Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cheyene
  ****

  Hvězdné herecké obsazení dělá tento snímek zajímavějším a poutavějším, ačkoliv i samotný příběh není nejmarnější. Sylvester Stallone potěší svým hereckým výkonem, kdy sice zaostává za zvučnějšími jmény jako je Keitel či De Niro, avšak ostudu si rozhodně nedělá a role policajta, který není tím typickým ranařem a supermanem, jakého bychom od Slye čekali, mu perfektně sedla.(26.7.2016)

 • Anderton
  ****

  Asi som zase videl nejaký iný film ako väčšina, ale keď som ho pred časom pozeral, tak mi pri policajných filmoch stačilo fajn prostredie a kopa hviezd v hlavných úlohách. Pozerám, že hodnotenie tohto filmu je značne kolísavé, keď sa pozerám z boku na hviezdičky, vyzerá to ako rezová turistická mapa Vysokých Tatier.(10.1.2013)

 • Slasher
  ***

  Solidní hvězdně obsazený krimi thriller o zločineckém "policajtském městečku", který mě ale první půlku téměř nebavil. Pak se to chytlo a pozvolna gradovalo až k výborné závěrečné desetiminutovce, během které prostě držíte hubu a čumíte. Stallone je tu jako opovrhovaný šerif více než uvěřitelný a ani to nevyhrotí do žádný silácký B akce. Tak škoda toho zdlouhavého rozjezdu (ideální by bylo zkrátit ho o 15 minut a do zbytku přidat víc De Nira).(8.9.2011)

 • Derek
  **

  james mangold chcel aby jeho druhy film bol westwern, ale pre svoju neskusenost si nebol isty ci by jeho napad presiel studiom tak svoj scenar upravil a presunul do dnesnych dni (i ked jeho povodny napad je dost citelny hlavne v zaverecnom zuctovani), ktory ocaroval sly-a pre ktoreho sa cop land stala srdcovkou... uvod ma krajina policajtov celkom dobry a atmosfera je slusna (hlavne scena na moste), ale potom to zacne drhnut a cely film spomaly a tymto tempom sa dopotaca do finale, co je skoda lebo obsadenie je skvostne (i ked prim hraju namiesto ostrielanych matadorov keitela a de nira stallone a ray liotta) a i napriek mangoldovej relativnej neskusenosti niektore pasaze filmu su silne (hlavne neme finale je dobre, to je vsak dost malo, dost neskoro)...(20.6.2012)

 • LiVentura
  ****

  Drsné, brutální a bolestné, že si to ti "Amíci" také umí přiznat...... chyby svých dokonalých složek. Ne, film se mi velmi líbil, měl nádech, smysl, hrdiny i jasně definované zlo a hlavně, byl o lidech, kteří dělají chyby a někteří si je umí přiznat a nesou za ně odpovědnost a někteří baží jen po moci a penězích a vše ostatní je pro ně jen ...(26.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace