gogacs

Akcia skoro ako CS naživo, ale nič viac, príbeh nemá ani hlavu ani pätu, proste nuda v štýle MTV videoklipov.. ()

endymion

Proboha kdo se má na ten sled mikrovteřinových roztřesených záběrů dívat? Už jenom to dokáže spolehlivě otrávit. K tomu tuctový děj ala Running Man a nápady vykradené z The Sims a Call of Duty. Z možnosti ovládat druhé (nebo se nechat ovládat druhými) sice zamrazí, ale dalo se to natočit a hlavně sestříhat daleko daleko daleko lépe. ()

0linA

Tuctovej film, kterej ale měl na to aby se rozjel. (Alespoň začátek na mne zapůsobil) + 1* za soundtrack. ()

dextrush

Tak to už chodí, keď sa na niečo príliš tešíte. Vo filme bolo málo Michaela C. Halla aj Gerarda Butlera. Napriek tomu, že tam boli väčšinu filmu. Je to presne ten prípad, keď sa na herca dívate, no nevidíte ho. Keď ho počúvate, no nepočujete ho. Napriek tomu, že ich mám oboch veľmi rád, ich postavy mi boli v tomto filme až príliš vzdialené. Tento Sci-Fi, či akčný navoňaný "šit" nestál za veľa. Herná aréna smrti bola lepšia aj v Death Race a virtuálne nebo bolo vanilkovejšie vo Vanilla Sky.. ()

josmart

Running Man vyšperkovaný Gibsonovskými motivy a cool klipovou kamerou. Zní to zajímavě, bohužel to však nefunguje. První hvězdička za to, že mám rád kyberpunk, druhá za možnost vidět Dextera jinde, než v seriálu. ()

Bearder

Hodně slušný film který mi připoměl hned několik jiných například Running Mana s Arnoldem :) Ale hodně mě zklamal konec který zabil hodně dobrej pocit a ubral tomu jednu hvězdičku. Škoda. ()

zekon

Zmatek, zmatek a zmatek. Po 7mi minutách jsem to chtěl vzdát a označit za odpad. On nápad není až tak špatný ale tito režiséři točící pouze odpad si s tím asi poradili špatně. Nikam nevedoucí směs počítačových her Call of Duty, The Sims, říznutá klasikama sci-fi jako Total Recall a Minority Report je pouze slátaninou se skvělým Butlerem a pár super záběry, za ty budiž teda 1*. Kdo neuvidí, neprohloupí a ušetří čas na nějakou lepší pecku. ()

pepp666

OMG, necakal som, ze to bude az tak stupidne. Smutne nelogicky film, zabery boli strihnute pomaly kazdu sekundu - co je vela to je vela, a aj ked mam rad serial Dexter, tu mi jeho predstavitel v ulohe zaporaka moc nesedel. Akcnymi scenami ma taktiez nezaujal. Hviezdicku som dal len koli tomu, ze som videl uz aj horsie filmy s horsimi hercami a este horsou logikou. ()

Naby

Perfektni namet i zpracovani, i kdyz se me chvili z toho litani kamery tocili oci. Konec byl teda hodne mimo a dost film pokazil. I pres to si myslim, ze si film za ten namet zaslouzi 3,5*, coz se zaokrouhli na 4* ;-). ()

Gesicht

FIlm má našlápnuto ke skvělé akci, ale bohužel se postupně zamotává do sítí trochu skřípajícího příběhu s až nepatřičným přesahem. Co se dá odpustit oboum Crankům po stránce logiky (už jen proto, že oba filmy jsou neuvěřitelná jízda), vyplave v Gamerovi v hluchých momentech na povrch. Moc nefungují dialogy ani morální ponaučení. Akce Neveldine umí výborně, ale jakmile začne filosofovat, jde to do háje. ()

veere

Taková ubožejší variace na Běžícího muže, nepobaví, neurazí, nemá co říct, a po dokoukání si stejně pamatujete jen šklebícího se "Dextera" který Vás chce ovládat skrz příkazové nanoboty ve vašich hlavách. Každopádně tady o "TO" nešlo a tak si užijete vizi hry s "masem", líbilo se mi spojení akční hry s herní variací "Sim City" kdy naběhnete mezi nic netušící postavičky a započnete přestřelku. ()

Rejzl

Buďme k sobě upřímní. Všechny filmy prostě nejsou a ani nebudou vycentrovaným uměleckým zážitkem s hlubokomyslnou pointou, nástinem sociální diskriminace nebo exkurzí do mozku mentálně vyjímečných nebo extrémně vyšinutých lidí. A ne vždy máte náladu na Přelet nad kukaččím hnízdem nebo geniálního Lynche, který si stejně dělá z lidí srandu. Takže pokud máte chuť jen se tak nechat bavit, moc u toho nepřemýšlet a odmítáte si pustit v televizi seriálové škváry, Gamer vás rozhodně neurazí. Napínavé to je, o tom snad nemusíme polemizovat. Sex je tam taky, určitou myšlenku to má, tak proč tento film hned zařadit do šuplíku béčkových stupidních filmů pro efekt?! Občas mám pocit, že většina přítomných už apriori usedá do kina nebo před compa s pocitem, že pokud to není filmový počin hodný Miloše Formana etc, do odpadu s tím! Sumasumárum - zábavných 95 minut. ()

Infantryman

Běžící muž lehce řízlý Equilibriem+nějaké to morální poselství s varováním před zneužitím techniky. Kdo má rád akční filmy s nenáročným scénářem a jasným dějem si přijde na své. ()

BeaVV

Tak, mam pocit akoby toto dielo bolo vyplodom nejakej "chorej" hlavy, ktorej myšlienkové pochody radšej mali ostat skryté. Dva dávam len koli Gerardovi z lutosti, pretože mi prišlo , že je zneužitý presne ako jeho filmová manželka. ()

chosan

Odpad to není ale taky žádný megahit! Je to takový zhruba průměrný akční kousek ale docela s dějem to je nějaké špatné spíš jako kdybych hrál hodně brutální počítačovou hru takže za to dávám 55%. ()

Latec

"Srandovný," zaujímavý film. Dalo by sa to brať za "dokonalú neutralitu v Gamerovej odpornej pseudokultúre," keby nebol koniec nehorázne odfláknutý, proste...je to už čo povedať, ked scénu nezachráni ani také eso ako Michael C. Hall. Jeden z tých filmov, pri ktorých veľmi neodporúčam stravovať sa, pizzu už vôbec nie :) Všetky tie odporne rýchle strihy sa niekam hodia, ale čoho je veľa, toho je dosť. Idem skomentovať Zastav a neprežiješ... ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize