spacefall

mě se film poměrně ani nějak nelíbill nápad to byl dobrý ale ty příšerné střihy a občas sklony k nehereckým výkonům mě dostali! Rozhodně nechci říct že GAMER je špatný film ale je to spiše oddechovka a skončí to tak že jedním uchem dovnitř a druhým ven...ale myslím si že na tomto filmu je kousek pravdy o mentalitě člověka a hráčů! ()

P@\/EL

Docela dobrý akční thriller, který zaujme hlavně poněkud futuristických námětem. Nápad na děj filmu je to vskutku zajímavý a originální, jen si myslím, že si tenhle film zasloužil trochu více propracovanější zápletku a vyvrcholení. A mimochodem ten špekoun byl opravdu dost nechutný. ()

ap.mat

Po shlednuti filmu se clovek musi zamyslet nad tim jestli je ten ultrarychly vyvoj technologie ze ktereho je spolecnost tak nadsena opravdu dobry napad. NE NENÍ!! Napad na film velmi zajimavy, mohly se s tim udelat zazraky, ale takhle to podelat je taky umeni. Hlavni "hrdina" z naseho sveta ala Justin Bieber je opravdu rozkosny pokus priblizeni se divakum. Doslova me mrzelo, ze tam hraje pro me sympaticka pani z Closera. Snad jen jedna pozitivni vec, ve 3D forme smekam kloubou pred provedenim. ()

JimWalker007

Film pôsobil ako keby ho točili nie dvaja, ale piati režiséri...a to poniektorí zhulení... To isté platí o scenári. Jeden z najhorších filmov s Butlerom. ()

Terminator666

Mám rád filmy s vizí budoucnosti, upozorňující na to, co se může stát, pokud to dovolíme. Jistě, řada z Vás řekne, že je to film tak maximálně na 3 hvězdy. Nebýt toho, co nám říká. Lidé kteří jen plní příkazy, které jim někdo naservíruje do hlavy. Opravdu víte, že se to v dnešní době neděje? Tady je to jen daleko efektivnější, dělá se cokoliv, aby lidé o této technologii nepochybovali. Neštítí se vraždy, jen aby pravda nevyšla najevo. Jen aby vyšla jejich vize, jejich plán. Proto dávám 4 hvězdy. Je to průměrný film s poselstvím. ()

surprise

Hektická klipovitá akční podívaná pro fanoušky PC her s drobnou moralitkou pro teenagery: "Nikdy nevíš kdo je na druhém konci drátu" a "Kdo ovládá tebe?". Jen kvůli tomu je to za dvě, jinak jsem se nudil tak za jednu. ()

Mesmeric

Asi jsem od toho čekal trochu více, než ožralého Zadlera běhající po panelech, co zbyly ze sídliště, které rozkradly cikorky, a střílí granátometem, kam se mu zrovna namane. Chtělo to větší interakci s tím pubescentním blbem, co má místo tapet flat screen tv a ne debatu o tom, že když jako, voe, pohneš rukou, tak díky posranému O2 internetu mám delay, jako voe, a Terry Crew mi rozstřílí prdel, páč jako on má hight tech AI a nepotřebuje žádného mamlase za ovladačem, víme voe???? Po shlédnutí jsem měl neskonalou chuť do sebe taky vyklopit láhev vodky, asi bych teda vynechal to chcaní do nádrže....něco mi našeptávalo, že už by se mi auto nerozjelo. ()

Bombicka

Někým velmi kritizovaný film a někým zase velmi oblíbený, každopádně nápady s vtáhnutím do cyber reality tu už byly.. avšak podle mého né tak promyšlené, vysvobození za výhru z vězení tu už také bylo, avšak opět né tak promyšlené, celkově příběh je sám o sobě nuda ale stačí se zadívat do efektů, zaposlouchat do hudby a občas se i zasmát nad kreativitou tohoto filmu který vlastně vyobrazuje budoucí realitu. ()

Vlkodlak13

Jednu hvězdu sundávám za přebytek násilí a další opět za přebytek speciálních efektů. Tenhle film jsem prostě nějak moc nechápal, ale věděl jsem, že tam jde o ovládání lidí. Co mě na tomto filmu dál naštvalo bylo to, že zrovna Terry Crews musí být záporák, ten by se dost hodil do kladné role. Stejně tak mě vadilo, že se zde Milo Ventimiglia musel ukázat v roli nějakýho čuňáka, což mě znervózňovalo, protože ho znám z Gilmorových. Jinak ostatní herci byli bezvadní. Co mě ale ze speciálních efektů hodně zaujalo, byly ty videa s Ludacrisem, kde byl přebytek digitálního šumu (prostě to zrnění) a bzučení ve zvuku, to se jim povedlo. A nejvtipnější scéna..nejvíc se mi líbila ta ironická, kdy Terry namířil na Gerarda a místo výstřelu na něj vypadl ten náboj co ho plechově ťuknul do hlavy, u toho jsem se celkem nasmál. ----- V celku se na tento film dá kouknout, je tam sice pár nechutností a hodně násilí, ale zkouknout se to dá. Jen ještě dodám, že mě tam dost vadily ty zvrhlý scény či jak to mám popsat. Jinak jezde dobře vidět to, jak se poukazuje na dnešní problém světa, který je závislý na různých ksichtbucích a ne moc soukromých "chytrých" mobilech. ()

Pythonator

Amber Valletta a její prdelka plus drsný výraz sympaťáka Butlera. To, jak frajer nablil do nádrže auta, bylo zajímavé, ale s tím chcaním už to krapet přehnali. Tak divoce by ta etanolová kára asi nejela. Jinak nádherná vize budoucnosti debility lidstva. Pokud to tak půjde dál, nedivil bych se, kdyby někteří magoři podlehli takovému gamerství, když je ten život v realitě konzumentského kapitalismu stále destruktivnější a protivnější. ()

draxxi

Tak ja nevim... Napad a vize te "krasne" budoucnosti super. Obsazeni dobry. Vizualne fajn. A presto to tak nejak nudilo... No snad se takove doby nedoziju.... 19/3/2021 64% ()

Bragi66

Možná trochu zajímavé pro příznivce čím dál větší implementace počítačových her do života, ale jinak animátorská SFvideogame slátanina snažící se obloudit nedospělé. ()

Džej Ár odpad!

Musím říct, že jsem měl co dělat, abych z kina neodešel ještě před koncem této slátaniny, plné zbytečných nechutností a nesmyslů. Kostra příběhu je pak více než chatrná... ()

elgato

VAROVÁNÍ: Zákaz vstupu osobám s IQ vyšším jak 60 ... po čekání na tenhle akční kousek přišla jen promarněná hodina a půl s pár dobrýmy záběry kamery a dynamickým střihem . Keep away! ()

jarhmylla

Kdyby nebylo tech přible a zbytečně akčních střihů tak by to byl hezký, oddechový akční příběh, přiměřeně napínavý a odpovídajícím způsobem inteligentní. Přestože orientace byla poněkud ztížena tak vzhledem k tomu, kdo je režisérem to bylo ještě snesitelné. ()

SimonM

Opravdu hloupost která se v první půlce schovává za slušně natočené akční scény. Finále filmu mi přišlo až trapné a posledních 20 minut k uzoufání nudné. ()

optos

Gamer je dobry. Tvari sa oldschool a nejakou podivnou konstilaciou mu to ide. Od prvej sekundy poskakuje, dava headshoty a zbiera fragy. Bombarduje nas bizardnymi obrazmi, casto aj zvratenou formou a neraz udrie rovno po hlavicke. Tema je zvladnuta progamersky a trefne namierena na hormony teenagerov. Akurat sa obavam, ze bude mat skor opacny dopad. Ako reflexia zaujimave, no zial nevidi dalej nez za dnesok a viac-menej je prazdny. Na Gamera som dlho cakal. K piatim hviezdam mi tam vsak chybali aj rocket-jumpy a slangami nabuchane dialogy. Tesim sa na dalsie podobne pociny, ktore sa dufam rozhodnu nemixovat fps akciu so socialnou adventurou ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize