Olík

Páté pokračování kultovní série parodií už začalo víc než parodii na horory připomínat horor samotný (a to ne v dobrém slova smyslu). Ač už bylo Scary Movie jakékoliv (dvojka se také ne úplně povedla), tak vždycky bylo po první minutě jasné „ano, tohle je Scary Movie“, takovej „děsnej biják“ punc……..ale tohle prostě Scary Movie nebylo!!! Tohle byla pouze podprůměrná parodie a o to víc mě mrzí, že pod ní jsou podepsaní pánové David Zucker a Pat Proft. ()

korok

Slátanina jako hrom, těžko už asi nějaké pokračování Scary Movie dosáhne takové urovně, jakou měl před léty první díl. Ale co i tak jsem se bavil. ()

helloween93

Křečovité parodování Paranormal activity, Evil dead, Zrození planety opic, Černé labutě a dalších filmů, které je ve většině případů hrozně trapné a nudné. Pobavila mě snad jen párty vysavačů u bazénu. Bohužel na tuhle jednu zábavnou scénu jsou desítky trapných. Sheen s Lidsay Lohan mají cameo pouze v prologu a v post-credits scéně. ()

Rathalos odpad!

Bohuzial,ale patka je jednoznacne najhorsia z celej serie,totalny prepadak,trapny pokus o parodiu,ktora sa absolutne nepodarila,odpad...:-) ()

domirovec odpad!

Vítejte v neuvěřitelně neuvěřitelném světě Scary Movie! Tentokrát již v pátém skvělém díle, ve kterém Charlie Sheen hraje Charlieho Sheena a film, který vás donutí se smát!.. násilím. Není totiž nic lepšího než pořádná, hororové parodii se jen pouze okrajově podobající americká komedie nabitá opravdově povedeným, každých 10 sekund nuceným humorem, který by z drtivé většiny jeho trvání nerozesmál žádného normálního mainstrýmového diváka, který je alespoň částečně při smyslech, nýbrž možná ani jednoho mentálně postiženého, ve svírací kazajce trpícího jedince, který by si raději místo sledování tohohle braku vydloubal obě oči svými pokřivenými prsty s rozlámanými dlouhými špinavými nehty. Ach jóó.. Jaká to škoda, pane Malkolme D. Lí. ()

Ondr@932

Ano a je tu konečně po dlouhé odmlce pokračovaní parodické série Scary Movie! A tentokrát opět ve velkém stylu! Velký nářez! Mrtě vtipných scén! Ale bohužel i těch trapných se tam pár najde. Hrozná kravina, ale já jsem se velmi bavil! Viděno v kině EDIT: Po druhém shlédnutí už mi ty scény nepřišli až tak vtipné. 45% ()

beckham-

Jakožto milovník Scary Movie jsem očekával nějakou pořádnou nálož. Z prvních pěti minut a díky bohu za Charliho a dělání si srandy ze sebe sama, jsem si říkal, že se mi to vyplatilo a já umřu smíchy....Ale bohužel zbytek filmu jsem protrpěl a opravdu nevím, jak toto někdo mohl zfilmovat. Bohužel na víc jak jednu hvězdu to není. ()

myxomatoza

To je děs, nevim, jestli se to dostalo před Movie 43 nebo je to stejná sračka. Ideální film na chechtání se blbostem. (Alkohol included) ()

miawallacova odpad!

je to špatné od začátku až do konce. někde uprostřed mi lehce cukly koutky... možná už mi z toho samovolně klesalo IQ. Nicméně děkuji bohu, že jsem za tohle nevyhodila peníze a nešla do kina. ()

Blondy. odpad!

Doufám, ze už se jednadlo o poslední díl. Série začala dobře, jen dvojka se mi nelibila, nicméně toto bylo snad nejhorší dílo co jsem za posledních pár let videl. Kravina za kravinou jak to zrovna autora napadlo a nesmyslně natažené některé scény. Vůbec bych se nedivil kdyby sceny při vacení do snů byly vymyšleny až ke konci jen proto, aby film neměl hodinu. Zkrátka naprostá tragédie. ()

TheMraca

Zatím asi nejlepší scary movie, film si mě získal hned první scénou s Charlie Cheenem a parodií na paranormal activity. Pátý díl scrary movie si bere hodně nápadů ze skvělého horroru Mama, dale pak poznáte scény z Paranormal Activity, Cabin in the Woods, Evil Dead, Sinister a dalších. Není to žádné umění ale pobavilo mě to. Pohodových 60%. ()

AngelG

Tak tenhle film je vážný pr*ser.. už od prvních minut mi bylo jasné, že se tam začíná odehrávat něco špatného (hlavně trapného) a tenhle pocit mě neopustil až do závěrečných titulků.. zasmála jsme se celkově asi 5x a po zbytek filmu jsem jen kroutila hlavou and tím, co si k sakru scénáristi mysleli, když tohle tvořili.. opravdu, to co začalo v roce 2000 jako jedna z nejlepších parodujících komedií vůbec, skončilo v roce 2013 naprostým fiaskem.. ()

ortoncz odpad!

NO takže, Scary movie 5 je tak špatné. V životě jsem neviděl horší parodii. Nechápu co se stalo s touto serií, ale je to velmi špatné. Prostě odpad až na půdu. ()

Kadas97

Ale ježíš, nikoho ešte nezabilo trochu suchého humoru, a keď si spomeniem na tu p*&]<+inu Movie 43 tak toto je skvost hodný ocenenia. Chýbala mi tam Cindy, ale ten trapnorapper z trojky to celkom vynahrádzal. Top scéna s vysavačovou párty. 4 z 10 ()

Petyas

S každým dílem horší a horší. Ač jsem znal v podstatě všechny parodované snímky, tak úroveň vtipů i jejich četnost je opravdu na velmi slabé úrovni. Začátek docela dobrý, několika vtipům jsem se zasmál, ale pak už víceméně jen trapnosti a o ničem. 40% ()