Keith

Keith

Drama / Romantický

USA, 2008, 91 min

Mírnej nadpůměr (3 hvězdy) to je. Ale rozhodně to nesahá ani po kotníky Hvězdy nám nepřály nebo Velmi nebezpečné známosti. Čas u toho utíká v pohodě a není to úplnej rychlokvaškovej shit, ale zároveň žádná bomba. 60% v tomto případě vidím jako odpovídající.(4.8.2014)

Romanťák, ve kterém opět hraje nemoc, ale třeba ve srovnání s Hvězdy nám nepřály je to o poznání slabší. Nejvíc co to shazuje je chování Keitha, které by mu sice ve skutečnosti mohlo přihrát nějakou dívku do postele, ale tady mi to nesedělo a dokonce to bylo chvílema už otravný a celkově je to trochu na hlavu padlý. Takže slabší průměr.(7.1.2017)

• maxxxim

Tento film je ozajstný klenot medzi filmami. Od úvodných "slabo" prekuknuteľných scén až po bizarný koniec. Možno by autor snímky urobil lepšie, keby námet spracoval v seriálovom formáte v dĺžke trvania max. 20 minút a mne by tým ušetril niečo vyše hodiny. Pretože po prvej časti by som s určitosťou od videoprojekcie ustúpil a oddýchol si. Ale tomu, kto sa odhodlá predsa len siahnúť po tomto skvoste odpurúčam veľa trpezlivosti s hlavnými teda hladnými hrdinami. Keby to bolo kreslené dal by som jednu hviezdu, ale nebolo.(24.9.2008)

• Fallen_One

Film o tom, jak jsou holky blbý, když potkaj rošťáka. Film o tom, jak si kvůli němu změněj priority a život. Film o tom, jak se dostanou do sraček. Spousta klišé zakrytých pozlátkem. Nesmyslnost chování. Naprosto nesympatický Keith a ubulená Lída Natalie. Obrovské zklamání. Čekal jsem mnohem mnohem víc. A je mi to líto... Na druhou stranu mi to přijde na jednu stranu blízké, takže buď plný počet za kvalitně odvedenou práci nebo jeden za to, jaký mám z filmu pocity. Hm...srát na to.(29.5.2009)

• Dzeyna

Zamilovaná holka, která si nechá zkazit život o nafoukaného a nemocného kluka. Bravo! Mě to moc nepohltilo, on mi byl hrozně nesympatický, ona se mi ze začátku opravdu zamlouvala, ale její stupidita postupem času mě odpudila i od ní. Takže, pro mě skoro ničím zajímavý film. Story o puberťácích není nic zázračného.(7.10.2012)

• - V sedmé minutě radí otec Natálii (Elisabeth Harnois) že její soupeřka v nadcházejícím zápase je levačka, ale ve filmu je pak vidět, že podává pravou rukou. (Gyl)

• - Hoci sú hlavné postavy maturanti, v čase natáčania mal Jesse McCartney (Keith) 20 a Elisabeth Harnois (Natalie) dokonca 28 rokov. (drtickaa)

• - Film je inspirován krátkým příběhem "Keith" z knihy "The Hotel Eden", kterou napsal Ron Carlson. (Pumiiix)