radek512

Ach jak já měl rád sérii Scary Movie, po čtyřce jsem si ještě říkal, že to byl jen takový úlet, ale pětka bohužel potvrdila trend, vtípky na jedno brdo, které nejsou mým šálkem kávy, možná čas skončit, možná vrátit se více k prvním dílům, protože tohle Zuckerovi zatím moc nevychází. ()

Pacek

V rámci scary můviček příjemné překvapení, obohacené docela nápaditými vtipy. I tak by se ale trošku trapnosti dalo odstranit. Přece jen nic se nemá přehánět. ()

NiaWolf odpad!

Po dlouhé době film, u kterého jsem shlédla 10 minut a tak jsem se nudila, že jsme to raději vypla. Zdá se, že série Scary Movie dosáhla úplného dna. Škoda, první díly byly skvělé, tento díl nedokáže ani rozesmát, ani vyděsit, ani přemluvit diváka, aby to dokoukal. Hnus. ()

mirecek

Po SM4 který pro mě byl velkým propadákem jsem doufal, že pokus o 5 díl už snad nebude. Bohužel 5 díl vyšel a jak jsem očekával je také nejhorší z celé série. Většina scének už byla tak trapných že se úbec divím, že jsem to dokoukal do konce. ()

Mayers

Jednu hvězdičku za pár vtipných scén s pobožnou služkou. Jinak ale totálně sračkoidní nevtipnej výplach. Se starýma dobrýma dílama má tenhle šit jenom pramálo společnýho (A LESLIE, TY CHYBÍŠ!!!). Navíc hodně hrubě nevyšel tah s megatrapnou hvězdičkou Ashley Tisdale, která by mi víc seděla na stránkách pornhubu. Tam by její "herectví" možná vynikalo. ()

Torgal

Po všetkých parodických zabijakoch (nielen) dobrého vkusu od Seltzera s Friedmanom nemôžem byť na tento počin príliš prísny. Faktom totiž je, že na rozdiel od výtvorov vyššie uvedených som sa nemal pri jeho sledovaní skoro vôbec chuť zabiť a miestami som sa dokonca zasmial. Kvalitnejšieho humoru je tu ale ako šafranu a tak dominujú stupídne doslovné citácie z iných filmov (nepochopiteľne dokonca aj so Zrodu planéty opíc a Čiernej labute), ktoré sú vylepšené o údery do chúlostivých miest. Potešilo, že štipka vydarených vtipov bola založená len na čisto verbálnom a nie fyzickom prejave, čo je jav u iných "Whatever Movie" priam nevídaný. Na dve hviezdy je tej hlušiny, trápnosti a nechutností ale stále priveľa. 3-/10 ()

bubblebobble

Bez Anny Faris už to nie je ono. Ashley je síce pekná ale debilný ksicht Anny ma dokázal baviť celý film. Pár krát som sa zasmial ale paradoxne nie na paródiách filmov, ktoré som videl. ()

AxelWers

1* z nostalgie a za pár vlažných vtípkov, ináč hrozná zlátanina, ktorá je veľmi slabým odvarom predchádzajúcich filmov. Film výrazne utrpel aj tým, že postupne vymizli staré známe postavy. ()

Razzor_82

"Přežil jsem už fakt horší věci." Pár vtípků, které bych spočítal na prstech jedné ruky ale jinak trapně přehrávané. 3/10 ()

fichty91

Pro někoho primitivní humor, mně stačí málo a popadám se za břicho. U několika scén jsem se doslova dusil smíchy, naproti tomu mi několik scén nepřišlo vtipných skoro vůbec, ale i přesto jsem se dokonale bavil, především u parodovaných scén z filmů, které jsem měl možnost vidět, pochopitelně.. :) ()

Jan.Mlynar

Asi jsem už odrostl, nebo já nevim... I když, v kině se smáli i starší než já, ale prostě... bylo to pitomý. Je rozdíl mezi leckdy nechutným a infantilním humorem (ala Kevin Smith), kde se člověk opravdu zasměje a mezi touhle ptákovinou, kde se lidi smějou tomu jak někoho praští lampa 5x za sebou do koulí. Pardon, ale to je humor úrovně základní školy, který bohužel tvoří 80% tohoto filmu.. za těch zbylých 20% hvězda. ()

OMGPLSFOLD odpad!

Moje oblíbená série se dočkala dalšího dílu a už podle traileru se dalo čekat, že to bude průser. Je to však mnohem horší. Po perfektní jedničce následovala hodně špatná dvojka a výměna režiséra za mistra parodie Davida Zuckera, který vytvořil velmi nadrůměrnou zábavu. Následovala slabší čtyřka a po sedmi letech jsme se dočkali (bohužel) i pětky. Již od první scény jen přemýšlíte, proč jste nedali na radu kamaráda a do toho kina dnes šli. Jedna trapná scéna střídá druhou, bez jakéhokoliv nápadu a za nejvtipnější okamžiky jsou považovány údery střídavě do hlavy a genitálií. Vyzdvihnout mohu pouze scénu parodující "Cabin in the woods", ovšem 5 minut z celkové 86 min stopáže to nezachrání./kino/ ()

aLCaP0Ne

Neskutočná sr*čka, čakal som odvar ale, že to bude až takýto čaj by ma ani vo sne nenapadlo. Má to zopár svetlých momentov, ale celkovo to je strašná trapošina. Dám tomu 20% za tie otrepané frázy a Doma Cobba.. ()

Psycho.R

První dva díly mě moc neberou, trojka a čtyřka je pro mě prima návratem ke staré škole, kdy parodie ještě nebyla bezduchá snůžka náhodně slepených scén s fekální, sexuální a dementní tematikou. Byla to doba, kdy v parodiích hráli skuteční herci (Sheen, Nielsen atd.) a to alespoň trojka naplnila i když vtipy nebyli uplně k popukání, bylo prima to sledovat. A teď přišla zčistajasna pětka. Hodně často je tam cítit duch pana Zuckera, který se podílel na scénáři. Leč slabounká režie to dokopává do nulových hodnot. Tam, kde ve trojce funguje motiv se Samarou (Tabitou), tam bylo dost prostoru pro trochu rozšířené scény. Tady se mi zdálo, že každá scéna je zrychlená, aby to herci měli za sebou nebo co a nikde není čas na vtip. Když jsem v prvních zprávách slyšel, že se vrací Sheen, říkal jsem si, že by to mohlo bejt výborný, ale jeho malé cameo po vzoru čtyřky? Tisdaleová je sice pěkná, ale ať se radši věnuje zpívání nebo volí lepší projekty. Z filmu si nepamatuju téměř nic a to je chyba, protože z každé předešlé části mi něco uvízlo. Ps. nevím, zda vypraveč měl být parafrází na Plán 9 od Wooda, ale sedělo by to, dá se říct, že ty dva filmy jsou téměř shodný efekty i nudností :D. Dávam 2* z důvodu, že se to blíží spíše k druhým dvěma dílům, ale regulérně je to za 1*. ()

Drtic

Tak toto bolo v rámci možností v pohode. Konečne som sa bavil ako u prvých dielou. Aj ked čo si budeme hovoriť celá Scary Movie séria má do dokonaľosti ďaleko, ale na druhú stranu sú tu oveľa horšie filmy ktoré sa snažia priživovať na úkor iných filmou. U Scary Movie som to vždy toleroval. Tento diel bol zo začiatku mierne rozháraný akoby nevedel či má plynúť rýchlo alebo plynulo. Časom sa to trochu utriaslo a už som mohol v pohode pozerať paródie na všetky moje oblúbené filmy ( Mama, Evil Dead, Paranormal Activity, Zrodenie planéty opíc....... ) a zároveň sa aj zabaviť na občas trefných dialogoch a udivenej tváre Ashley Tisdale ktorá vôbec nebola taká katastrofálna ako som čakal. ()

Ryšty

Na Scary Movie jsem se jako milovník parodií hrozně těšil. Začátek měl slušnej rozjezd a vypadalo to super. Jenže s hlavním příběhem to začalo celkem uvadat. Zařadil bych to někam na úroveň dvojky a čtyřky. Ale i přesto o proti konkurenčním parodiím se mi zdá SM5 zábavnější. Škoda jen, že nedostal víc prostoru Charlie Sheen. ()

Pathrose

Scary Movie je vždy ptákovina, ale v tomhle filmu jsou slovy tak 3 vtipy či úsměvné momenty. A všechny jsou v prvních pár scénách (Charlie, Snoop Dogg). Zbytek už je naprostá chujovina. Nemá to nic z předešlých dílů. ()

kukkik

Něco málo gagů ale jinak bída a utrpení. Tohle bylo zklamání, sexy postava Ashley Tisdale a komediální potenciál Snoop Doga zůstaly totálně nevyužity. ()

ing.man

Pokud se berete moc vážně, tak se na to nedívejte. není to moc dobrý, ale trochu to pobaví a zabijete tím čas. Stačí. Blbci, kteří od jedničky dávaj nízké hodnocení a pořád si stěžujou na nekvalitu, jsou jak cestující v MHD. ()

Ceberus

Bohužel, dlouho jsem uvažoval alespoň o dvou hvězdách, ale nakonec té fekality a stupidity bylo přece jen příliš. Na druhou stranu to nebyla až taková zoufalá tragédie jako druhý díl. ()