DOA: Na život a na smrt

• Česko Na život a na smrt (více)

Čtyři krásné, sexy ženy jsou sokyněmi v tajném zápasu bojových umění, ale brzy se spojí proti zlým silám. Tina Armstrong je superstar v oblasti ženského wrestlingu. Christie je okouzlující zlodějka a nájemná vražedkyně. Princezna Kasumi je asijskou mistryní bojových umění. Helena Douglas je milovnicí extrémních sportů a její tragická minulost ji spojuje s malým palácem v jihovýchodní Asii, kde se také odehrává turnaj Dead or Alive. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

iamek

Nádherné holky, nádherné prostředí, slušné akční scény... Ano tohle málo mi stojí za to abych dal 5* . ()

SeBig

Je to nehorázně přehnaná krávinka, dokonce přehnanější než Charlieho andílci 2. Ale mě se tohle libilo..postavy byli fajn, boje taky, příběh taky nenudil. Já se bavil. ()

klerik

No fakt sa na to nepozerá zle :-) Corey Yuen opäť raz boduje peknými herečkami a namakanými súbojmi. Ale... tento scenár písali traja(!!!) ľudia? Ak sa budem tváriť, že šlo o poctu DRAK PRICHÁDZA, dokážem tomu dať tri šutre. Ale inak mi bude stačiť pozrieť si nabudúce už len nejaký zostrih. MORTAL COMBAT nebol natočený tak okúzľujúco, ale bol o čosi inteligentnejší... Fakt... ()

LaciLC

Vykašľať sa na všetky možné aj nemožné klišé, pretože toľko parádnych súbojov, také šialené tempo a také megasexy erekcioplodné kočky sa v jednom filme vidia fakt málokedy. A to nehovorím o tej bezchybnej vizuálnej stránke. Totálna guilty pleasure, na ktorú sa ešte nespočetne ráz pozriem. ()

Chrustyn

Celkem zábavná blbina. Pokud přistoupíte na fakt, že film se nebere vůbec vážně a taky to, že to je neskutečná ptákovina budete se možná i bavit. Celkově je film jen jákasi fetišistická podívaná na polonahé dívky, které se snaží předádět karate. Je to taková kombinace Charlieho andílků a Mortal Kombatu takže pokud vám tyto filmy nevadí budete se bavit. ()

Crocuta

"Jsou to pěkný kočky" praví distributor ve sloganu k tomuto filmu - a každý mu dá jistě rád za pravdu, ty holky jsou fakt nádherný, jinak je ale "DOA" zároveň pěkná p..tákovina, i když člověk se tu a tam i zasměje. Takže jasných 50%. ()

korbitch22

můj bráška zřejmě nechápe,sebe parodii,luxusní nadsázku,skvělé akční scény,nadherný holky....dvě bojující holky v dešti(to je sen každýho,kdo ví na co,ho má)luxusní prdel,plná srandy,koček a záměrně blbě hrajích herců,super oddych,škoda že roli robertse nehraje big mac steven,to by bylo teprva žrádlo:-)jaime preslley je k sežrání,robin shou(liu kang z moratal kombatu....pro blbé...opravdu skvělý fighter....v malé roli kapitáná pirátů potěší,stejně tak steve howey ze seriálu reba.víc minut,víc bojů,víc vysvětlení a sme na pětí,takhle krásné čtyři.skvělá sebe parodující řežba,takový tekken ve filmu!...už aby byl:-) ()

Arsenal83 odpad!

Holly Valance alebo skôr len holý balans, pretože jej hlavnou úlohou tu bolo nahá balansovať v akomsi podivnom mortal kombate. Ešte si aj stihla v rámci boja obliecť podprsenku padajúcu zo vzduchu a až následne spadla z tej istej výšky pištoľ, takže sme zažili dokonalé popretie gravitácie. A aj gravidity, lebo fakt, že Holly neostala po tomto holom výkone gravidná je zázrak. ()

