V podstatě jen průměrný krimi-thriller s tuctovou zápletkou o zkorumpovaných policajtech. Naštěstí výborné herecké obsazení zvedá úroveň snímku o třídu výš. Velkým překvapením je Sylvester Stallone, který zde místo obvyklého předvádění muskulatury skutečně hraje. A veteráni Robert de Niro či Harvey Keitel rovněz odvádějí své standardní výkony.(10.9.2010)

• Amroth666

Polovičně odměřený, stejně tak jako polovičně slyšící, opět je tu Stallone. No když dám dvě hvězdičky, budu strašně hodnej a filmu ještě polepším. Jednu hvězdu bych dal za Sylvestera, i když ta jeho role taky nic moc, no a ta druhá hvězda za solidní atmosféru, hudbu a herecké obsazení. Tenhle film je naprosto zbytečné vidět, pokud tedy nejste fanoušci některého z herců. Bylo zbytečné to točit, jen vyhozené peníze. Policie v USA je propletená s mafií, je to i v této době, ale už né tak moc. Jinak ještě bych napsal katastroficky nezvládnutý konec filmu, zdálo se mi to celé moc natažené, dlouhé záběry. Celý film by se dal udělat tak do 45 minut jako seriálový díl. Stallone navíc šel do akce až moc pozdě(to ale souvisí s jeho postavou, pro oko diváka ale špatné). Už bych se v tom asi dál nebabral. ____ Mít prachy neznamená nedotknutelnost. ____(18.7.2012)

Stallone mě hodně překvapil. Nehraje žádnýho frikulína, kterej každýmu nakope prdel, a řek bych, že v týhle civilní roli snad podal životní výkon. Harvey Keitel a Robert De Niro jsou jistota. Potěšili i další "mafiáni" Ray Liotta a Frank Vincent a v neposlední řadě moje oblíbenkyně Janeane Garofalo. Jinak film sám o sobě neni až taková bomba, jakou by asi člověk podle toho hvězdnýho hereckýho obsazení čekal. Děj se chvílema trochu vleče, hodně se tam kecá... Přesto si myslim, že je tady trochu podhodnocenej. Zasloužil by si dostat do červenejch čísel.(23.12.2014)

Film má parádní děj a skvělý obsazení! No co dodat skorumpovaní fízlové je na čase stím něco udělat! Sly si to bere do svích rukou! Ze začátku takovej plachej ale když se nasere tak pak lítaj broky!! Jinak ostatní Keitel, Patrick, Liotta to zahráli taky skvěle! Film nemá moc hlášek a akce je spíš až na konci ale vzato to má napínavej děj stím že si kladete otázku jak to asi dopadne? Krimi jako Hadí Oči! Prostě pecka a já od těhlech filmu nemužu odtrhnout oči.(12.2.2012)

• Derek

james mangold chcel aby jeho druhy film bol westwern, ale pre svoju neskusenost si nebol isty ci by jeho napad presiel studiom tak svoj scenar upravil a presunul do dnesnych dni (i ked jeho povodny napad je dost citelny hlavne v zaverecnom zuctovani), ktory ocaroval sly-a pre ktoreho sa cop land stala srdcovkou... uvod ma krajina policajtov celkom dobry a atmosfera je slusna (hlavne scena na moste), ale potom to zacne drhnut a cely film spomaly a tymto tempom sa dopotaca do finale, co je skoda lebo obsadenie je skvostne (i ked prim hraju namiesto ostrielanych matadorov keitela a de nira stallone a ray liotta) a i napriek mangoldovej relativnej neskusenosti niektore pasaze filmu su silne (hlavne neme finale je dobre, to je vsak dost malo, dost neskoro)...(20.6.2012)

• - Ray Liotta chtěl původně roli šerifa Freddyho Heflina, zatímco Sylvester Stallone chtěl roli Garyho "Figgsy" Figgise. (Chatterer)

• - Joeyho motocykl je 900cc Hinckley Triumph Thunderbird. (Chatterer)

• - Většina herců z tohoto filmu se objevila v seriálu The Sopranos (1999), který se také natáčel v New Jersey. (Chatterer)