Swordfish: Operace Hacker

Swordfish

Swordfish: Operácia Haker

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2001, 96 min

Áno , možno je to film málo funkčný pre psychoanalytickofilozfickolaboratórny rozbor a uznávané " propellerHEADY " to nerozbehajú ani na bežiacom statíve. No v tomto prípade 3volty prekročil film, užil si to a Ja s ním. Je cool a patrí len Mne. THX Quentin ! Stretnutie s ním a Oakenfoldom naraz, to by som sa ......Wolverine spolu s Hall môžu strčiť hlavy do sáčku .No a v prípade nesúhlasu Get out of My.. - http://www.youtube.com/watch?v=PzOnZnkCIqM&feature=related. I´m ready(13.9.2012)

• Enšpígl

Nejdříve to vypadalo, že je film dělaný na efekt po úvodní scéně jsem se, ale těšil zbytečně. Zbytek filmu byl vlastně o ničem. Ano přínos Halle filmu byl velký a cením si ho jednou hvězdičkou. Pak asi už jen ta super scéna ze začátku a Travolta a jeho úvodní proslov. Filmový chirurgové tuhle operaci moc nezvládli.(7.10.2006)

Hned za začátku dokonale naladí zpomalenej výbuch, pak už to bohužel neni tak dobrý jak to ze začátku vypadalo, ale pořád nadprůměr. Herecký zastoupení to má ale výborný. John Travolta je pěkně krutej, hlavně když tam vytáhne ten kanón a Halle Berry je zase pěkně sexy a už jen kvůli ní by se to mělo vidět, Hugh Jackman sice vypadá na tvrďáka, ale tvrďák ve filmu neni a je to možná škoda, určitě by to tmou dodalo šťávu a bylo by to ještě akčnější. Nebýt týhle trojice, tak by to asi za moc nestálo(14.1.2006)

Hodnotím za 3,,,.......No zaměřená problematika na počítačové Hackery, ale to bylo tak všechno né nepatří tento typ filmů k těm mým oblíbeným je to něco jako pár dílčích seriálů z Kobry 11. Ale když vezmeme roli Travolty trak ta byla zahrána přirozrně a čistě tak jak by to mělo u něj vypadat. Hugh ten by se měl držet svého X-mena a VanHelsinga to mu sedělo více.(6.6.2006)

Dominic Sena dostal pod ruku poměrně zajímavou hereckou sestavu, ale podobně jako kdykoliv jindy z toho žádný zázrak nevybrousil. Létající autobus a několik docela zajímavých scén nezachrání tenhle scénáristicky přeplácaný akčňák. Asi vždy si budu kromě hodně zvláštního Travoltova mikáda pamatovat vášnivou čtenářku Halle Berry. 55%(9.12.2014)

• - Meno prvého zastreleného fínskeho hackera, Axl Torvalds, je poctou fínskemu programátorovi Linusovi Torvaldsovi - autorovi linuxového jadra. (satanjel)

• - V poradí druhý film, kde si spolu zahrali Hugh Jackman a Halle Berry. Tým prvým bol X-Men (2000). (N0X.)

• - Hugh Jackman bral při přípravě na natáčení kurzy kaskadérského řízení automobilů. (Sethlans)