Drsné, brutální a bolestné, že si to ti "Amíci" také umí přiznat...... chyby svých dokonalých složek. Ne, film se mi velmi líbil, měl nádech, smysl, hrdiny i jasně definované zlo a hlavně, byl o lidech, kteří dělají chyby a někteří si je umí přiznat a nesou za ně odpovědnost a někteří baží jen po moci a penězích a vše ostatní je pro ně jen ...(26.7.2008)

Pěkné drama, ve kterém Sly hraje přitroublého policistu, který je jen kašpárkem ve hře zkorumpovaných policistů. Sly zde není jak ho známe (dokonce nabral kvůli roli značnou váhu a je to znát), takže nečekejte žádnou akční jízdu. Když už jsme u akce, tak té je to opravnu málo a je jen na konci. Po celou dobu sledujeme, jak se zlý policisté vypořádávají s problémem a jak se jim to zkomplikuje a jak se Sly pomalu probouzí z iluze sloužení pořádku. Je to hodně dobře natočené a i povedeně obsazené. Když to člověk nebude brát jako typický Slyho film, mohl by se i bavit jako já. Za mě 80% :)(16.1.2016)

Stallone mě hodně překvapil. Nehraje žádnýho frikulína, kterej každýmu nakope prdel, a řek bych, že v týhle civilní roli snad podal životní výkon. Harvey Keitel a Robert De Niro jsou jistota. Potěšili i další "mafiáni" Ray Liotta a Frank Vincent a v neposlední řadě moje oblíbenkyně Janeane Garofalo. Jinak film sám o sobě neni až taková bomba, jakou by asi člověk podle toho hvězdnýho hereckýho obsazení čekal. Děj se chvílema trochu vleče, hodně se tam kecá... Přesto si myslim, že je tady trochu podhodnocenej. Zasloužil by si dostat do červenejch čísel.(23.12.2014)

I přes účast všech hereckých hvězd nic než čistý průměr. Vůbec nechápu účast De Nira, jeho role byla strašně nevýrazná a v celkovém kontextu i docela zbytečná. Jediný, kdo výrazněji zaujal, je tak překvapivě Stallone coby charakterní šerif a Keitel jako zkorumpovaný polda. A taky je třeba na filmu ocenit snahu o jistou psychologii postav a to, že si nehrál na vìc, než ve skutečnosti je, a nepředhazuje nám šokující zvraty nebo velkou akci. Je to prostě jen další americká pohádka o těch čestných proti těm zlým, jakých už bylo natočeno hodně, a to mnohem kvalitněji a zábavněji. 60%(2.2.2013)

Solidní hvězdně obsazený krimi thriller o zločineckém "policajtském městečku", který mě ale první půlku téměř nebavil. Pak se to chytlo a pozvolna gradovalo až k výborné závěrečné desetiminutovce, během které prostě držíte hubu a čumíte. Stallone je tu jako opovrhovaný šerif více než uvěřitelný a ani to nevyhrotí do žádný silácký B akce. Tak škoda toho zdlouhavého rozjezdu (ideální by bylo zkrátit ho o 15 minut a do zbytku přidat víc De Nira).(8.9.2011)