Stallone mě hodně překvapil. Nehraje žádnýho frikulína, kterej každýmu nakope prdel, a řek bych, že v týhle civilní roli snad podal životní výkon. Harvey Keitel a Robert De Niro jsou jistota. Potěšili i další "mafiáni" Ray Liotta a Frank Vincent a v neposlední řadě moje oblíbenkyně Janeane Garofalo. Jinak film sám o sobě neni až taková bomba, jakou by asi člověk podle toho hvězdnýho hereckýho obsazení čekal. Děj se chvílema trochu vleče, hodně se tam kecá... Přesto si myslim, že je tady trochu podhodnocenej. Zasloužil by si dostat do červenejch čísel.(23.12.2014)

Myslím,že tento film dal Stallonemu možnosť ukázať,že je predovšetkým hercom a až potom napichaným svalovcom bez talentu.Sú herci,ku ktorým mám veľmi špecifický vzťah a Sylvester Stallone patrí medzi nich.Podľa mňa je tento film výborný,okrem toho je skvele obsadený,no a Stalloneho neobvyklá herecká poloha mu dodáva čaro zvláštnosti.Väčšina ľudí skritizuje všetko,v ćom sa Stallone objaví už len preto,źe je to on-akćný,pre mnohých béčkový herec s krivou hubou,S týmto sa ja nedokáźem zmieriť.Videla som Rockyho v origináli a nikto na svete ma nepresvedčí o tom,že Sylvester Stallone nie je herec.(8.3.2012)

Parta kvalitních herců, nevyvážený scénář, příjemná režie. Země policajtů má tu smůlu, že měla až přílišné ambice. Kdyby v tomto filmu hráli neznámí herci, jednalo by se o snímek uváděný ve filmovém klubu. Neříkám, že by Země policajtů byla geniálním dílem (hodnocení přesně tři a půl), ale označení "nudný" si rozhodně nezaslouží... P.S. Stallone tu imho předvádí plnohodnotný charakterní výkon...(20.5.2003)

COP LAND je film, který může vyhovovat zřejmě jen malé sortě publika. Nejedná se o jasnou americkou nezávislou artovku, byť elementy nezávislé filmařiny v sobě má. Neosloví většinu fanoušku Stalloneho, neboť je to film až ryze neakční (jediná akční scéna je až na konci filmu a je to v podstatě zpomalená noisová sekvence, ve které se Mangold snaží imitovat stav čerstvě ohluchlého Freddyho Heflina). A naopak většina sofistikovaných diváků si s COP LAND zřejmě utře nos, protože film se Stallonem nemůže mít přesah. Což je chyba. COP LAND totiž není jen netradiční stallonovka, ale je to film, ve kterém Stallone skutečně soustředěně a plnohodnotně hraje. Jeho Freddy Heflin je postava, která se odprosťuje od všech nám známých stalloneho prvků. Má pivní bachor, po večerech brouzdá opilý v místním baru v sandálích a staré košily. Je na jedno ucho hluchý a nijak bystrý fízl malého zapadáku, kde mu byla udělena role šerifa proto, aby držel hubu, dával pokuty za parkovaní a do ničeho se moc nešťoural. Není to ten klasický nabubřelý Stallone, obklopený luxusem a s falešnou aurou glamour sofisitikovanosti, jak se nám snaží prezentovat svůj životní styl v podstatné většině svých filmů (snad s vyjímkou Ramba a Cobry). A hlavně: je fakt famózní. Hraje zcela maximálně v každé scéně. Je maximálně vhodným sparingpartnerem jinak epochálního ansámblu: Harvey Keitel, Ray Liotta, Robert De Niro nebo Robert Patrick. Kvalita jeho herectví s ostatními herci krásně koreluje a radostně překvapuje. Mangold sice mohl malinko přitlačit, možná by COP LAND mohl nést ještě trochu víc z odkazu nezávislé filmařiny a dokonce by mohl být i o něco delší než jen 116 minutová verze (byť i v ní se dostatečně stihne věnovat pestré paletě postav), pořád to ale bude jeden z nejlepších policejních filmů 90. let, který mimochodem nenese punc devadesátek tak jako mnoho jiných.(21.3.2017)

Keď je na prvom mieste žáner krimi, tak nečakám nejaké zbesilé tempo plné zvratov a ja neviem čoho. Vidno, že svetové publikum to chápe. Stallone mohol byť dobrý reklamný ťahák, no ukázalo sa, že na pľaci herecky aj čo-to si odkrútil a nemám k nemu takmer žiadne výhrady. A Mangold dokázal celkom slušne zvládnuť aj takých velikánov ako Liotta, Keitel, De Niro a ďalší. Ja som z toho celého potešený a prekvapený. 75%.(31.12.2007)

• - Ray Liotta chtěl původně roli šerifa Freddyho Heflina, zatímco Sylvester Stallone chtěl roli Garyho "Figgsy" Figgise. (Chatterer)

• - Joeyho motocykl je 900cc Hinckley Triumph Thunderbird. (Chatterer)

• - Většina herců z tohoto filmu se objevila v seriálu The Sopranos (1999), který se také natáčel v New Jersey. (Chatterer)