Deacon59

Film to nebyl špatnej, dá se říct průměr. Butler je opravdu novodobý akční hrdina se vším všudy. Vizuální stránka je taky dobrá, ale akční pasáže hlavně ten šílenej střih., na to se nedá koukat. Tomu se říká stříhová onanie. ()

Bloodoom

Nápad je dobrý, efekty taktéž, hudba dobře vybrána, někteří herci jsou přesvědčivý, ale je na tom filmu něco co mě nutí nedat plný počet. Prostě mi na něm cosi, co se nedá jednoduše popsat slovy, vadilo. Možná místy zbytečné scény, místy zvláštní výlevy "hrdinů". Ale dle mého určitě stojí za shlédnutí. ()

Figuto

Trochu Death Race, Gladiator, Matrix, Universal Soldier. Nemá to vizuální styl áčkových filmů ani herce, ale nakonec jsem se nenudil a není od věci se na to podívat i podruhé, jelikož poselství filmu se mě dotýkalo více než nějaký Avatar. 5/10 ()

Astu.

Ovládat a být ovládán. Digitální věk a pomalu přicházející kyberpunk s poctou 1st person střílečkám. _______ Gamer ukazuje, že útěk jako takový (nebo tvoření vlastních vesmírů, chcete-li) je nejcharakterističtějším znakem našeho věku. Výtečnej vizuál.... scéna v rave klubu je....absolutní. Gamer mě jen utvrzuje v tom, že hodnocení na CSFD není pokaždé směrodatné. 10/10 ___ PS: Když na přelomu milénia nastal herní boom, při kterém herní společnosti měly desetkrát větší tržby než Holywood, filmový průmysl pochopil, že nejjednodušší cesta jak porazit nepřítele je spojit se s ním - například Matrix. Ale Gamer jde ve filmové pseudointeraktivitě daleko dál než Matrix, nejdál, kam dospěla syntéza filmu a hry. Těším se, co přijde za deset let. ()

dINsA

Gamer (děkujeme českým překladatelům, že do kin nešel tento film s názvem Hráč) je úchylný, zvrácený, strašně zahraný a ještě hůř nastříhaný... ale to neznamená, že by mne to nebavilo! ()

KcarlosK

Velice slabý počin. Líbit se to může snad jen facebookovým puberťákům. Někdy lituju svojí zásady dokoukat každý film až do konce. Co kdyby... Otřesná videoklipová kamera, ze které mě bolela hlava. Prakticky žádná myšlenka. Hodně dopředu jasný konec. Jediná pozitiva jsou Butler a pro mě i další varování před přílišnou důvěrou v počítače. Této budoucnosti se vážně dožít nechci. ()

stuj

Vizuálně povedené znázornění virtuálního života a úchylností, které v něm lze svobodně a bez ostychu dělat - díky anonymitě uživatelů, hráčů. Vždyť ovládají jen loutky a s těmi lze dělat přeci cokoli, chovat se jakkoli, projevit svá "pravá já". Příběh filmu ale bohužel už za moc nestojí... ()

Freddy33

Pro mě čim dál tim víc GP. Jednu hvězdičku za Sweet dreams od Masona. Druhou za Gerarda Butlera. A dvě navrch za výsledný film :-D Celkem jasné čtyři, a teď si mě klidně kamenujte. ;) ()

BigLoser

Absolutní odpad, tak debilní, až se mi chtelo zvracet, škoda nahraných dat... Ale neskutečně zábavné :) Možná mě někdo ovládá, tak proto 4*. ()

Raptor.v

Propadák, který již nechci nikdy vidět nepovedený film korunovaný tím špekounem a cvoklim mulibilionářem, kterýmu ztoho hráblo ()

Shadowrat

Myšlenka tohoto filmu mě zaujala a prvních pár minut to vypadalo nadějně, ale pak to sklouzlo do nic moc akce a závěru, který mě nijak neuchvátil. Škoda. ()

Aleki09

Chvílema sem nevěděl co si o tomto filmu myslet, po půlce filmu je teprve jasné o co jde, hra s realným životem moc k sobě nejde zvlašť ne v tomto filmu.Krev a akce v lepším poddání by neuškodilo . ()

JARDAHONDA

Jak hodnotit Gamera : Režisér Mark Neveldine ztvárnil velice zajímavý film. Společností zavládla jakási on-line hra.... zajímavý nápad tvůrců. Chvilkama jsem se sice ztrácel, přesto vše hodnotím nápad......... a někdy se sám sebe ptám, kam až zajdou filmový režiséři v budoucnu.. ()

karmenka

Jedna hviezdicka kvoli Gerardovi a druha hviezdicka tiez kvoli Gerardovi, tento chlap je pre mna absolutna jednicka, ale film sam o sebe des a hruza. Uz nikdy tuto katastrofu nechcem vidiet. ()

Petrval

Mark Neveldine, Brian Taylor mě nezaujaly filmem Zastav se a nepřežiješ a tímhle filmem si u mně taky moc nepolepšili. Všechno v tom filmu je špatně a v půlce filmu sem se přemáhal abych se díval až do konce. Od hereckého výkonu Gerarda Butlera až po splácaný děj a laciný efekty tohle všechno se podepsalo na hodnocení pouhých 2* ()

pajapeta

Jo, je to akční, ale takovejch filmů jsem viděl mraky. Nemůžu se zbavit dojmu, že téma "pojďte, utečeme spolu z téhle hry" se dalo využít líp a už v minulosti lépe využito bylo. Running Man mě kdysi oslovil víc, ale možná je to tím, že tehdy mi kybersvět připadal vyjímečnější a tajemnější, kdežto dneska je to nejnormálnější věc na světě. ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize