poster

Sběratel polibků

 • USA

  Kiss the Girls

 • Slovensko

  Zberateľ bozkov

Thriller / Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 1997, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Anderton
  ***

  Bohužiaľ som pre tento typ žánru, silného v 90. rokoch, nemal nikdy príliš zmysel. Porovnávanie s Mlčaním jahniat mi pripadá úplne mimo, toto je totiž klasická trilerová zábava. Kedysi ma to ale celkom bavilo v sobotu okolo jedenástej večer v telke. Dnes už podobné veci, ako napríklad aj Zberateľ bozkov (či kostí, kto si to má pamätať), dosť zostarli.(27.4.2014)

 • carly
  ****

  možno som nenáročná, ale pripadalo mi to napínavé. a ashley judd s morganom freemanom boli skvelí. vidieť caryho elwesa v niečom inom ako paródii poteší a na postavu nevinne vyzerajúceho zabijaka sa skvele hodí. a prečo iba 4 hviezdičky? lebo som videla aj zopár napínavejších detektívok. ale nebolo ich veľa. a morgan freeman sám o sebe stojí aspoň za 2 hviezdičky.(5.1.2006)

 • Zemi11
  **

  Takový ten film, který jste viděli za mlada. Vzpomínáte na něj stylem "Jo, to bylo, myslím, dobrý." Jenže v roce 97 bylo dobrý i Rande se Slávkem Bourou a Markétou Mayerovou. A oba skončili na koksu. Ten bych potřeboval i já, abych mohl v roce 2014 čtyři hvězdičky zachovat. Hužel, jinak to nebude, jinak to nevidím!(20.1.2015)

 • Blaogranas
  ****

  Tenhle film má trochu smůlu, že je dost srovnáván s Mlčením jehňátek. I když Morgan Freeman není špatný, Ashley Judd podle mě nic moc a dvojice Hopkins & Foster je prostě nejméně o třídu jinde. Místy trochu prkenný, ale i tak kvalitní thriller. Bohužel jsem vraha poznal už na začátku, a to i přesto, že jsem viděl nedabovanou verzi (předpokládám, že v dabované je to ještě snazší).(12.2.2008)

 • lennyd
  ****

  Tak jak někdo sbírá motýly, někdo známky, tak muž který si říká Casanova sbírá mladé dívky. Když mu ale nějaká přestane vyhovovat, tak ji zahodí (resp. přiváže v lese ke stromu a nechá ji potupně zemřít). Ve chvíli, kdy jeho oko padne na mladičkou Naomi, ani netuší, že šlápl do vosího hnízda - ta je totiž neteří policejního psychologa Alexe Crosse (Morgan Freeman). A když mu ještě z jeho sbírky uteče další dívka Kate (Ashley Judd), je jeho osud téměř zpečetěn. Kate s dr. Crossem pátrání jen tak nezanechají .... Vcelku zajímavý thriller, kterých (podobných) jsou sice desítky, ale tento mi z nějakého důvodu sedl více než ostatní. Možná je to skvělým Morganem Freemanem, či Ashley Juddovou, či tím, že vrah není jen obyčejnen ňouma - nevím. Každopádně film stojí za shlédnutí, a ne jedno :)(30.12.2004)

 • - Pro hlavní roli se vážně uvažovalo o Denzelovi Washingtonovi. Ten z projektu nakonec vycouval kvůli jiné práci. Naskočil tak Morgan Freeman. (don corleone)

 • - Spoiler: V jednom z dielov populárneho seriálu Ničitelia mýtov (od r. 2003) overovali scénu zo záveru filmu, kedy Dr. Alex Cross (Morgan Freeman) zastrelí Cassanovu (Cary Elwes) v miestnosti plnej plynu cez krabicu mlieka, ktorá uhasí plameň, ktorý vytryskne z pištole pri výstreli. Záver bol, že aj keby nestrieľal cez krabicu s mliekom, tak miestnosť nevybuchne. (Lukoh)

 • - Kvůli kontroverznímu tématu odmítnuli představitelé univerzity v Severní Karolině povolit natáčení přímo na jejich pozemku. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace