Krásný ztráty

Martin Čech

Hudba:

Michal Prokop

Účinkují:

Michal Prokop (moderátor), Aňa Geislerová, Pavel Kuka, Tereza Brodská, Richard Krajčo, Dan Bárta, Květa Fialová, Vladimír Dlouhý, Vilma Cibulková (více)

Už od února roku 2000 vítá každý týden Michal Prokop diváky České televize při sledování pořadu, jemuž název dala jeho dnes už dvacet let stará písnička V baru jménem Krásný ztráty s textem Pavla Šruta. V únoru toho roku byli prvními hosty Michala Prokopa politik Jan Ruml a modelka Jaroslava Rytychová. Spoluautorem celé koncepce pořadu je Jan Lacina, který je i spoluautorem scénářů, má na starosti výběr a kontakt s jednotlivými hosty, spolu s Michalem Prokopem dávají dohromady dvojice a spolu hledají spojovací nit mezi jednotlivými vybranými barovými „návštěvníky“. (oficiální text distributora)

Kmotr76

Michal Prokop se na moderátora moc nehodí. A zdá se mi, že ty otázky čte...Jinak nejlepší na celém pořadu je asi ten jeho song... ()

lucascus

Úžasná titulní písnička a většinou perfektní výběr hostů - tak to jsou krásný ztráty. Konečně pořad, kde jsou opravdu "celebrity" a ne lidi typu: Mašlíková, Erbová, Řepka, Krainová a další, kteří nic nikdy nedokázali. Intelektuálové, kteří mi udělali největší radost: Škvorecký, Mašínová, Trejtnarová-Hudečková, Kubišová, Rottrová, Dolák a mnozí další.. ()

PollyJean

neviděla jsem zrovna moc dílů, ale ty co jsem viděla, mi přišly vždycky brutálně krátké a zbytečně ustříhané...mihlo se tam tolik zajímavých lidí, kteří by mohli mluvit hodiny a víc do hloubky (a to teď nemyslím ani herce ani sportovce, který mají svoje kecací pořady, úsměvy, 13. komnaty a jiný estrády)... ()

Ravi

Podobně jako "Na plovárně" ukecaný pořad, na který když se přemůžete koukat, dozvíte se neobyčejně zajímavé příběhy, názory, postoje a zážitky slavných i méně slavných lidí napříč povoláními. ()

J.Lajner

Koukněte do digitálních archívu ČT či na YouTube. Některé epizody dnes získávají zajímavou patinu. S odstupem času - mimořádná talkshow s charismatickým barmanem v pozadí , který pokládá zvídavé otázky. ()

blixadovan

Tohle je celkem sympatický pořad a když se sejdou hosté, kteří mají co říct, tak je to velmi osvěžující záležitost. Trochu ruší prazvláštní průhledy skrze skleničky. Moderátor Michal Prokop je evidentně na hosty dobře připraven (na rozdíl od podivína Pavla Anděla), ale moc dobře mu nejde oční kontakt, rovněž přesná a jasná formulace otázky mu dělají potíže a zbytečně zdržují. Pořad by si zasloužil trochu delší stopáž. ()

herr_carter

90 % všech dílů, které jsem viděl, stály za to. Jednak příjemné studio (prostě bar, ještě, aby to nebylo příjemné), dobrý a chytrý výběr lidí....a kdyby přirozenost měla jméno, potom by se jmenovala Prokop.................moje hodnocení = 8 z 10. ()

Zagros

Michal Prokop není dobrým moderátorem či diskutérem k tomuto druhu pořadu. Viděl jsem několik dílů a problém nastal v případě, že si hosté nesedli a neměli si spolu co říci. Michal Prokop s tím nedokázal nic udělat a vedl dva různé rozhovory na střídačku. Navíc je mi i osobně nesympatický a výběr jeho hostů se mi také většinou nelíbil. Proto se hodnocení dostane na maximálně dvě hvězdy. ()

Paity

Tak na odpad to asi není, ale pseudodisident Prokop je tak neskutečně nudný a otravný, že se na to pořádně nedá koukat. ()

ondrula

Pokud si vzpomínám, je to asi jediná česká talk show, kde mluví skutečný osobnosti, který říkají skutečně zajímavý věci. Je tedy jasný, že se to musí šoupnout na ČT2 na desátou hodinu ráno, kdy se na TV nikdo nedívá. Do prime timu na Nově se pak pustí vypatlaný serebrity, ať se český buran poměje. ()

crozet

Jak dlouho že ten pořad Prokop dělá? Přes deset let? Deset let se neumí jako moderátor chovat nenuceně natož elegantně, kouká se všude možně stranou, jen ne do očí toho, koho se zrovna ptá, a tváří se přitom jako sám svůj škraloup. A taky by se za tu dobu mohl odnaučit neustále pošilhávat po rafinovaně ukrytém scénáři pod barem.. ()

Skarface

Asi ze všeho nejvíc se mi líbila znělka :) ale pořád sám o sobě není vubec špatný , ale není to zrovna můj typ ()

Americký Oldboy

Americký Oldboy

16.04.2005

Juhokórejský temný thriller OLDBOY od uznávaného režiséra Chan-wook Parka, ktorý po svete pozbieral najrôznejšie prestížne ceny vrátane Veľkej ceny poroty v Cannes, bude mať (ako to už býva) … (více)