Bazinga2563

Byla to celkem sranda. Přišla jsem se do kina pobavit a taky jsem se pobavila. Chtělo by to víc Charlieho, Lindsay a Snoop Dogga. ()

kolik27

Pár vtipných scén jsem zde našel, ale na to jak se toto publikuje, dám jednu hvězdu ze slušnosti. 5ekl bych že by měl někdo nastolit pořádek u slov parodie a vtip. Neřekl bych, že zrovna toto je parketa této režie. ()

pildas odpad!

Nechápu, jak někdo mohl takovouhle hovadinu vůbec natočit.Vydržel jsem se koukat do konce, jen abych mohl v klidu říct, že je to naprostá ztráta času a ti co si alespoň trošku váží předchozích dílů odradil. Toto se opravdu nepovedlo a je to naprostý úlet!!! ()

Yajax

Bolo tam dosť trápnych scén no ale na druhú stranu niektoré boli aj dobré pri ktorých sa dalo zasmiať. Aj keď to podľa mňa bolo o niečo slabšie ako Scary movie 4. ()

Mire odpad!

Neskutočná sračka, toto sa bez problémov môže zaradiť ku najhorším filmom aké som kedy videl. Latka Scary Movie bola vždy nízko, ale neverím že toto tuto môže niekoho vážne baviť a že sa na tom dokáže dokonca zasmiať. Vtipy tak pre retardov (a Američanov samozrejme). Navyše keď chýba Anna Faris, ktorá keď aspoň nič, tak sa na ňu aspoň dalo pozerať (nie ako na tú kravu čo hraje tu), tak toto už nezachráni vôbec nič (ani Charlie s ohavnou Lindsaykou na začiatku). Odporné!! ()

tension182

Natočené to bolo pomerne biedne, ale tak Scary Movie a stupídny humor dokáže vždy pobaviť, pár vtipných scénok tam bolo a pobavil som sa dobre. Pravdou však je, že to veľmi nemalo hlavu ani pätu a zo všetkých dielov to bolo zrejme najslabšie. ()

kubas369

No rozhodně lepší než pár nenormálních aktivit ale už to není tak nějak ono. Ty čtyři předtím byly lepší tohle už fakt smrdí jako pořádná sračka. ()

Mistr_Moon

Zasmál jsem se, asi třikrát. Nějak nechápu, jak tohle mohlo projít, To si tvůrci řekli pojďme to natočit a pak se podívali na výsledek a řekli si jooooo, tohle je ono ;) ()

victt

Veľká škoda! “Komédia“ ktorá nie je vôbec smiešna. Ako fanúšik tejto série som čakal oveľa viac. Scény boli nudné, príšerne natočené. Taktiež hrozné efekty a celé to pôsobilo úplne “lacne“. Pár krát som sa sa pousmial, ale to bolo asi všetko. Staré dobré Scary Movie. ()

Olafsson

Oproti SM 1-4 hóóódně slabý... Několikrát jsem se zasmál, od břicha, ale jinak nuda, zívačka, trapárna, a když to končilo tak jsem měl pocit typu "doufám že to už neskončí páč já furt čekám kdy se to pořádně rozjede ve stylu předchozích dílů"... Nerozjelo... Jo a chyběla mi tu Anna Faris... ()

Ospala

Jednoznačně nejhorší díl z celé série.... Nudné, trapné.... nedokážu si představit, že bych za to v kině zaplatil... Jedna hvězda pouze za scénu s Lindsey a párty u bazénu... Jen malá hranice k odpadu... ()

64B

Blbost, tupost a zhovadělost. Snímků, kde jsem aspoň cuknul koutkem tváře bylo málo. Scary Movie sérii bych tímto nezdárným koncem skončil. ()

MaxForValue

Z blogu: V roku 2000 prišiel americký filmový experimentátor Keenen Ivory Wayans so zábavnou paródiou na Cravenov legendárny Vreskot. Film, od ktorého nikto príliš neočakával, sa stal kultom a vynútil si i ďalšie pokračovania. V apríli tohto roka do slovenských kín zavítal už piaty diel legendárneho Scary Movie. Kto ho nevidel, o nič neprišiel. Piaty diel Strašidelného príbehu prišiel do kín dlhých sedem rokov po tom štvrtom. Zmenil sa režisér, zmenili sa herci a partička okolo Malcolma D. Leeho dúfala, že sa im podarí nadviazať na úspechy minulých dielov. Podobne ako to bolo napríklad s kultovým Saw sa však tvorcovia prepočítali. Okolnosti vzniku päťky sú tak trochu zvláštne – Marlon Wayans, ktorý bol spätý s niektorými staršími dielmi, sa údajne s tvorcami nepohodol a namiesto toho si nakrútil tak trochu podobný film Pár nenormálnych aktivít. Paradoxne, napriek tomu, že film to vyzeral byť vytvorený na truc, obstál v súboji so súperom zvučnejšieho mena, oveľa lepšie. Presnejšie, je to menšia blbosť. A zábavnejšia. Nový film potvrdil definitívny úpadok niekdajšieho génia menom David Zucker. Tvorca divácky obľúbenej trilógie Bláznivá strela koncom 20. storočia zjavne prežil klinickú scenáristickú smrť, keďže odvtedy to s ním ide dolu vodou – tituly ako Bláznivá strela – Amerika v ohrození, Šialené rande či Pivní bratia sú kvalitami na míle ďaleko za jeho staršími filmami. Zucker piatym dielom potvrdil svoj pád na absolútne dno filmovej (ne)zábavy a spoločne s Malcolmom D. Leeom ukázali, ako sa tvorí nudný, nezáživný, nezaujímavý a absolútne necharizmatický film. Kým od Lee sa to tak trochu dalo čakať, tak Zucker premrhal ďalšiu šancu dostať sa späť na výslnie. Predmetom parodovania sú tentoraz známe tituly ako Čierna labuť, Paranormal Activity, Evil Dead, Zrodenie planéty opíc a mnohé ďalšie. Robí to však prinajmenšom zvláštne. Kým prvý diel, parodujúci Vreskot, vtipne obracal Cravenov film tým spôsobom, že zobrazoval nemožnosť sériového vraha vraždiť (vplyvom najrôznejších bizarných okolností), tak piaty diel Scary Movie, to už nerobí a namiesto toho len neúmerne zveličuje niektoré pasáže zo spomínaných filmov. A tak „Mila Kunis“ z Leeovej variácie Čiernej labute nie je baletkou, ale tanečnicou pri tyči a látka I13 robí z väčšiny opíc agresívnych sexuálnych násilníkov. Slovo „sex“ a všetky jeho konotácie sú vďačným predmetom celého filmu a tak sa divák dočká naoko vtipného súloženia televízora a ďalších „humorností“. Scary Movie naplno poodhaľuje problém, ktorý majú niektoré komédie – to, čo vyzerá pekne na papieri a v hlave, nemusí tak dobre vyzerať na obraze. Dobre to zhrnul v závere filmu Snoop Dogg: „Už ma nebaví hovoriť o týchto sračkách v lese...“ Ani sa Snoopovi nedivím. Celý film je jedna veľká … nepodarenosť. Niečo, čo radšej ani nemalo vzniknúť. Lebo to, čo vzniklo, to má od paródie na míle ďaleko. A od komédie bohužiaľ tiež. ()