Legendární Barbar Conan je zpátky! Z kultovní komixové postavy se Conan vypracoval na ikonu stříbrného plátna, nové nadupané zpracování navíc uvidíme v kvalitním plnohodnotném 3D. Conanova touha po pomstě za smrt jeho rodičů se záhy změní v krutý boj za záchranu národů Hyborie před mocnými silami zla, ve kterém se bitvy s nelítostnými nepřáteli proplétají se souboji s odpornými monstry. Jedinou nadějí na vysvobození Hyborie ze spárů zla je Conan a jeho síla a odvaha. (oficiální text distributora)

HMTD

Není to tak hrozné jako jsem čekal, hlavní hrdinové sice jsou zklamáním, ale záporáci mě potěšili. Příběh není nic moc, ale ten mě nijak neuchvátil ani v původním Conanovi. Ubrat trochu krve, zamakat na příběhu a bylo by to slušné. Takhle je to tak na 40 procent. Málem bych zapoměl Rose McGowan byla k sežrání(ne to není ta Conanova, ale ta "zlá". ()

morlumak

Ono než původního Barbara Conana to připomíná spíše modernější verzi Deathstalkera. Verzi s Arniem se to nemůže rovnat, ale špatný film to úplně není. Ostatně, jeho největším problémem je, že se to jmenuje Barbar Conan, kdyby se jmenoval třeba Pepík, tak se na to všichni dívají trošku jinak. Mezi klady patří určitě Momoa, kterému role barbara sedla, ve chvílích kdy se kamera zběsile netočí všude možně jsou fajn i akční scény. Příjemně průměrné akční bečko/cečko. ()

cyberic

Prvého Conana s Arnoldom som videl kedysi dávno, ešte so simultánnym prekladom na videu. Strašná doba to bola, kto to zažil vie, o čom hovorím... No tento konan bol veľkým sklamaním, tá jedna hviezdička akurát za hlášku čarodejnice po lete chlapa z katapultu "Remo sa vrátil..." :) A záverečný súboj Conana s chlapom, čo v tej maske vyzeral jak Petr Čech v bránke... Fakt katastrofa... Inak skôr odpad... ()

kacudzde

Je to stejný průšvih jako remake Souboje Titánů. Začátek z Conanova dětství ušel, ale pak už jsem se nemohla dočkat, až to skončí. Hlavní hrdina mi byl nesympatický, vizáž čarodějky Rose McGowan je směšná a sirupová krev trapná. Potěšil alespoň Ron Perlman a souboj s písečnými bojovníky. ()

Pavlo

Je to definitívne. Kvalitného remaku alebo oživovania starých legiend sa len tak (ak niekedy) nedočkáme. Skvelým príkladom je Súboj Titánov a nanešťastie aj toto. Spočiatku to vyzeralo sľubne, ale Conan vyrástol a všetko išlo do horúcich pekiel – herci a ich výkony, dej, efekty, hudba, strih, kamera, akčné scény (okrem samoúčelnej krvavej orgie neponúkne nič iné – žiadne dobré nápady pri súbojoch), pozerateľnosť........ Jediné pozitíva to má, že dej ubieha rýchlo, takže divák netrpí veľa. A „hrajú“ tam vcelku sympatickí a známi herci. Avšak i tak ľutujem, že som to videl a jediné čo už môžem dodať je: No more shit like this, pls!!!! ()

StorWik

Chyby byly spáchány, kruté lekce byly obdrženy. Tohle jsou ty chvíle, kdy si uvědomuju, že všichni skončíme v pekle. Filmů s bez myšlenkovitou krvavou lázní v podávní udělaného hrdiny vám na*eru plný kýbl :) ()

montel

Conan (Jason Momoa) vyrůstá mezi poklidnými vesničany společně se svým otcem, který jej naučil umění meče. Jednoho dne přepadne jeho vesnici banda vedená mocným Khalarem Zymem (Stephen Lang), který vesnici vyvraždí. Malý Conan ale přežije a dospívá mezi barbary s jedinou myšlenkou - najít a zabít vraha svého otce...Bylo dobře, že jsem od filmu nic závratného nečekal. Nejhorší je ale hlavní představitel Conana. Ten jeho nasraný ksicht jsem mu ani trochu nežral, byl spíše chvílemi směšný. Na druhou stranu film opravdu není tak špatný, já se docela bavil, i ty dvě hodinky docela svižně utekli. 55% ()

Tomulka odpad!

Marně přemýšlím za co mám vůbec dát hvězdičku. Za ty hrozné efekty, za ty hrozné dialogy nebo snad za tu jednotvárnou hudbu. Možná za velmi slabou režii nebo scénář , který je totálně na h.... Za herce kteří předvedli slabý odvar svých jiných rolí Lang byl v avatárovi větší frajer než teď a větší drsňák. Ženské?IO jejich herectví se ani bavit nebudu a Jason no tak byl hodně slabý v SG Atlantis dokázal drsňáka mnohem lépe. Aspoň ten Jason mohl trošku zaposilovat než začal natáčet tento film.Když nemaj prachy tak to nemaj vůbec točit vždyť aji ty masky za nic (možná až na čarodejnici, která byla sice kombinací malachiáše ze Solomona a Freda z Noční můry, ale vypadala slušně). A úplně mně zlomil ten konec, ten mně fakt dostal. Jsem si jenom řekl a to je jako všechno to je jako opravdu všechno no tak to si z nás dělají fakt asi pr... to je totální -....slušně řečeno odpad!!! Prostě Barbar Conan je jenom jeden a to je Arnold. ()

pavont

film kde nevyslo viac veci ako vyslo. Hoci niektore momenty niesu zle, celkove som troska sklamany. Asi som ovplyvneny klasikou a cakal som viac. Ale na jedno pozretie, preco nie. ()

