Epizody(33)
-
Zwischenwelten (S07E01)
-
Einfach kein Glück (S07E02)
-
Gottesurteil (S07E03)
-
Stadtratten (S07E04)
-
Auge um Auge (S07E05)
-
Schuldig bei Verdacht (S07E06)
-
Last Date (S07E07)
-
Love Parade (S07E08)
-
Volles Risiko (S07E09)
-
Golden Delicious (S07E10)
-
Verirrte Liebe (S07E11)
-
Babystress (S07E12)
-
Zirkusluft (S07E13)
-
Die Prophezeiung (S07E14)
-
Henkersmahlzeit (S07E15)
-
Kinderdeal (S07E16)
-
Fracht aus Odessa (S07E17)
-
Außer Kontrolle (S07E18)
-
Touch Down (S07E19)
-
Brilliant (S07E20)
-
Um jeden Preis (S07E21)
-
Einsames Verlangen (S07E22)
-
Mitten ins Herz (S07E23)
-
Abrechnung (S07E24)
-
Spiel mit dem Feuer (S07E25)
-
Phantom (S07E26)
-
Mörderischer Verrat (S07E27)
-
Die Novizin (S07E28)
-
Die dunkle Seite (S07E29)
-
Kein Leben, keine Gnade (S07E30)
Hrají
Goran Maric
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Stefan Gebelhoff
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Anne Kasprik
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Thomas Darchinger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Uwe Kosubek
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Thomas Franz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Jürgen Haug
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě '63 (2021) (seriál)
Temný les (2020) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Uwe Zerbe
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Uli Krohm
Německo
Nejlepší seriály:
54 hodin (2018) (seriál)
Kosmokid (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Hans-Uwe Bauer
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Přítelkyně smrti (2022) (seriál)
Vánoční tajemství (2019) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Volker Niederfahrenhorst
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Případ pro dva (1981) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)
Kriminálka Kolín (1999) (seriál)
Daniela Preuß
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Claus Dieter Clausnitzer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Knallerfrauen (2011) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Hans-Peter Deppe
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Ralf Komorr
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Mallorca (1999) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Gundula Köster
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Roland Pfaus
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Kobra 11 (1996) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Ev-Katrin Weiß
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)