Knight Rider - Legenda se vrací

• USA Knight Rider (více)
USA, (2008–2009), 12 h 2 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Dave Andron

Justin Bruening, Deanna Russo, Paul Campbell, Smith Cho, Bruce Davison, Yancey Arias, Sydney Tamiia Poitier, Val Kilmer, Mark Adair-Rios, Paula Garcés (více)

Epizody(17)

Knight Rider je späť! Mike Traceur bojuje proti silám zla s pomocou nezničiteľného automobilu KITT, obdareného umelou inteligenciou. (oficiální text distributora)

NiaWolf odpad!

Necháme mluvíc auto, hodíme tam pár prsatých ženských + nějakého pozéra a necháme původní znělku. Nějaký scénář přece nikoho nezajímá..to si asi museli říkat lidi, co stvořili tuhle koninu. ()

LordMysti

Je mi jedno že ostatní v tomto seriálu hledají něco co tam není nebo co by chtěli a co nás tak chytlo v původní kultovní sérii - ono to být takové ani nemůže, jelikož dnes již podobný druh filmu je běžný, ne jako dříve. Ale co mě baví na tomto seriálu jsou solidní hlášky, některé fakt hodně dobré a celkově zajímavé pojetí - tvůrci vsadili na nejzákladnější divácké pudy, tedy jednoduchou nenáročnou akci, hezká a rychlá auta, velice sexy často málo oděné slečny, jednoduchý ale o to účinější humor a pak KITT... Nejprve jsem byl trochu rozpačitý z Mustanga, ale s přibývajícími díly jsem si zvykl a Forda oblíbil! Nejedná se o nic extra v žádném směru, ale jako nenáročná zábava je seriál opravdu parádní, ani chvíli se divák nenudí, jednotlivé díly rychle odsejpají a nejsou zbytečně natahovány jako u jiných seriálů. ()

Lamount

Puvodni predlohu mam nesmirne rad, dnes bych se na to uz sice asi divat nemohl, ale jako maly jsem ho, stejne jako asi mnoho z vas tady, proste zral:) Jak vsudypritomneho Hasselhofa, tak hlavne jeho mluvici auto. Nevim, jak bych reagoval na tuto novou inkarnaci, kdyby mi zas bylo 8 let. Kazdopadne vec se ma tak, ze v dnesni dobe uz mluvici auto, ktere samo jezdi asi neoslovi - jednoduse proto, ze uz je to vlastne dnes realita. Nechte legendu v poklidu odpocivat, tohle znasilnovani je hrozne. ()

Mira90

...abych navázal na komentář u původního seriálu - Zato Mustang je jedna z mála pořádných (a hezkých) amerických kár! Dokud se nezačne transformovat :-/ ()

lubomir91

Jedna hvězda za novou znělku a zo občasný humor, který tam nemá co dělat....všechno špatně...divím se, že ten seriál vůbec běží....seriál je strašně předvídatelný, bez atmosféry, napětí....prostě téměř o ničem..přijde mi to spíš jako reklama automobilky FORD.... ()

Acrobat odpad!

Oci, oci! Videl som batmobil. Batmobil?Myslíš komunistický batmobil? Čo? No či mal červené svetlo. Hej hej mal. No tak to je Kitt. Zasnenný chlapec odišiel do izby. Zvonček. Otvorím, Áno? Merisi? Ja som. Máme pre vás úlohu. Voziť sa v aute čo za vás všetko spraví. A je čierne? Hej. / Potom nasledujú klasické výjavy severských mytológií okorenené južanskou vzrušivosťou. Počkajte, počkajte, ako nedočkavý chlapček priam kričím. A, a chcem aby majiteľkou bola pekná žena. Nie, nie, ešte tam dajte Číňanku alebo azijatku. Hmmm Azijatku so strednými kozami... Tupec s doktorátmi a nevinným ksichtom tam musí byť tiež, no, no čo už. Ale ja budem namakaný? Taký blonďák? Ako nechcem vyzerať ako neschopák. Chcem mať svaly, taký cool look, jemné blond háro, viete, všetky ženy po mne skočia... Úradníci z vlády čo sedeli oproti mne boli ako stroje bez emócií keď som im to všetko vravel. Priviedli ma pred Kitta, že nech na mňa pustí nejaký paralyzér aby som nedrístal... Jačal som od bolesti až ma triaslo... Zobudím sa, niekto ma trasie... Seriál ktorý zanikol od úvodu, je sebadeštrukčný, nefunguje, ide na nervy. Kvôli všetkému, čo musí mať. Od zloženia, efektov, chémie, dialógov(?)... Malfunction guaranteed. ()

web-dat

Suché ? Bez humoru ? Bez charismatu ? ... možná ano. Ale ..... přece je to KNIGHT RIDER ! Není to tak špatné, ale ani osnivé. ()

haffen odpad!

To len Jojka dokáže vo svojich reklamách urobiť z prepadáku "kultový serial"... bravóó... Toto dielo, alebo skôr prznič originálu nie je sústom pre môj žalúdok... ()

Ernie_13

Ako...da sa to pozerat i ked je tam vela nepochopitelne zle natocenych scen (nie tych s efektami!) avsak na povodny serial sa to nicim ani len trochu nechyta! ()

RyanRainheart

Bohužel výsledek nic moc. Nápad oživit starý seriál s Hasselhoffem je naprosto zbytečný. Původní seríál zná snad každý a rád se na něj znovu podívá, a to nejen z nostalgie. Tenhleten nenabízí naprosto nic, co by stálo za to si jej nějak pamatovat. Bohužel se tak zařadil do škatulky naprosto průměrného amerického seriálu vsázející pouze na atraktivní hlavní hrdiny a nabušené auto. Nedivím se, že po pár dílech začal nudit (i mě) a byl proto ukončen. Plusem seriálu je dobrá znělka, která se povedla. ()