poster

Sběratel polibků

 • USA

  Kiss the Girls

 • Slovensko

  Zberateľ bozkov

Thriller / Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 1997, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pavlínka9
  ****

  Ashley Judd je nejen kočka, ale umí i bravurně hrát :) Tenhle film je pro mě jedním z lepších thrillerů 90tých let, který si pamatuji z dětství :) Já ani nevím co k tomu více napsat - Freeman - fajn, Judd - skvělá, padouši, kteří chtějí, aby je ženy milovali :D :D A nejlepší hláška - "Miluji ji. Ona mě taky miluje....Jen to ještě neví." :D :D(20.3.2016)

 • Gilmour93
  ***

  Tak nám chybí už jen sběratel obnošených dámských kalhotek, pivních tácků a nosních skřítku (vivat Ren a Stimpy!).. Morgan Freeman v černém Porsche hledá pošuka Casanovu po starých sklepeních Severní Karolíny (vůbec mu nevadí, že na místě činu vlastně nemá nic dělat, když je tam žlutá páska s nápisem: Police Line DO NOT CROSS) a já marně hledám nějaký moment, v kterém by Kiss the Girls nějakým způsobem překvapil, či vybočil z průměrnosti podobně laděných kriminálních thrillerů. Nechápu, proč si v některých fázích dabingu alespoň nedal Daniel Rous do úst středně velkou bramboru a na nos prádelní kolík..(23.9.2008)

 • Orlau32
  ****

  Nemám ráda thrillery. Někdy se jim nevyhnu, a to tehdy, když mě zláká ve filmu obsazena vynikající hvězda. V tomto případě to byl Morgan FREEMAN. Nemohu film chválit ani zatracovat. Vydržela jsem až do konce, ale požitek vnitřní jsem z toho neměla. Přesto ovšem musím ocenit dobrou práci Morgana Freemana, protože (jak jinak) bez jeho stafáže bych se na film těžko dokoukala. Ale nicméně napětí zde bylo a spád měl film taktéž. Proto si myslím, že byl nadprůměrný proti jiným krvavým pitomostem.(14.4.2014)

 • tron
  ****

  „Si tu, aby si sa zaľúbila. Aby si našla skutočnú lásku.“ Adaptácia románu spisovateľa Jamesa Pattersona. Netradičný - ale vynikajúci - serial killer. Neopakovateľná a silná atmosféra, mrazivý zlosyn Casanova a nadpriemerne sústredený Morgan Freeman ako citlivý forézny psychológ Alex Cross v koženej čiernej bunde. Musím povedať, že na rozdiel od „len“ slušného prequel AKO PAVÚK mám ZBERATEĽA BOZKOV rád a kedykoľvek si ho znova s chuťou pozriem. Psychologicky prepracovaný film, plný originálnych nápadov (Cross sa pohybuje mimo svojej jurisdikcie, jednou z unesených je jeho neter, medzi ním a Ashley Juddoovu nepanuje romanca, Casanova čisto teoreticky de facto NIE JE sériový vrah - keďže jeho obete zabíja lesná zver), ktorý vonia nádhernými, no znepokojivými, lesmi Severnej Karolíny.(26.10.2004)

 • Kaka
  ***

  Vlna "Se7en" byla opravdu mohutná a ještě několik let po ní se tvůrci pokoušeli (povětšinou marně) svést se na její popularitě. Nejinak je tomu i v případě průměrného Garyho Fledera a jeho ještě průměrněji zpracovaného příběhu o brutálním vrahovi a vězniteli žen Casanovovi. Psychologie nic moc, herci předvádějí svůj detektivní standart a za povšimnutí stojí snad jen Ashley Judd ve své první velkoprodukci a scéna kdy nabourá do akvárka. Zbytek je nechutně klišoidní, rádoby šokující podívaná, která nám jasně říká kdo je vrah a kdo jen figurka. Skutečně nepovedená sonda do praktik masového killera, která diváka odradí svou průměrností, stejně jako neschopností strhnout.(7.4.2007)

 • - Kvůli kontroverznímu tématu odmítnuli představitelé univerzity v Severní Karolině povolit natáčení přímo na jejich pozemku. (don corleone)

 • - Pro hlavní roli se vážně uvažovalo o Denzelovi Washingtonovi. Ten z projektu nakonec vycouval kvůli jiné práci. Naskočil tak Morgan Freeman. (don corleone)

 • - Stadion, nad kterým proletí kamera se tváří jako Durham v Severní Karolině, ve skutečnosti jde ale o stadion Chapel Hill v New Yorku. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace