DOA: Na život a na smrt

• Česko Na život a na smrt (více)

Čtyři krásné, sexy ženy jsou sokyněmi v tajném zápasu bojových umění, ale brzy se spojí proti zlým silám. Tina Armstrong je superstar v oblasti ženského wrestlingu. Christie je okouzlující zlodějka a nájemná vražedkyně. Princezna Kasumi je asijskou mistryní bojových umění. Helena Douglas je milovnicí extrémních sportů a její tragická minulost ji spojuje s malým palácem v jihovýchodní Asii, kde se také odehrává turnaj Dead or Alive. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Gimp

Špatný parchant Vybíjené a Charlieho andílků trpící přehnanou starostí o přístupnost, nulovým příběhem a nudnou akcí. Těch pár koz v bikinách to nezachrání. ()

JohnnyD

Dôkaz, že Boh existuje a na svoje ovečky nezanevrel. Prakticky dokonalý film so všetkým čo má dokonalý film mať. Sexy krvichtivé holky, akčné súboje, úžasný vizuál, nadupaný soundtrack, hlášky, úžasné postavy ... a Eric Roberts! Najcool akčný herec všetkých čias! To najlepšie s 80s comicsovej atmosféry s tým najlepším z high tech 00s v najlepšom akčnom filme nového tisícročia. I love Christina! ()

Paldini

Turnajovka nového tisíciletí - to jsem se vážně nasmál. Fakt nečekám od podobného stylu filmu nějaký děj, čekám jen dobře odvedené souboje, ale tady jsem zažíval, jak u soubojů, tak u děje pocit trapnosti, jaký jsem doposud zažil jen při sledování přiblblých teen komedií a při sledování filmů s Hulkem Hoganem. ()

sheen

Navybírejte krásné dívky (nejlépe umělé bárbíny xD), oblečte je do přiléhavých oblečků, naučte je rozdávat rány jako na běžícím páse a ještě to okořeňte songem od Paula Oakenfolda - Switch On, tohle se musí líbít:) Exibice dokonalých ženských křivek a jejich pohybů, takový novodobý ženský Mortal Kombat. ()

hippyman

špatná vykrádačka filmů na motivy plošinovek a klanu létajících dýk nemohla prostě skončit dobře... úsměvný začátek mě celkem mile překvapil, ale nadšení brzy opadlo... navíc vznášející se a všude-kolem-sebe-kopající slečinky, otřepaný "příběh" a de facto parodie na sama sebe znemožňují lepší konečné hodnocení než 40%. ()

Deimos

DVD/// Obsazení 10/10 Děj 8/10 Hudba 10/10 Efekty 10/10/// +úžasný hudební doprovod, věrné zpracování, obsazení -škoda vysoké přístupnosti (nízkého ratingu), film je tedy bez krve/// Velice věrná adaptace počítačové hry (přesněji televizní videohry). Pro fanoušky a hráče nádherná povinnost. Pro kritiky dobrý terč a pro mě jeden z nejočekávanějších filmů (vedle Želviček), na který jsem chtěl původně zajít do kina (nakonec film neuvedli). Po zhédnutí musím sice vypíchnout nějaké mušky. Konkrétně mohly být propracovanější charaktery, dále škoda že turnajový pavouk nebyl více zpřístupněn divákům a nevyděli jsme všechny zápasy a nakonec již ta zmiňovaná přístupnost. V soubojích s meči kde necáká krev je to až směšné. Jinak jsem velice spokojen, casting se nadmíru a věrně povedl. Souboje jsou nádherné a akční a vůbec celí film má spád. Některé scény ve mě evokovali Charlieho andílky. Rovněž hudební melodie se tomu filmu občas podobala. Takže jestli má nějak film podle hry vypadat, tak bych si ho představoval nějak takhle. Nehledě na to, že jsem se po celou dobu nesmírně bavil, Robin Shou ve své kreaci byl hustej./// Celkem 91%/// Viděno podruhé na DVD 16.6.2007 ()

666teen

Charlie´s Combat nebo Mortal Angels? Nevím, věru si netroufám tohle dílo hodnotit. Střízlivým okem to vypadá na spodní patro kontejneru se zbytky po kyretáži. Svrab a utrpení. Ovšem dokážu si představit situaci kolem druhé hodiny ranní, kdy se změněným stavem vědomí po požití ušlechtilých travin, budu u tohoto výplodu juchat blahem. Pokud najdu přehrávač. No, doufám, že ne. ()

-OverLord-

Skoro jsem už zapomněl, o co se tam ty polonahý roštěnky mlátili, ale to mi je úplně jedno. Hlavně chlapi a hráči bojovek budou nadšený a o to tady jde. ()

Rominator

Velkým plusem této nenáročné bojovky je pěkné ženské osazenstvo ve složení: Jaime Pressly (Tina Armstrong), Devon Aoki (Kasumi), Holly Valance (Christie Allen), Sarah Carter (Helena Douglas) a Natassia Malthe (Ayane). Za klaďase kopu Kane Kosugi (Ryu Hayabusa) a Collin Chou (Hayate) neboli Seraph z Matrixu. Eric Roberts (Donovan) se do hlavní záporné role superbojovníka, upgradovaného pomocí brýlí, vůbec nehodil. Svalovce tu zastupují Silvio Simac (Leon), wrestler Kevin Nash (Bass Armstrong) a strongman Derek Boyer (Bayman). Robin Shou má pouze symbolickou roličku vůdce pirátů. ()

HAL

Jeden z nejhloupějších scénářů na světě a kulisy které jsou snad stejně kýčovitě pastelové a papundeklové, jako v klasické pohádce Hrátky s čertem. Ale who gives a shit, když se tu v relativně snesitelném střihu a choreografii (= tak akorát na to, aby se daly sledovat jejich křivky) mlátí Devon Aoki a Sarah Carter v bikinách, že. Mortal Kombat je o řád lepší, toto je jen primitivní sexistický fetiš. Ps. sexistické fetiše jsou super. 6/10 ()

2-Xtreme

Trochu Jeana Clauda Van Damma a jeho Súboj Cti, trochu Mortal Kombatu a hlavne vela výkrikov typu "ááách" a máme tu novú sfilmovanú hru DOA: Dead or Alive... Krása ženského tela sa dá ocenit vela sposobmi. Fotografickou kolekciou Claudii Schifferovej, alebo umeleckým dielom Rubensa... Tiež sa možeme zamerat na pornografické filmy, bulvárne plátky, alebo ertické časopisy. Ale je tu ešte jedna možnost, film Dead or Alive. Film je plný prsnatých a kráskych žien, oblýh bokov. Nieje pochýb, že ide po další marketingový tah smerovaný na mladých. hormonami nabytích chalanov. Vo filmovej branči to nie je nič nové pod slnkom. Dead or Alive je plný krásnych žien, spomínal som to už? ale... okrem toho je plný kopacích, hádzacích a mlatiacich záležitostí. Účastníci bojov sú velký a vypadajú ako keby ich zostavili zo železa. Dej a tento film... neuveríte, ale aj toto má čo to z deju, ktorý je rozdelený na viacej častí, vlastne hlavné hrdinky sú tuším 4 baby, ktoré sa dostávajú na turnaj DOA a kde si každá osoba rieši svoj problém a príbeh sa dalej vyvíja + celý čas sledujeme super súboje... Vo filme je všetko zveličené, dokonca aj tá najslabšia facka znie ako výbuch granátu, čo sa vidí okrem filmov s Terencom Hillom a Budom Spancerom zriedka. I tak ma to pobavilo a dávam tomu 4* ()