Jirka_Šč

Kvalitativně dvě hvězdičky, ale nechtělo se mi přemýšlet (a líbí se mi Devon Aoki), takže nelituji, že jsem to viděl :). ()

packa

Jednu hvězdičku týhle sračce přidám za sexepíl hlavních představitelek. Souboje jsou tragické, pokud by mezi ty sexbomby předstírající kung-fu vlítla Helenka "Škopková" a rozdala pár poctivých českých facek, o vítězi 10 mil.$ bych nepochyboval. ()

jojinecko

OK, je to zlé, ale ešte stále mohol túto adaptáciu PC hry zobrať do ruky shitmaster Uwe Boll a to by len bola tá pravá "zábava":))) ()

honajz

Jednou za rok se koná turnaj nejlepších v bojových uměních na opuštěném ostrově. Letos však bude vše jinak – nastoupil nový organizátor, přišli i lidé, toužící po pomstě, princezna, která chce najít bratra, a navíc tady už od začátku něco nehraje. V rámci svého žánru nijak objevné dílko, které je přesto natočeno zručně, bez zbytečných okolků, často i s dobře natočenými bojovými scénami, jedině pokusy o humor se příliš nepovedly. A na některé holky je skutečně fajn pokoukání. ()

J.Connor

D.o.a. je cool zábavička, která rychle uteče a pobaví, ale snaha být vystajlovaným trashem nejtrashovitějším je až příliš okatá a prvoplánová. Nestyděl bych se dát filmu o akci, holkách a doprovodné muzice absolutorium, ale to by holky nesměly být poněkud nezajímavé, akce svižná, ale nic nezapamatovatelného (snad jen to oblíkání uprostřed souboje) a muzika z MTV (vzpomeňme na nabušenej soundtrack z Mortal Kombatu). Příjemnej film, ale žádnej zázrak. ()

SOLOM.

Hru jsem nehrál, ale jinak je tahle akční komedie, nebo lépe řečeno parodie na akční bojové filmy docela slušnou podívanou na jeden večer. Nehledejte tu dokonalost, ale zábavu. Tu nám nabídne především pohled na sexy kočky, kterak si to rozdávají i s mnohem drsnějšími týpky. Pohled na Holly či Jamie patřil ke zalým hřebům večera. Přestože o porno nejde, někteří jistě zaslintají blahem. Za zřejmě nejluxusnější bitku, považuji tu mezi bambusy, ale ani ručníček nebyl k zahození….(nebo vlastně byl…) ()

Janek

Mě tento brainwash celkem potěšil. Maximálně tupý film, který volá po tom, aby si člověk před projekcí dal práska. Ovšem v rámci videoher je toto skutečně špička. ()

eraserhead666

Co na to, sakra, říci? Radost pohledět, a to hned z několika důvodů. Tohle je přímý útok na spodní signální. Až by se chtělo říci, že by byl člověk rád, kdyby mu ty holky nakopaly prdel. U toho se vypínat mozek prostě moc nedá. Ale aby to nevypadalo nějak to... no, i ty souboje byly hodně fajn. ()

becki_tu

Nazývat tohle podivně-akční dílko za "ženský" Mortal Kombat by bylo urážkou kultovního Mortal Kombatu. Z hlavních hrdinek mi sympatické připadly jen dvě - a to Holly Valance a jakási méně známá Sarah Carter. Jejich souboj v plavkách v dešti byl asi nejlepší scénou ve filmu. Všechno ostatní už stálo za starou bačkoru, včetně důmyslně skrytých a někdy těžko odhalitelných vtipů a hlášek. O nějakém ději či logice tady nemůže být ani řeč a bohužel i bojové scény působí často dost legračně. Hru jsem nehrál, ale film je naprosto ubohý, trapný a jedním slovem prostě blbost. Tak takhle teda ne. ()

prome

Od tohohle filmu jsem nic neocekaval a taky jsem nic nedostal. Pekne zpracovane becko(nastesti to netocil Uwe Boll-tak se na to dalo divat),tu hru jsem nikdy nehral jen jsem o ni slysel a dve hvezdicky davam jen kvuli zenskemu hereckemu obsazeni protoze jen kvuli nim se na tento film dalo divat. ()

Caelos

Ty vole, to byla blbost:D Ani ty ženské nebyly nic moc. Než tohle, to si raději pustím průměrný pornofilm. ()