simpsonovci. Každá jedna postava je dokonalá a počas priebehu seriálu do detailu charakterizovaná. Samozrejme má aj slabšie epizódy, no tie dobré ich zďaleka počtom prevyšujú. 100% ()

Zeldur

Parádní sci-fi podívaná. Matt Groening se vytáhl s dalším skvělým seriálem, který snad neurazí žádného fanouška Simpsonových. Příběh mladíka Frye, který se díky nehodě s mrazícím boxem dostane do roku 3000. Setkává se mimo jiné s ohýbačem Benderem, Turangou Leelou, či profesorem Farnsworthem, kteří se ihned stali mými oblíbenými charaktery. Jestli má svět za tisíc let vypadat opravdu takto, pak bych se nejraději nechal zmrazit taky. A ještě více by mě zajímalo, jak budou lidé (či jiné formy života) za tisíc let tento pořad hodnotit. ()

departed

V pohodě se to humorem vyrovná Simpsonům (taky proč asi že :). Navíc si tady tvůrci můžou dovolit takřka všechno, protože se nacházíme v hodně vzdálené budoucnosti a tudíž je tu mnoho fiktivních věcí, které slouží k vytváření velmi vkusného humoru. Nejen humor, ale i partička, kterou potkáváme v každém díle má něco do sebe, každý jednotlivec oplývá svými charakteristickými vlastnostmi, jenž je dělají tak zajímavými a sympatickými. Groening je mistr animovanýho humoru. Hodnoceno: 7 sérií. ()

sunfreedom

Od začátku vysílání Futuramy ji v mých očích nikdo nepředběhl. Kam se hrabe Seth MacFarlane. Futuramě sice troch ublížilo mezidobí nejistoty dalšího vysílání, ale stále si drží standard. Jde dát šest hvězdiček? ()

Margerie

Jedno z mála sci-fi, které si probojovalo cestu až k mému srdci. Má na tom samozřejmě svůj podíl znatelný rukopis tvůrců Simpsonových. Úžasné osobité postavy, z nichž si člověk asi jen obtížně vybere tu nejoblíbenější (no schválně, máte radši Frye, Leelu, Bendera nebo Dr. Zoidberga?), ulítlé dialogy, perfektní humor... zkrátka animovaný nářez, který si nesmíte nechat ujít... :-) 90% ()

MrBrightside

Nekonečný vesmír... připadá ti nekonečný, ale najednou dojedeš na konec a gorila po tobě začne házet sudy. Ge-ni-ál-ny seriál, pre mňa lepší ako Simpsonovci (a to už je teda čo povedať). Až na pár výnimiek (napr. Vianočné diely) môžem pozerať takmer všetky epizódy hoc aj stokrát a stále ma strašne bavia. Nasadzujem si smekací čepici a smekám. ()

DadysGirl

Jako není to špatný, právě naopak, ale nemá to pro mě ten drajv, abych si to stahovala či jinak sháněla... Tudíž pouze příležitostně na Coolu a je mi hej... ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006