Takový elasťáky neměl ani Spiderman.  Rick Riker je školní outsider. Jednou ho však kousne geneticky upravená vážka a Rick získá nadlidské schopnosti jako neuvěřitelnou sílu a pancéřovou kůži. Rick se rozhodne, že využije svých nově nabitých sil pro konání dobra a stane se maskovaným bojovníkem proti zlu známým jako "Vážka". V cestě jeho osudu však stojí padouch jménem Lou Landers. Poté, co se mu nezdaří experiment, získá Lou schopnost krást lidem jejich životní sílu a v podlém hledání nesmrtelnosti se stane superpadouchem "Přesýpací Hodiny". S nepředstavitelnou silou, neuvěřitelnou rychlostí a strašně nepohodlnými punčochami bude Vážka schopen zastavit písky Přesýpacích Hodin a zachránit svět? A co víc, přestaneme se vůbec smát, abychom si toho všimli? Parodie na filmy o superhrdinech, od Spidermana, Batmana až po Fantastickou čtyřku, vás dostane. (oficiální text distributora)

ThomasL

Tohle že má parodovat filmy o superhrdinech? Vždyť já se u toho zasmál možná dvakrát nebo třikrát. To už se "parodie" dnešní doby neobejdou bez souložení kohokoli s čímkoli, nadávek, výkalů, zvratků apodobných nechutností? Tady toho nebylo sice zas tak moc, pár scén bylo docela dobrých, ale to dobrou parodii prostě neudělá. Člověk by se tím filmem měl prochechtat, ovšem toto....když to člověk neuvidí, o nic moc nepřijde. ()

Prochy38

Za poslední týden jsem si filmů tohoto typu pustil několik. Tento převýšil všechny o dvě až tři třídy. Ale stejně. Sice jsem se místy opravdu bavil, tvůrci stále zakládají na fekálních a perverzních scénách, což mi přijde zbytečně nechutné a trapné. Jinak celkem důstojná parodie na prvního Spidermana. Sympatičtí herci - L. Nielsen klasika:), S. Paxton moc moc krásná, D. Bell pohodář. Příjemný výstup P. Anderson a vtipná vložka v podobě Wolverina. Ale víc jak ** to mít nemůže. ()

vorry

Tenhle film je sprškou komických situací!!!! Takovéhle filmy doslova miluji a nedokáži se jich nabažit.........U tohoto filmu si užijete spoustu legrace....Pro mě osobně je ve filmu nejlešpí Leslie Nielsen - ten zkrákta nikdy nezklame :DD ......Jeden skeč střídá druhý, ale na filmy typu Scary Movie to úplně nemá. Každopádně celkových 90% je slušný výsledek. :) ()

vander19

Ale tak dalo sa to pozreť. Ako paródia na super hrdinov sa to možno dalo spraviť aj lepšie, ale občas som sa zasmial... ()

Paldiny

Bol som na tom s partiou a so záchvatom bránice ležal pod sedadlom. Vážka je z rovnakého súdka ako Scary Movie, len tu si vzali na paškál superhrdinov. ()

janesX

Už od nepamäti neuznávam "superhrdinov". Pretože tak ako to "vedia" oni, sa skutočné problémy neriešia, a preto mi táto paródia ktorá si zo všetkých týchto "superkryplov" uťahuje, prišla vhod. No takéto super tempo som od tohto filmu vôbec nečakal (aj keď tu hrá aj Leslie Nielsen). Lenže v tomto celom "vtipe za vtipom" sa trochu až stráca dej, preto človeku tak nevadí keď mu nejakých 5-10 minút ujde hneď na začiatku alebo hoci aj od konca. To je zrejme jediný vážnejší problém tejto, inak fakt podarenej paródie. ()

Dallas

Niektoré scénky sú masaker. Škoda len, že ich je dosť málo. Pri úvodnom školskom výlete ma fakt skor šlak trafil. Len dúfam, že som normálny :)))))) 50% ()

Marys

Tak ako, klasická americká paródia posledných dob. Musím však priznať, že na mnohých veciach som sa vážne zasmial. Dokonca pri klasickej spidermanovej scéne o kvapkaní krvi, ktorá bola prerobená na močenie som chytil znenazdajky totálny záchvat, že sa po mne začalo otáčať celé kino. Trošku mi tam absentovalo vačšie zahrnutie iných hrdinských filmov, všetko sa to krútilo okolo spidey-ho, aale inak fajn, a Leslie Nielsen to stále vie :). ()

Delaney

zuckerovstvi je tu videt, ale jen to slabsi, spoustu scen bylo prisernejch, ale I tak jsem se misty dobre bavil... bohuzel to ale na tri* nestaci... ()

bobstock

Tolik fórů natřískaných na 75minut stopáže jsem dlouho neviděl, možná třetina je na pomezí amerického nesmyslu pro humor, ale to právě ve spojení s dnešní vlnou okouzlujících, třpytivých svalovců v miliardových filmech příjde vhod. 70% ()

D@ve

Tak tento film, který je pouze nepovedenou parodií na Spidermana, si vždy pokazí dojem z nadějné scéne jejím velmi špatným zakončením nebo příšernou další scénou. Další věc za kterou jsem strhnul body bylo to, že jsem si už 10 minut po skončení nepamatoval, jak to vlastně skončilo - a to se mi ještě nikdy nestalo. ()

raky5

Príbeh takmer celý okopírovaný zo Spidermana až do detailov a pár vydarených vtipov. Je ich však pramálo na 85 minút. Túto paródiu nezachránil ani Leslie Nielsen. ()

Suprhackerství

Suprhackerství

09.01.2009

Dovolím si volným překladem citovat z diskuzního příspěvku anonymního autora na nejmenovaném serveru: “Hackeři jsou odpadlíci mimo skutečný život, bez práce a zálib, s nízkou sociální inteligencí.… (více)