poster

Keith

 • USA

  Keith

Drama / Romantický

USA, 2008, 91 min

 • Fallen_One
  odpad!

  Film o tom, jak jsou holky blbý, když potkaj rošťáka. Film o tom, jak si kvůli němu změněj priority a život. Film o tom, jak se dostanou do sraček. Spousta klišé zakrytých pozlátkem. Nesmyslnost chování. Naprosto nesympatický Keith a ubulená Lída Natalie. Obrovské zklamání. Čekal jsem mnohem mnohem víc. A je mi to líto... Na druhou stranu mi to přijde na jednu stranu blízké, takže buď plný počet za kvalitně odvedenou práci nebo jeden za to, jaký mám z filmu pocity. Hm...srát na to.(29.5.2009)

 • Aky
  ***

  80% jenom proto, že nelze dát 70%. Mnohokrát omšelé spoléhání na emotivní jiskření mezi láskou a smrtí. Příběh je veden dosti originálně, zejména zpočátku, kdy se tváří jako variace na první pubertální miliskování kořeněné dávkou recese. Všechno dost zachraňují herci, zejména pak stěžejní dvě hlavní postavy. V závěru však všechno sklouzává do stokrát ohraného klišé, které mnohým opakováním již přestává působit.(19.7.2009)

 • Kopik
  *****

  Tenhle filmek jsem objevil náhodou a můžu říct, že mě naprosto nadchl. Skvělé herecké výkoný, skvělý příběh mě totálně odrovnali a musím se podívat znova. Celý zvrat ke konci mě zasáhl stejně jako celý film, od kterého jsem nemohl odtrhnout oči. Geniální, plnej počet a pro mě obrovský překvapení a jedno z nejlepších (jestli ne nejlepší) co jsem v poslední době viděl.(10.2.2009)

 • marvan
  ****

  Kdyby takhle vypadaly filmy pro dospívající za mého mládí, zřejmě by můj současný citový život vypadal úplně jinak :-) Tohle amíci vždycky uměly, fotogenické tvářičky, uhlazené prostředí a přitom unesou postřehy, které dnes divák marně hledá i v nezávislé produkci. Tohle je ta lepší stránka Hollywoodu.(24.2.2009)

 • Kate...
  ****

  Úplnou náhodou jsem narazila na tento nenápadný snímek plný klišé, které však bylo naservírováno úplně jinou formou. Byť konec tolik nepřekvapí, ale opět si pohrává s naší emoční stránkou, hlavním herci v celém průběhu filmu předváděli něco neotřelého, se zaujetím pozorovatelného, prostě úplná odbočka.(14.7.2009)

 • - Hoci sú hlavné postavy maturanti, v čase natáčania mal Jesse McCartney (Keith) 20 a Elisabeth Harnois (Natalie) dokonca 28 rokov. (drtickaa)

 • - Když se Natalie (Elisabeth Harnois) baví s profesorem o nepřítomnosti Keitha (Jesse McCartney), má část vlasů i přes pravé rameno, při dalším pohledu ne a pak zase ano. (Reesam)

 • - Film je inspirován krátkým příběhem "Keith" z knihy "The Hotel Eden", kterou napsal Ron Carlson. (Pumiiix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace