Childrens' Hospital (TV seriál)

Komedie

USA, 2008, 5 min

Matt Novack

Rob Corddry, Megan Mullally, Rob Huebel, Erinn Hayes, Lake Bell, Nate Corddry, Dannah Feinglass, Ed Helms, Ken Marino, Michael Cera, A.D. Miles, Eva Longoria, Jason Sudeikis, Allison Smith, Henry Winkler, Malin Åkerman, Lizzy Caplan, Jenny O'Hara, Carly Craig, John Ross Bowie, Joe Lo Truglio, John Cho, Kathryn Burns, Zachary Gordon, Lisa Edelstein, Toby Huss, Lennon Parham, Kevin Sussman, Nick Offerman, Marlon Wayans, Iqbal Theba, Jason Mantzoukas, Matt Walsh, Nick Kroll, Holley Fain, Alan Smyth, Annalise Basso, Jesse Plemons, Garrett Ryan, Dominic Monaghan, Mather Zickel, Mark L. Young, José Zúñiga, Brian Doyle-Murray, Joey Diaz, Jordan Peele, Keegan-Michael Key, Lauren Weedman, Christina Kirk, Rosalind Ayres, Kerri Kenney, Andrew Santino, Matthew Perry, Erich Bergen, Tina Huang, Todd Stashwick, Angela Sarafyan, Renee Victor, Logan Miller, Alexa Havins, Brian Huskey, Beth Dover, Edelyn Okano, Cole Sand, Alicia Silverstone, Carla Gallo, Laura Marano, Michaela Watkins, Jayne Taini, Max Charles, Jerry Lambert, Constance Wu, Terrell Ransom Jr., Ike Barinholtz, S.E. Perry, Joshua Erenberg, Brooklyn Rae Silzer, Joshua Rush, James Wellington, Tucker Albrizzi, James Urbaniak, Tom Virtue, Jovan Armand, Jessica Chaffin, Jamie Denbo, Ravi Patel, Carter Hastings, Rebecca Reid, Jonathan Brooks, Steve Agee, Wayne Bastrup, Jessica Oyelowo, Luke Davis, Hannibal Buress, Jim Piddock, Nina Franoszek, Anne-Marie Johnson, Marla Gibbs, Kayla Madison, Nikki Hahn, Peter Cameron, Annie O'Donnell, Jeff Ross, Lauren Cohan, Michael Blieden, Scott Aukerman, Ryan Berg, Aubrey Wakeling, Eddie Mekka, Wolf Muser, James Adomian, Mark Kelly, Jason Sklar, Randy Sklar, Mia Barron, Tara Macken, Cori Cable Kidder, Avery Phillips, Raphael Bob-Waksberg, Colton Dunn, Becky Thyre, Robert Craighead, Nathan Fielder, Janet Varney, Michael Grant, Brian Linsley, Major Curda, Mike Ivy, Chris Parnell, Matt Besser, Erica Oyama, Lindsey Kraft, Kulap Vilaysack, Missy Yager, Ian Roberts, Brian Gallivan, Skylan Brooks

Vynikající černý humor. Už dlouho jsem se takto nezasmál.(13.7.2010)

MAZZZEEC!!!(30.7.2010)

Krátké a vtipné, co víc si přát:-)(20.7.2010)

Smíchejte ER, Grey's Anatomy a nespočet dalších seriálu z lékařského prostředí, přidejte černý, rasistický a sexuálně laděný humor, několik zajímavých herců (Michael Cera kupříkladu mluví "hlášení" z tlampačů) a máte tu Childrens' Hospital. Původně 5 minutové webisodky, které se letos (2010) pospojovaly po dvou a započaly druhou sérii pod logem adult swim (Robot Chicken atd.). Ano, není to perla inteligentního humoru a některé scénky přišly "over-the-top" i mně, ale nemůžu si pomoci. Já si ten zvrhlý lékařský sbor Childrens' Hospital zamiloval. EDIT: Po druhé odvysílané sezoně neměním na hodnocení ani ťuk. Příchod Malin Akerman byl skvělým oživením a některé díly byly naprosto famózní. Chutná desetiminutovka, která, doufám, vydrží co nejdéle na obrazovce.(14.9.2010)

• M.a.t.t.

Rob Corddry si pri svojom úmysle vytvoriť paródiu na doktorské seriály zdá sa odhryzol priveľké sústo. Vzhľadom na vypečené guest stars skoro v každej časti a vlastne aj mnohých pravidelných účinkujúcich je mi to až ľúto ale Childrens' Hospital nemá ani dostatočne prekreslené charaktery, ani žiadnu nosnú zápletku a vlastne aj v rámci jednotlivých dielov často len vrství jednu scénku na druhú. V animovanom seriáli by to s podporou kvalitného humoru mohlo fungovať ale až na pár geniálnych momentov a zopár lepších asi postrádam Cordryho zmysel pre humor a s pribúdajucimi dielmi sa sledovanie stáva čoraz náročnejším. Takto si zábavu nepredstavujem.(26.7.2011)

• - Hlas, který se v každém díle ozývá z rozhlasu, patří Michaelu Cerovi. (Trixx)