Reklama

Reklama

Snídaně

(pořad)
  • Česko Snídaně s Novou
Publicistický / Talk-show
Česko, 1994, 181 min

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

Johan Mádr (moderátor), Ondřej Havel (moderátor), Milan Peroutka ml. (moderátor), Nikola Čechová (moderátor), Kristina Kloubková (moderátor) (více)

VOD (1)

Obsahy(1)

Snídaně s Novou je televizní pořad TV Nova, Snídaně je vysílaná od počátku vysílání TV Nova. Snídaně se vysílá každý všední den od 5:55 do 9:00, dříve byla vysílaná již od 5:00. Během ranního vysílání probíhají rozhovory, každou půlhodinu se vysílá zpravodajský blok, po něm přehled tisku a dopravní servis. Před sedmou hodinou se vysílá Pohádka pro děti doprovázená soutěží o hračky. Kromě moderátorů do vysílání zasahují i moderátoři u internetu. Nechybí informace o počasí. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (221)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Veľa televízií dnes využíva tento trendový formát relácie, ktorá je naživo vysielaná z interierov štúdií od skorého rána. Dvojica výrečných moderátorov vyspovedá zopár hostí, pustí sa nejaký hudobný klip, prečítajú sa krátke správy, predpoveď počasia, dopravná situácia a tak každý deň dokola. Česká Nova bola jedna z prvých staníc, čo s tým v našich krajoch začala. Pamätám si, že som si zvykol, keď som išiel do práce, dať ľahké raňajky, kafíčko, cigaretku a podmaz ku tomuto rannému rituálu mi robila práve táto relácia. Bolo to také moje televízne rádio. ** ()

tyna97 

všechny recenze uživatele

Měním hodnocení, pač se mi nový název vůbec nelíbí. Vždycky jsem byla zvyklá, že koukám na „snídani“, ale stále to byla ta „snídaně s Novou“. Teď už lidi čučí jen na snídani. 🤷🏻‍♀️ Moderátoři se obměňují, snaží se být vtipní, ale tím se člověk víc a víc nudí u těchto následujících 3 (?) hodin u telky. ()

Reklama

kulyk odpad!

všechny recenze uživatele

Sourozence Kundíkovi a Bource Majerového vystřídala várka nových, neokoukaných dementů. Jejich nesmyslné, optimistické a rádoby kůl žvatlání člověku hned po ránu zpříjemní postopicoidní žaludeční úlitbu bohům. Odpad i za songy useknuté v půli, imbecilní bulvární zprávy a toho morčecího debílka s naducanou tvářičkou a projevem naspeedované gumy. To už je lépe po procitnutí mžourat na to olezlé hovádko do zrcadla. ()

Segrestor odpad!

všechny recenze uživatele

Nezbývá, než souhlasit s komentářem toho kolíka Kulyka z hradu Kulíkov. Jen dodám, že nedávno nahradila jakousi zapomenutelnou dvojici jistá dvojka hard core gayů (možná jen přihřátých metrosexuálů), kteří pouští frky o 106² a je to tak trapné, že mi moje 49'' LCD po každém tom frku sletí ze zdi. Ale jak říkám, jsou to gayové, tak jsem shovívavý. No, nekecej, ty pyčo! Tak je společnost totiž nastavena - aby byla ke gayům a metrosexuálům tolerantní a shovívavá. Televizi vždy znovu pověsím. Update po pár letech. Zvykl jsem si snídat u proužku čt24, ale v poslední době čtu tak hrozné zprávy, že dám raději přednost žoviálním nováckým dvojicím, kteří dělají investigativní novinařinu s babičiným cukrovím, dědovým medem, tetčinou voňavkou a posilovacím přístrojem otylého vejsrostka z neznámého kolene. Fakt v klidu. Člověk nic ráno neřeší. ()

Karlos80 

všechny recenze uživatele

Pamatuji si že tento pořád, ještě když jsem chodil posledním rokem na základku, mně občas po ránu dělal doprovod...Jednoduše jsem s ním vstával..Ale to jsem ještě neměl internet, rádio poslouchal zcela sporadicky. Nicméně časem a stálými změnami i co se týká třeba častým střídáním a měněním moderátorů pořad ztatil svůj původní lesk, prostě se to okoukalo a v dnešní době nato už ani nemám čas a také dávno už využívám úplně jiných informačních médií...Těžko říct kdo byl z celé této skupinky lidí nejlepší a nejpříjemnější, jestli první moderátoři Boura s Mayerovou nebo někdo jiný, jako třeba Gondíci kteří to pojali za svou estrádní šou typu Go-Go, vždy záleželo na jednotlivé přístupu, nápadu, příjemnosti a nakonec celkové oblíbenosti.. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (2)

  • Od 5. září 2022 se pořad vysílal ze zbrusu nového studia a také s názvem, ve kterém už chyběl dovětek „s Novou“, tedy jenom Snídaně. (DominatorCZ)
  • Za dvacet let se ve Snídani s Novou vystřídalo 40 tisíc hostů. (M.B)

Reklama

Reklama