Vavča

Corey Yuen prostě umí, tento film dává slovu béčko nový rozměr, jenže pořád to zůstává vysoce zábavné, akční choreografie je špičková, ze zúčastněných slečen pokud je mi známo(snad mimo Devon) žádná nemá aktivní znalost bojového umění a co z nich Corey udělal! (jak jsem se dozvěděl z bonusů, podstoupily tříměsíční trénink) Dynamický střih, frenetické tempo, občas trochu humoru, ta stylizace, nebo spíše hyperstylizace soubojů stojí fakt za to, hudba do toho skvěle sedí. Potěší účast hvězd bojového umění jako je Collin Chou a i Kane Kosugi je profík každým coulem. Fakt jsem se pobavil a docela mě mrzí, že Corey už dlouho nenatočil žádný film vlastní a nic nechystá v nejbližší době. ()

dr.horrible

Treba si to priznať; Nech je akcia akokoľvek dobre natočená, vymyslená, aj zostrihaná, a nech sú vtipy a béčkové narážky (už iba obsadenie Erica Robertsa) akokoľvek podarené a zábavné; Väčšina z nás by nato aj tak nepozerala, keby hrali hlavné úlohy chlapi. PS:Držal som Holly. ()

InJo

DOA: Holky v akci. Nablýskaná, parádně rychlá a totálně zábavná smršť kung-fu, wire-fu, zpomalovaček, řízné muziky a sexy prdelek. Samozřejmě maximálně tupé, přesto (hlavně pro zaryté akční fandy) v podstatě neodolatelné. Moc fajn oddychovka. 70 % ()

IQ Tiqe

Pointa nesmyslná, ale to neni jediná věc proti logice nebo fyzice. Ale pokud vás zajímá jen akce a bitky, mohli byste být spokojeni. ()

teutates

V podstate ide o bezduchú akciu na ktorú sa celkom dobre díva!Tento snímok nemá žiadnu hlbšiu myšlienku,ide o prelínanie našľapanej hudby a bojovej akcie!Fyzika a prírodné zákony nehrajú v tomto filme žiadnu rolu:je to škoda,pretože scény častokrát vyzerajú veľmi nereálne a uberajú snímku na kvalite..!Ale aj napriek tomu všetkému má tento film niečo do seba(holky na čele s Jaime Pressly :),nereálnu,ale nabušenú akciu a ešte raz slečny v akcii3*!(Je tu toho viac:) ()

AGAMENON

Klasický příklad filmu, kdy je forma důležitější než obsah, nejde tady o žádné moudrosti, hledání pravdy a podobný hovadiny, scénář slouží jenom k tomu, aby si postavy mohli dát co nejvíc do čuně. Konečně Eric Roberts, po dlouhé době hraje v něčem, co lze označit jako film, jen škoda, že je ho tam tak málo, hlavní buchty jsou dobře vybraný, nevypadají zle, sice mám rád prsatější baby, ale co naplat, přece jenom by jim to překáželo, i když taková Halina Pawlowská coby jedna z hrdinek, by taky měla co do sebe. Fakt paráda. ()

predators

Ucházející mix Mortal Combat a Tekkena z PS, s něžným pohlavím v hlavních rolích, ikdyž tady moc něžné nejsou:-) Příběh celkem nuda, ale bojové akce jsou vcelku slušné, ale vyhovuje mi víc třeba styl Jackie Chana. 40% ()

Tommy987

Dementne priblblo zábavný návrat k arénovým mlátičkám rokov dávno minulých, no obohatený o hi-tech hračky, o ázijskú štylizáciu boja (o dokonalých choreografiách však nemôže byť reč) a namiesto nejakej hory svalstva tu v hlavnej úlohe máme štyri polonahé sexice a ako hlavného záporáka zas rozkošného sociopata bažiaceho po peniazoch. V akomkoľvek inom ponímaní ako "totálny guilty pleasure" DOA dopadá samozrejme katastrofálne, avšak keď na to človek pozerá práve z tohto hľadiska, menej ako 3* dať snáď ani nemôže. ()