Puol

Na jednej strane brilantná gangsterka s famóznym De Nirom, Sharon Stone a Joe Pescim, ktorý pokračuje v hereckom parte načatom v Mafiánoch. Na druhej strane premrštená stopáž, predvídatelný dej, neustály komentár.. a tak sa občas vkráda i nuda. U mňa max. 3,5*. ()

Wargoo

Scorsese asi aj keby chcel, nenatočí zlý film. Neobsadí slabú hereckú hviezdu. Nedokázal by nezaujať. Martin Scorsese je skrátka osobnosť, ktorá sa narodila, aby mohla potešiť ostatných. 100%ná réžia, scénár, Robert De Niro, 85% Sharon Stone, 78% všetko okolo... 82,022 % celkovo a 5***** ()

rekkky

Robert De Niro & Martin Scorsese pracují jako dokonalé lákadlo pro shlédnutí. Film je podle mého zbytečně dlouhý a některé pasáže by se daly jednoduše vypustit. Prostředí do kterého děj filmu zapadá je podáno zajímavou formou a tudíž potvrzuje pověst skvělého filmu :) ()

bastardobamb

Moc pěknej film z prostředí lasvegaských kasin netočen podle skutečné události. Nemá to ovšem na film Mafiáni taktéž od Scorsese. ()

Radek.SCH

Uznávám, že je to dobré, ale na můj vkus až těžkopádně dlouhé, občas tomu schází tempo, a jen málokdy se to rozjede někam vpřed (většinou tehdy, když se tam zabíjí a je to podkreslené výraznou hudbou). Navíc to bylo až příliš "životopisné" a se všemi neduhy, které k tomu patří. - 70 % ()

GOREGASM

Bez sebemenšího kompromisu jde o nejlepší Martyho film, v němž jsou všechny složky tak dokonale vyvážené a do perfektního celku vybroušené, že jsem při každé další projekci paf a jen si blaženě vychutnávám strhující příběh, který táhne největší herecká osobnost své generace Bobby DeNiro, s více než rovnocenným Joem Pescim, který svůj výkon z Mafiánů posouvá, ač se to může zdát nemožné, ještě o level výše a přitom se neopakuje. A zapomenout nesmím ani na Sharon Stone, která s výše zmíněnými pány, věřte, nevěřte, až nebezpečně drží krok a pod taktovkou mistra herecky doslova rozkvétá. Snaha všech herců by ale vešla vniveč, pokud by za kamerou nestál muž s pevnou vizí a ohromným citem pro detail, Martin Scorsese. Elegance a samozřejmost se kterou nás v přímé a nezastavitelné návaznosti provádí mezi jednotlivými stoly kasina až k s předstihem vykopaným jamám ve vegasské poušti, jde ruku v ruce s grandiózně zvoleným písničkovým doprovodem, který bez sebemenšího zaváhání kompletuje tento majstrštyk a dodává řadě scén do maxima vygradovaný feeling (schůzka Pesciho a DeNira v poušti, nebo v závěru použitá House of the Rising Sun). Casino je v mých očích dokonalý film, a pokud si myslíte opak, tak o tom pojďme diskutovat. A pokud se ani zde neshodneme, tak pro tyto případy mám připravenou čerstvě vykopanou jámu. 100% ()

Nerd4Dreaming

Zase trochu jiná gangsterka.. De Niro jako boss mafiánského kasina je hodně přesvědčivý, buldok co má pod palcem všechno od umístění nejvýdělečnějších automatů až po množství borůvek v muffinech :D K tomu proticharakter výborně zahrnaý Joe Pescim, impulzivní mafiáni jsou prostě parketa. A Sharon Stone taky super.. dokonalá ukázka jak může bejt manželka prokletím.. :D Svým způsobem pocta starým časům ve Vegas. A výborně natočená :) ()

char_t

Pro mě asi jediný film místní TOP50, u kterého naprosto nechápu, jak se tam dostal. Pojetí dvou vypravěčů (v jejichž podání je víc příběhu "odvyprávěno" než "odehráno") mě nějak nechytlo a příběh jako takový ničím extra nevynikal, podobné téma tu bylo už stokrát, od Kmotra až po některé současné seriály... ()

Evander

Casino považuji za jednu z nejlepších mafiánek vůbec. Fantastické herecké obsazení, skvělý příběh, skvělé herecké výkony, skvělá hudba, prostě paráda. ()

Ombak▼Penari

Já toho Scorseseho prostě asi nikdy nedocením. Ten jeho svět špinavých prachů, kurev, vraždění a všeho jiného mafiánství prostě nesnesu. Casino je možná extra film, ale po půl hodině jsem z příběhu byl natolik zhnusen a unuděn, že jsem to raději přepnul na konec, abych podle očekávání viděl, jak se všichni vzájemně postřílí, ufetují a umlátí palicemi. Sledovat to 3 hodiny bych fakt nezvládl. ()

Folky

Z ranku Scroseseho gangsterek upřednostňuji Mafiány, ale to nic nemění na tom, že tahle jeho precizní práce je pro mě jeden z nejlepších filmů všech dob. ()

helloween93

Další film, co jsem viděl asi po 15 letech. Zajímavý je, že Scorsese natočí 3 hodinový film a vám ten dilm nedá vydechnout, ani jedna scéna tu nenudí. Ono taky jak by mohlo, když jde o herecký koncert De Nira, Pesciho a Sharon Stone. Poutavá režie Scorseseho vás vtáhne do světa mafie v Las Vegas a hltáte každou informaci o tom, jak v městě hříchu funguje hazard a organizovaný zločin. 5* ()

Besyn

Tak tohle se vám pane Scorsese skutečně povedlo!!!Skvělý scénář,dokonalá atmosféra a skvělé her.výkony (zejména Pesci a skutečně velmi hysterická mrcha Stoneova),brilantní vyprávění.Film,ktery nenudí ani jedinou sekundu a ve Scorseseho filmografii je u mě dokonce na prvním místě před Mafiány a Gangy New Yorku. ()

Empire

Bomba. bomba, bomba. Konec, kdy byly likvidováni mafiáni napříkaz mafiánských bossů s hudbou Risng Sun byl naprosto strhující. ()

Joeey

Film Casino mi vyšel jako třetí setkání s dvojicí Scorsese - De Niro (1. Král komedie, 2. Mafiáni) a byl jsem i přes několik výhrad spokojen. Kamera ve filmu sice prošla každý kout kasina v Las Vegas, ale nebýt skvělých herců, šlo by o tříhodinovou nudu. Ten film neřekne nic nového, jde o rekonstrukci skutečné události, o dokument, ale ne o snímek hodný takovéto délce. Film Mafiáni měl pro mě přijatelnější způsob vyprávění. Tady máme velké kasino, nadmíru popisování všeho kolem prostřednictvím komentářů hlavního hrdiny, až to celé dohromady působí poněkud chaoticky. ()

Barak

Je to skvěle napsané, herecky naprosto zvládnuté, výborně zrežírované, dokresluje dobrá hudba na pozadí, kamera se mě hodně líbila.. jako výlet do života "mafiánů" aneb "jak to chodí v kasínech" přímo excelentní. Stopáž je však přímo přehnaná - sice se můžou postavy a příběh nerušeně a přirozeně vyvíjet, ale já se nemohl v některých momentech ubránit nudě. Časem mě pak začli štvát voice-overy, kdy páni vypravěči mluvili až moc a nevěděli, kdy zavřít pusu. Ta oscilace mezi soukromým životem de Nira a businessem byla taky dost nešetrná a mnohem lepší by pro mě bylo, kdyby se Scorsese zaměřil na jednu věc, jako na tu hlavní a tu druhou odsunul do pozadí. Nevím no.... 9/10 ()

kamil0606

Takto nejak si predstavujem dokonalý film ... Martin Scorsese sa po veľmi dobrých Goodfellas pustil tentokrát do ďalšieho príbehu s mafiou a vypálilo to ešte lepšie. Tento film má všetko ... prachy, láska, podvody, zrady, pomsty, mafia, úplatky, klamstvá ... a zároveň má ohromnú SILU. Prakticky nemá chybu. Herci ako (hlavne)De Niro, Joe Pesci, Sharon Stone a další predvádzajú ako vždy skvelé výkony, ale môj obdiv patrí hlavne režisérovi. Geniálne režisérske spracovanie božsky dobrého scenáru. Väčšina príbehu je vo forme rozprávania buď De Nira alebo Pesciho čo dodáva filmu nezabudnuteľnú atmosféru, ktorú neskutočne vylepšuje SKVOSTNÁ hudba. No a aby toho nebolo málo, treba i famózny záver(čo samozrejme Casino má) ... ()

Kánon filmu 2011

Kánon filmu 2011