satanjel odpad!

Šťavnatý humor, zábavné hlášky, srandovné situácie, originálne vtípky, trefné parodovanie, kvalitné herecké výkony a prepracovaný scenár. V Scary Movie 5 nič z toho nenájdete ani náznakom. Film je to doslova nepozerateľný pre svoju stupiditu a obmedzenosť. Mne sa ho nepodarilo dopozerať úplne celý, čo sa mi skoro nikdy nestáva. Ruky od neho preč, spáliť, vymazať, úplne zničiť, nech to nikto ani náhodou nepozerá!!! ()

sosi odpad!

Som fanúšik filmov Scary Movie, ale toto bol vážne odpad. Čo si Malcolm D. Lee od tohoto sľuboval? Ako niečo takéto mohol vypustiť? Mám rád parodujúce scénky v Scary Movie, ale u tohoto som sa ani raz nezasmial. Proste film absolútne o ničom a 80 minút nudy. ()

Voorhees

obcas smích vypjetne mosek a budete se zmát taki ale vulgarnímu zachodovimu humorru se smat nebude nykdo s moskem ... neni to nejhorsi pac takovej klub sracu je fakt horsi ale tak jednu hvězdičku tomu dám . ()

jadran90

Pětka je asi nejslabší díl, nebo alespoň zatím. První scéna je sice famózní a občas se nějaký vtípek podaří. Scénář plný hovínek, ptáků (teď nemyslím Černou labuť) a dětí hrajících si s vibrátorem, to už jsme všichni viděli minimálně čtyřikrát. Biják děsivě nezvládá důvod své existence - parodovat jiné filmy. Naproti tomu za výkon Ashley dávám palec nahoru na svých amputovaných rukou. Šance, že si tohle někdy pustím znovu, je asi stejná, jako že se na kolejích srazí dva tunely. ()

Fildas

Nevím jestli se mi to zdá, ale čím novější díl tím horší. Ani ,,hvězdička" Ashley ze skákačky na střední to nezachrání! Jedna * za opice co si umí počítat hovna. ()

beso74

Jediným problémom filmu je fakt, že to mala byť paródia som zistil len podľa mena tejto série. Ak by sa to volalo ináč, myslel by som si, že to sem tam myslia aj vážne....Jednoznačne najslabšia časť série. ()

angel.CZ

Charlie umřel 15.Března ... jeho tělo přestalo kalit 22.3 ... No, moc si od téhle série neslibuji od druhého dílu. Tím pádem jsem mohl být jen zklamán nebo nasrán... A to bylo dobře, beru to stále jako nejlepší sérii parodii od roku 2000 (což je vážně hodně špatné) ale má to něco do sebe, pár vtipných scén a pár vážně trapných a nepochopitelných, nejvíce mě štvali 3 věci: Vypravěč, zrychlený čas (a ještě velmi špatně....) a 4 třináctileté holky o 3 řady zamnou v kině... ale i tak si to to 55% zaslouži :-) ()

borohub

Tento film mě hrozně příjemně překvapil. Do kina jsem šel s očekáváním "jejiž to bude zase sračka", ovšem scary movie 5 není ani trochu sračka. Uznávám, že vtipy jsou vhodné pro puberťáky a dospělého člověka nemůžou snad tak pobavit, ale stejně, takhle mě nepobavil snad žádnej jinej díl ze série. A to beru jako plus. I přes to, že jsem většinu filmů na který to měla být parodie neviděl, tak stejně to bylo geniální. Nevím no co víc napsat. Podle mě nejlepší díl ze série scary movie ()

vieriX odpad!

Tak takovou bídu jsem nečekal ani v nejmenším první čtyři díly byly hodně fajn a bylo tam dost humoru, kde si aspoň něco našel každý. Ale tohle je děs už vrchol je, že nejlepší scéna co byla v ukázkách se ve filmu ani neobjevila. Sere mě to dost protože prachy za kino v háji a čas taky. ()

Dawe_Holi

Příjemné překvapení, po shlédnutí traileru, to vypadalo na stejněj průšvih jak čtvrtý díl, ovšem opravdu jsem se zasmál. ()

RigorMortis odpad!

Predošlé časti boli ako-tak, OK, no toto je sračka. Dochádzajú vtipy alebo tvorcovia sa už prestali snažiť? Musel som to pretáčať a nepamätám si, kedy som sa počas sledovania zasmial. ()

Hjuud

Jak se mi hlavne trojka a ctyrka i pres svuj zachodovy humor libily (mozna prave pro nej), tak tohle uz bylo prehnany. Ale davam jednu hvezdu za party vysavačů! ()

Maw odpad!

Neskutečné...Malcolm D. Lee se opravdu předvedl a naservíroval nám množství fekálního humoru a dětského násilí bez špetky opravdového vtipu. Scénář (nevím jestli tomu tak dá říkat) je k pláči, děj nulový a postavy otravné, tupé a doslova odporné. Nejhorší film z celé série. Bohužel tento díl bych spíše zařadil mezi ty nesmysly typu Epic Movie a ne do série Scary Movie. Nechápu proč má tahle zvrhlost tak vysoké hodnocení (proberte se)!!! ()

ratpile odpad!

Jak je ze všech myslitelných hledisek vůbec možný, že někdo kdo nemá ABSOLUTNĚ žádný smysl pro humor, dostal peníze na natočení """"parodie"""". Bože, to je jak nechat Víta Olmera natočit remake Malickovi tvorby. Vydržel sem asi 8 minut. ()

george82

Několik vtipných momentů ve filmu bylo, ale několik je na komedii opravdu málo. Opravdu jsem se zasmál jen při rvačce s uklízečkou a pak při jejím jednom naměsíčnictví. Jinak ne. Byl to naprostý nezážitek. Tuhle sérii už by měli nechat být. ()