Takový elasťáky neměl ani Spiderman.  Rick Riker je školní outsider. Jednou ho však kousne geneticky upravená vážka a Rick získá nadlidské schopnosti jako neuvěřitelnou sílu a pancéřovou kůži. Rick se rozhodne, že využije svých nově nabitých sil pro konání dobra a stane se maskovaným bojovníkem proti zlu známým jako "Vážka". V cestě jeho osudu však stojí padouch jménem Lou Landers. Poté, co se mu nezdaří experiment, získá Lou schopnost krást lidem jejich životní sílu a v podlém hledání nesmrtelnosti se stane superpadouchem "Přesýpací Hodiny". S nepředstavitelnou silou, neuvěřitelnou rychlostí a strašně nepohodlnými punčochami bude Vážka schopen zastavit písky Přesýpacích Hodin a zachránit svět? A co víc, přestaneme se vůbec smát, abychom si toho všimli? Parodie na filmy o superhrdinech, od Spidermana, Batmana až po Fantastickou čtyřku, vás dostane. (oficiální text distributora)

Likan7

Šel bych mnohem výš, kdyby se tu nevyskytoval v takovém množství pro mě nechutný fekální humor. Jedno prdnutí je ok, ale několika minutová scéna, kdy je nejvtipnější prdění tety je fakt dno. Jinak se jedná o parodii, která sice ničím nepřekvapuje, ale některé scény jsou fantastický, až jsem se divil, jak často a upřímně jsem se hlasitě smál. Tehdy bych šel minimálně na 3, ale jak řikám, nemám rád humor, který se zde často vyskytuje. ()

mirakom

Povedená parodie převážně na Spider-Mana a X-meny. Pobavilo, vtipných scén zde bylo celkem dost. Nadržený šnek, hladové rybičky, doktor v nemocnici, Leslie, Xavier na záchodě atd. || Scénář: 2/10 | Masky&Kostýmy&Kulisy: 3/10 | Obsazení: 4/10 | Humor: 5/10 || Celkem: 35,00 % ~ 3,5/10 || Netflix | Special Edition: 82 min | 2Dtit | FullHD | 5.1 ()

danielwanderer

No nechám si to újsť? Papám komixy, filmy... Všetko je to o hrdinoch a čo tak si z nich spraviť prdel? A tak vzniklo to, že som skúkol snímok Superhrdina o Rickovi, obyčajnom debilovi zo strednej, ktorý nemá na nič talent, je panic a mimoto zaľúbený do susedky Jill Johnsonovej. Všetko sa zmení, keď ho na exkurzií ošuká celý komplex zvierat... ...a pohryzie vážka :). Geneticky upravená vážka, ktorej schopnosti sa presunú bla... bla... bla... :). Áno, budeme si robiť srandu z mainstreamu ako Spider-man, Batman, X-men... Ďakujem za prítomnosť Leslie Nielsena, ktorý proste nesmie chýbať :). 6 bodov dávam preto, lebo film skončil akosi príliž rýchlo a záver bol dosť o ničom. No som suprised z niektorých fakt podarených gagov (babkyne prdenie bolo síce až nevkusné, ale čo už :)). ()

BaronX

Těhle parodií už začíná být trochu moc - na druhou stranu pár frků se povedlo, bohužel opravdu jenom pár. ()

LakiyL

Veľmi slabá paródia, na ktorej sa smejú ľudia, ktorým stačí lacná zábava. Komédia má asi 3 scény, ktoré mi vyčarili mierny úsmev na tvári. ()

KdG

Jedna z nejgeniálnějších parodíí na komiksové filmy, konkrétně na spider-mana, batmana, daredevila a x-meny. Celé je to kořeněné fekálním humorem jak má být. Ještě bych přidal víc nahoty a je to na 5 hvězdiček. ()

Zajija

Snad se na mě nebude nikdo zlobit ale tento mix všech superhrdinovských filmů se mi prostě líbil. Pukal sem smíchy. Jednotlivé sceny mi do sebe zapadaly a vtipy mě vražedně posílali do kolen. Lidská pochodeň, jenž si uvědomí, že opravdu hoří nebo naparodovaná scéna večeře ze speder-man mě prostě bavila. U mě je tento film za *** ()

Sneg

Jedna hvězdička za scénu se šnekem a šnekovy hlášky. Jinak to je jednoznačně nejhorší film, který jsem v poslední době viděl. ()

Ogrb

Scary Movie mám rád, tak jsem se docela těšil. Ale tohohle už se nebudu zastávat ani já, není to moc vtipný, spíš trapný. 3/10 ()

RajCZitko

Film sám o sobě je sice pěkná hovadina ale při pár scénách jsem doslova brečel smíchy a svíjel se ve křečích. :D Věřte ()

departed

Několikrát jsem se zasmál, to jako jo, záleží na vkusu, ale spíše než pár podařených fórů ve filmu, mně více rozesmála tato imitace Toma Cruise Miles Fisherem. K popukání. ()

Bastinka

Dle mého názoru vydařená parodie....lepší než scary movie, ale tohle je taky jen jeden díl tak možná právě proto si toho vážím víc...kdo ví ()

Suprhackerství

Suprhackerství

09.01.2009

Dovolím si volným překladem citovat z diskuzního příspěvku anonymního autora na nejmenovaném serveru: “Hackeři jsou odpadlíci mimo skutečný život, bez práce a zálib, s nízkou sociální inteligencí.… (více)