Lovci duchů - Série 9 (série)

Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie

USA, 2013 - 2014, 16 h 5 min

Serge Ladouceur

Jared Padalecki, Jensen Ackles, Misha Collins, Mark Sheppard, Osric Chau, Alaina Huffman, Jesse Hutch, Anabelle Acosta, Ben Sullivan, Jim Beaver, Julian Richings, Tahmoh Penikett, Gracie Gillam, Kwesi Ameyaw, Sean Tyson, Paul Rae, Paula Shaw, Carmen Moore, Anthony Konechny, Adam Harrington, Shannon Lucio, Kevin Brief, Artine Brown, Jessie Fraser, Robert Mann, John Innes, Ingrid Torrance, Gildart Jackson, Kaniehtiio Horn, Felicia Day, Andrew Jenkins, Steve Valentine, Jessica Harmon, Brock Johnson, Ashton Holmes, Tanya Clarke, Michael Kopsa, Mary Galloway, Darla Fay, Blake Gibbons, Sean Michael Kyer, Karin Konoval, Dylan Everett, Erin Karpluk, Sarah Desjardins, Tom McBeath, Robin Nielsen, Kim Rhodes, Lindy Booth, Susie Abromeit, Tiera Skovbye, James Kirk, Curtis Armstrong, Stephen Monroe Taylor, Brittney Irvin, Sage Brocklebank, Dan Payne, Brenna O'Brien, Hannah Longworth, Tatiana Szalay, Sarah Deakins, Sarwan Badesha, Arpad Balogh, Timothy Omundson, Rachel Hayward, Anna Galvin, Jason Cermak, DJ Qualls, Sarah Smyth, Tom Butler, Eve Gordon, Adam Lolacher, Peter Benson, Lisa MacFadden, Corey Sevier, James Immekus, Lauren Tom, Dustin Schwartz, Travis Wester, Nicholas Carella, Maria Marlow, Kavan Smith, Rebecca Marshall, Laura Soltis, Matt Ellis, Broadus Mattison, Demord Dann, Kyle Rideout, Gil McKinney, Jenny O'Hara, Marilyn Norry, Andrew Dunbar, Gabrielle Giraud, Tommy Campbell, Richard Speight Jr., Erica Carroll, Lindsay Maxwell, Katherine Ramdeen, Ashley Crow, Reilly Dolman, Greyston Holt, Bill Marchant, Alexis Kellum-Creer, Lucien Laviscount, Nathaniel Buzolic, Sean Faris, Melissa Roxburgh, Danielle Savre, Stephen Martines, Bryce Johnson, Erinn Westbrook, Michael Rogers, Larry Hoe, Darla Taylor, Emily Maddison, Brian Neal, Gordon Michael Woolvett, Lindsey McKeon, Kaaren de Zilva, Kevin O'Grady, Jackie Blackmore, Shayn Solberg, Jordyn Ashley Olson, Michael Smith, Darren Moore, Kylee Bush, Gil McKinney (a.z.), Timothy Omundson (a.z.), Kavan Smith (a.z.), Leslie Jordan (vyp.), Kailey Spear, Nicholas Coombe, Noel Johansen, Edward Ruttle, Rebecca Olson, Brendon Zub, Briana Buckmaster, Michelle Martin

Komentáře uživatelů k sérii (2)

Shrnutí série je jednoduché, jak na kolotoči. Jeden kvalitní díl střídá slabší, ale to jsme si už zvykly. Pokud se seriál věnuje příběhu nenajdu nic, co bych vytkl. Pokud se věnuje omáčce okolo, je čím dál těžší pokračovat.(2.11.2016)

Popravdě jsem si nemyslel, že by mě seriál ještě mohl bavit, ale pokud odhlédnu od začátku a od konce série, tak tu byly díly, které byly buď dobré, anebo natolik ujeté, že jsem se jejich bizarností bavil. Místy je to pořád vtipné a za to jsem rád. Jeden z mála seriálů, kde bych byl skoro radši, kdyby se hlavní postavy nijak nevyvíjeli. Anebo alespoň vyvíjeli tak, že nebudou pořád umírat a zase vstávat z mrtvých.(4.12.2017)