Lal.V

Béčko ako vyšité, napriek tomu však lepší film ako Nispelovo predchádzajúce dielo, Pathfinder. Staré kúsky s Arnoldom nepokladám za nijak zvlášť vydarené, avšak tento sa mi páčil i vzhľadom na fakt, že hlavnú postavu tu hrá môj obľúbenec z SGA, mr. Momoa. Celkom sa mu tieto barbarské role hodia, podobne ladený je aj v Game of Thrones. Filmu pridáva i fakt, že záporáka hrá Stephen Lang z Avatara. ()

chaosteory

Je to jednoduché, původního Conana opravdu nemusím, ani nevím jestli to je kvůli Arnoldovi nebo kvůli celkovému pojetí, proto jsem ani nijak nepospíchal na remake. Chyba. Nispel dobře zvládl Pathfindera a tohle je vlastně hodně podobné, akorát s přímým odkazem na klasiku. Řekl bych, že tady je stěžejní akce, nebudeme si přeci namlouvat, že Conan je něco víc než jen primitivní řezník, že ne? A akce je tu docela dost, boje i když jsou krátké, jsou alespoň časté, trikaři se taky moc neztrapnili (ono taky nebylo kde :-)), i když té krve mělo být mnohem víc, vždyť je to barbar. Teď bych tu měl naprosto pohanit všechno ostatní, ale proč? Na mě snímek působil spíš videoherně než výpravně a vůbec mi to nevadilo, naopak, herci byli snesitelní a děj docela odsýpal. Víc jsem nečekal. ()

Gomez222 odpad!

Rozdiel medzi týmto a trápnou americkou tínedžerskou komédiou je v tom, že komédia sa nesnaží pôsobiť serióznou filmárskou prácou. Ak by režisér k tomu pridal trochu nadhľadu a občas by dotiahol niektoré načaté gagy, tak by som tomu dal hviezdičku aspoň za ten nadhľad. No takto musím skonštatovať, že som po zhliadnutí tohto filmu riadne uConaný, unudený, znechutený a pýtam sa, kto bol ochotný zaplatiť realizáciu tejto "Zlatej maliny"? ()

Mrtvobog

Aby bolo jasné, Barbar Conan z 80-rokov je môj obľúbený film (ešte ho mám aj na starej VHS). Ale toto, je niečo úplne iné. Tento film má šťavu pokiaľ je Conan ešte len krpec, keď mu tatko kuje meč a keď napadnú jeho osadu. Potiaľ je to celkom fajn, ale zvyšok je o ničom (nemastné-neslané), nesympatickí herci, nemalo to náboj, a je to príliš rozťahané. Podľa mňa zbytočný remake vynikajúceho filmu, ktorému nesiaha ani po päty. ()

Peterek82

Už mám dost velkolepě vyhlížejících filmů. Pořádná vizualizace je asi nějaký podvědomý trend, který má nalákat tupé stádo do kin a před obrazovky. Poslední dobou nějak často hodnotím filmy stylem "hvězdička za triky/vizualizaci". ()

Palizer

Čakal som horšie, ale bol som milo prekvapený, že to nie je až také zlé. Samozrejme na pôvodný film s Arnoldom sa to vôbec nechytá. ()

komando20

Som velky fanušik Arnolda a aj jeho filmov ,na Babarovi Conanovi som vyrastal, ale toto bol len velmi slaby odvar, ktorý sa snažil zabodovať ale neuspešne ()

Aquamanův smrtonosný srub

Aquamanův smrtonosný srub

05.09.2015

Khal Drogo Aquamanem?

Khal Drogo Aquamanem?

16.06.2014

Jason Momoa ušel od Ronona z Hvězdné brány dlouhou cestu. Jeho Barbar Conan sice moc fanoušků předlohy nenadchl a záporácká role v akčním béčku Jedna mezi oči mnoha lidem unikla. Ještě předtím, než… (více)

Hezoun z Twilightu jako Herkules Conanovič

Hezoun z Twilightu jako Herkules Conanovič

09.04.2013

Tohle je „ten druhý Herkules". Jak už víte i z našich novinek, momentálně vznikají dva filmy o nejslavnějším starořeckém gerojovi. Ten prestižnější má Dwaynea Johnsona, kupu hvězd ve vedlejších… (více)

Rockův Herkules má konkurenci

Rockův Herkules má konkurenci

06.02.2013

A je to tu zas. Naposledy jsme se dočkali souboje dvou Sněhurek, Burton a del Toro natáčejí konkurenční adaptace Pinocchia... a dočkáme se i dvou hromad starořeckých svalů. Už víte, že Brett Ratner… (více)