DavidDizzer

Tady se někdě stala chyba. Jaká? Tento způsob natočení a humoru 5. dílu Scary movie totálně selhal. Humor zde není humorem, nápad je zde špatným nápadem a smysl filmu chybí. To, že ve Scary movie předchozích dílech, je možné prakticky všechno a lze udělat parodii na jakýkoliv film, chápu, ovšem tohle nemělo velice nic společného se zábavným a vtipným filmem. Humor je otřesný, až vás spíše naštve než rozesměje, nebo se spíše smějete tomu, jak hloupý humor je a že nefunguje. Smysl filmu úplně postrádám - to, že tam oživnou čističky na bazén a dělají si party, mi už přijde tedy hodně Sci-fi nebo spíš scénárista s režisérem museli něco brát... takový nápad zapojit do filmu, který vás nebaví a není vůbec pro zasmátí, je opravdu špatný. Dávám jednu * alespoň za snahu! ()

Mistr119

Bavil jsem se od začátku do konce, nevadila mi ani větší míra fekálního humoru než náctiletě sexuálně obroublého jako v jedničce jako třeba mému spolusledujícímu kamarádovi a když o sebe v milostné rozkoši dvou lesbiček bouchly o sebe dva tunely, tož jsem se neudržel a říkám si: "Ten film potřebuje i tu 4. hvězdu!" :D :D Jen škoda, že už se nepokračuje v životopise Cindy... ()

Smashed

Jak tak čtu ostatní komentáře, tak nevim nevim, jestli jsem neviděla náhodou úplně jinej film než ostatní. Mě se to líbilo. Jednoduše bych to popsala jako filmík na zabití nudy, u kterýho nemusíte zapojovat mozkový závity... ()

Pavlo odpad!

Prvé dva filmy boli svojim spsôbom dobré oživenie paródií. Avšak od tretieho dielu to ide, čím ďalej tým viac do sračiek, pardon dolu vodou. Treba zaviesť novú stupnicu pre potencionálne ďalšie časti - len neviem, čo už môže byť horšie ako Odpad. Žeby Scarodpad? ()

DK197

Na Scary Movie jsem to čekala i horší... Občas vtipné (služka, opice atd.), občas chytré a zajímavé a minimum přízemního humoru ala Kameňák 4. Takže tak. ()

P@\/EL

Tak je jasné, že série Scary Movie má už to nejlepší za sebou a tenhle film je jen takový lehčí odvar. Nicméně několik hodně povedených trefných vtipů se zde pořád najde. Je pravda, že jsem se s chutí zasmál, nicméně se domnívám, že jako celek film až tolik neoslní. Každopádně jako parodie Scary Movie 5 obstojí a svůj účel docela splní. ()

ondra.p

Vyčpělé natahování legendární parodické série. Hodně fekálhumoru jak já říkám a pár míst, kde jsem se s chutí zasmál. Je to prostě kravina na ntou, ale to ke Scary Movie patří. Bohužel nedosahuje kvalit předešlých dílů, hlavně prvních třech. 30%. ()

soukyd33

Tento díl jsem viděl poprvé, takže se hodnocení může i změnit. Některé scény jsou i dobré. Hlášky jsou občas dobré a občas až moc. Dost mě překvapila herečka Ashley Tisdale. I zde je soundtrack super. 👍 Hvězdiček 3 ()

Nataniel73 odpad!

Tento film je tak neskutočne blbý a tak príšerne natočený, že nejaká hlbšia úvaha nad ním, by bola len stratou času. Poviem len toľko, že ako fanúšik hororov o strašidelných domoch a démonoch dokážem strpieť aj paródiu na tento žáner. Musela by však byť podaná aspoň minimálne vtipne a strašidelne a aspoň trochu vierohodne. Tento grc nemá nič z toho a naopak má strašne veľa z toho, čo si v akomkoľvek filme neželám vidieť. Preplácaná paródia na všetko so zhúleným režisérom. Toto "veľdielo" už znova vidieť nechcem. 10% ()

Little_Sawy

Zatiaľ asi najväčšie sklamanie zo série Scary movie, jediná postava ktorá tam za niečo stála bola Mária, kříže, hounový koláč, hounový hotdog je proste parádny. Inak by som tomu dala odpad. ()

draxxi

S prvnima dilama se to samozrejme srovnavat neda, ale zas takovej prusvih to neni. Obcas je to groteska a do rana skoro vse zapomenu, ale pobavil jsem se... 6/10/2021 62% ()

Milo384

Zas tak špatné to nebylo. Jasně že tam byl trapnej humor, ale nějaké scénky byly super. Párkrát jsem se i dost zasmál. Parodie na filmy byly povedené. No a párty vysavačů neměla chybu. Po filmu jsou nepovedené záběry, u toho jsem se také pobavil. ()

roswell47

Neviem čo sa stalo so Scary Movie sériou keďže obsahuje ikonické diela ako Scary Movie 2 a 3 ale 5 to fakt nie. Príbeh trápny, nechápem vôbec načo ho rozvíjali až do takej hĺbky ale tie vtipy OK dalo sa ale ináč Béčkovina až Céčkovina. Dávam slabé 2/10. ()

Feacher

Už je za mnou i poslední díl a ač má pětka nejhorší hodnocení, já bych jí zařadil na dělené třetí místo. Čtyřka to u mě prohrála na celé čáře. Paranormal activity mám rád, takže nápad dobrý, ano, občas to byla i "nehezky trapné" (pojem zavedený u mého hodnocení čtvrtého dílu), ale rozhodně to byl lepší pokus o Scary movie než ta čtyřka. Konečné pořadí dílů bych tedy uzavřel na: 1, 3, 2/5, 4. I zde (jako u dvojky) váhám mezi 2 a 3 hvězdičkami, ale tak dobré to nebylo. Zasmějete se par scénám, ale občas si přejete, aby to už skončilo. Celá série má zajímavý nápad a drží se +- jednoho konceptu, ale není to na víc než na teen-večer s kamarády pro pobavení nebo movie night s nějakou slečnou... ()

Nikaacska

Jedna hviezdička za ten začiatok s Lindsay a Charliem. Inak nuda a strašne trapné. Taktiež mi chybala Cindy a Brenda. Tá blondinečka s high school musical sa mi tam vobec ale vobec nehodila. ()

pelewi odpad!

V živote som sa nenudil v kine tak ako na tomto filme! sa vobec čudujem ako mohlo dosiahnuť až takéto percento čo sa týka hodnotenia. Suchý americký humor, sfilmovaný príklad trápnosti. ()

Tom478

Tak nakonec to dopadlo celkem dobře.. klasický scary movie průměr .. Mělo to své chvilky, kdy se člověk fakt nasmál (jedna scénka mě i rozbrečela) a někdy byly i trapnější scény, ale který díl SM to tak nemá, že .. Podle mě celkem překvapení, čekal se velký propadák, ale zas tak hrozné to nebylo a na mě zapůsobila poměrně dobře Ashley Tisdale o kterou jsem se bál, jak zvládne hlavní roli a zvládla ji kupodivu dobře.. Prostě film u kterého se nasmějete a teenageři a fanoušci scary movie by si ho neměli nechat ujít.. Ale vyhrál to u mě Haunted House, který byl dle mého názoru v týhle bitvě parodií lepší :) btw: zklamání = ve filmu jsem se nedočkal Teda (wtf?) přitom je na obrázku k filmu, ovšem dobře zparodovaná Mama a Lesní duch ()