Boxer Rocky Balboa si užívá bohatství, které jako mistr světa získal. Bojuje pouze proti snadným protivníkům. Pak je ale vyzván arogantním Clubberem Langem. Rocky výzvu přijímá, aby ještě jednou dokázal, že je jen jeden mistr. Jenže se stane nečekané: Lang vyhraje a stane se novým mistrem. V Rockyho už nikdo nevěří, kromě jednoho člověka: někdejšího mistra světa Apollo Creeda. A právě on se pokusí povzbudit Rockyho bojovného ducha a dostat jej zpět do vrcholné formy… (TV Prima)

Dispa

Rozhodně nejslabší díl celé série společně s pětkou, prostě jde jen o to samé , boxovat, boxovat boxovat a vyhrát, ale rozhodně to není ale takový odpad. ()

Tom87

O něco lepší než 2. díl, ale zase je to jenom další díl o dalším Rockyho vyzyvateli, kterého Rocky zase porazí. Ale pořád je to super podívaná, jak Rocky trénuje, všechny ty zápasy a jak se mu daří. ()

Nalfaen

Stallonovi se peníze z Rockyho tak zalíbily, že chtěl mít mermomocí pokračování. Ale bohužel, už to není ono. ()

jsozze

No v trojke sa uz skomercnieva viac ako dost. Podla mna aj najkomercnejsi z celej serie. Stallone dalej rozvija postavu ,,underdog boxera´´ Rockyho, ako sa dostal na vrchol, zlenivel a nakoniec z neho spadol. Napriek jednoduchemu deju nadpriemerny sportovy film, ktory stoji za to vidiet. Filmova hudba opat skvela (4. hviezdicka za Eye of the tiger). ()

Pavlisko83

Rocky Balboa se zde po předchozím triumfu nad Apollo Creedem musí postavit nové výzvě v podobě svalovce jménem Clubber Lang. Jak už to tak bývá vyzyvatel nešetří urážkami a silnými gesty na adresu úřadujícího šampióna a nedává mu tak jinou možnost než se mu postavit tváří v tvář v ringu. Ke všemu Rockyho opouští jeho dlouholetý přítel Mickey. Vyrovná se Rocky Balboa s těmito ranami osudu? Všichni fanoušci tohoto borce jistě tuší jak tato zápletka dopadne, ale rozhodně stojí za vidění!!! ()

MartinKoho.

Každej Rocky je lepší a lepší, a tenhle film byl tak moc dobrej, že utekl ani nevím jak. Nejkratší hodina a půl v mím životě! ()

RADX1

Shlédl jsem celou sérii Rocky v relativně krátkém intervalu (cca týden) a musel jsem přehodnotit svůj úsudek. Předešlé nižší hodnocení jsem dal asi protože prostě první díl Rockyho je první díl a zřejmě ve mě převládla obecná myšlenka, že pokračování jsou vesměs horší. Nicméně po delším přemýšlení nemám tomuto dílu co vytknout. Hlavní plus odlišnost oproti předchozím dílům - prostě čeho je moc, toho je příliš. Osnova příběhu není nudná a úplně lehce předvídatelná, záporňák je dobře "záporný" a máme zde i něco psychologického v podobě smrti přítele, prohře a zlomené mysli. Příběh se krásně láme v to co dobře známe a máme spojené s Rockym - bojovník který se nikdy nevzdává a pro výhru udělá maximum. Prostě Rockyho "Eye of the Tiger". Vidím to tak na 9 z 10. ()

Lacoo

Z prvych troch casti je tato najlepsia! Konecne sa ten Rockyho box podoba na nieco POZERATELNE! Lebo v predoslych castiach sa to na box ani nahodou nepodobalo! ()

jericho001

Na to že je to už třetí díl tak to není vůbec špatné.Z Rockyho je milionář,vyhrává jeden titul za druhym.Jenže na obzoru je další svalnatej černoch s indiánským čírem Mr.T a ten provokuje tak dlouho dokud spolu neboxují.Při nástupu do ringu dostane Mickey infarkt a poté co dostane Rocky ve druhém kole pořádně na prdel umírá.Rocky je zdrcen,nic ho nebaví dokud nepříjde Apollo a nezačne ho trénovat ve své čtvrti.Jenže Rockymu chybí pohled tygra a tak ho Apollo zmrdá na dvě doby i s Adrianou a Rocky nakonec pohled tygra za doprovodu Eye of a tiger získá.Druhej zápas o5 vypadá že znovu dostane na prdel,jenže nechá Clubera vyčerpat a pak ho seřeže jak žito.Rocky je opět šampionem a my se můžeme těšit na další díl.Krásných 75% ()

cooler

Tentokrát se více bojuje a trénuje.Všechny utkání jsou natočené dobře včetně tvrdé tréningové scény.Nejzajímavější scénář dostal Mr.T,zbytek je tak trochu nuda.Ale pořád se na to dobře kouká tak proč nepokračovat. ()

Vonter

Zmoudřel jsem. Jó fakt jsem zmoudřel chlape. Jsem zkulturněnej. Už nemám pohled prosťáčka a nechovám se jak naivní ňouma z ňoumova. Fa-k-t že ne. Teď je ze mě švihák lázeňský. Voháklej jsem líp než Véna Klausů a začalo mi to i víc pálit. Asi ufouni mi přifoukli mozek, sám tomu nerozumim, Ale nezlobim se. Lepší bejt přifouklej ufounama, než bejt blb. To je festovka ne. Teďkonc před nedávnem jsem měl voplejtačky s titulem. No a co čert nechtěl, zase vo tom natočili film. Už třetí. Na začátku je sice občas lehce trapnej a tak nějak připitomělej. Třeba jak si hrajem s Adrianou na zpívánky. To měli radši vystřihnout. Cejtim se jak pitomec, Ale pak se to rozjede a s mym kámošem Apollem pěkně roztočíme kačera. Jako že to rozpálíme, chápete ne? Ale né že bysme spolu... jsme snad voba ženatý víme? Prostě, tohle je další povedenej film vo mě a basta. I když tu občas víc než Rocky vypadám jako Rambo. ()

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers