Snídaně

Publicistický / Talk-show
Česko, 1994, 181 min

Václav Svoboda

Účinkují:

Johan Mádr (moderátor), Ondřej Havel (moderátor), Milan Peroutka ml. (moderátor), Nikola Čechová (moderátor), Kristina Kloubková (moderátor) (více)

VOD (1)

Snídaně s Novou je televizní pořad TV Nova, Snídaně je vysílaná od počátku vysílání TV Nova. Snídaně se vysílá každý všední den od 5:55 do 9:00, dříve byla vysílaná již od 5:00. Během ranního vysílání probíhají rozhovory, každou půlhodinu se vysílá zpravodajský blok, po něm přehled tisku a dopravní servis. Před sedmou hodinou se vysílá Pohádka pro děti doprovázená soutěží o hračky. Kromě moderátorů do vysílání zasahují i moderátoři u internetu. Nechybí informace o počasí. (oficiální text distributora)

Amroth666 odpad!

Hrají: Slávek Boura, Markéta Mayerová, Libor Baselides, Dana Morávková, Aleš Háma, Michaela Dolinová, Michal Jagelka, Vítek Havliš, Kateřina Hrachovcová, Tomáš Krejčíř, Klára Doležalová, Pavel Svoboda, Lucie Výborná, Stanislav Berkovec, Tereza Kostková, Aleš Cibulka, Šárka Kubelková, Martin Písařík, Jakub Kuba, Ernesto Čekan, Adéla Gondíková, Dalibor Gondík, Petr Vágner, Eva Chaloupková, Petr Lesák, Renata Visnerová - Prokopová, Hana Maciuchová, Eva Aichmajerová, Petr Martinák, Miroslav Moravec, Věra Galatíková, Leoš Mareš, Martina Balogová, Zbyněk Meruňka, Eva Jurinová, Kristina Bastienová - Kloubková, Josef Vinklář, Miroslav Ondříček, Stanislav Brunclík, Monika Valentová, Marta Ondráčková, David Navara, Lenka Slepičková - Hornová, Natálie Topinková, Markéta Fialová, Karel Voříšek, Jana Nováková - Adamcová, Josef Klíma ____ Tak tohle je výběr toho nejhoršího, co Nova může nabídnout. Ještě k tomu momentální tři dvojice jsou mi krajně neblízké a od televize mně úplně odpuzují. ()

Nerdvana

Pamatuju si, že kdysi byla novácká Snídaně lepší. Zprávy věcné, zajímaví hosté z různých oborů a ač nudní, tak alespoň trochu kultivovaní moderátoři. Teď? Bulvární stoka plná popkulturních blondýn a nagelovaných pseudofrajerů se zvláštním nehumorem doplněným hloupoučkým chichotáním. Zajímavě to odráží, co se s tou komerční televizí vlastně stalo. ()

PKD

Hodnotit takovéto pořady se snad ani nedá. Přesto to několik set odvážných mužů a žen (včetně mě),zkusilo a za to jim dávám řád Zlaté Šunky. Jo,a ještě to moje hodnocení,no tenkrát v pravěku,to byla nenáročná audiovisuální kulisa. Nic víc,nic míň. V porovnání toho,co nova produkuje dnes,to byl majstrštyk,haha!!! ()

kulyk odpad!

Sourozence Kundíkovi a Bource Majerového vystřídala várka nových, neokoukaných dementů. Jejich nesmyslné, optimistické a rádoby kůl žvatlání člověku hned po ránu zpříjemní postopicoidní žaludeční úlitbu bohům. Odpad i za songy useknuté v půli, imbecilní bulvární zprávy a toho morčecího debílka s naducanou tvářičkou a projevem naspeedované gumy. To už je lépe po procitnutí mžourat na to olezlé hovádko do zrcadla. ()

Raimok

Obzvlášť na střední jsem si bez Snídaně s Novou nedokázal představit ráno před odchodem do školy. Nebylo to vždycky nejkvalitnější a dívat se každou půlhodinu na stejny zprávy taky nebylo nic moc, ale jinak si stěžovat nemůžu. Možná jenom, že když uváděla Dolinová, okamžitě jsem vypínal televizi... Teď už většinou odcházím dřív než Snídaně začne. 32 % ()

• Od 5. září 2022 se pořad vysílal ze zbrusu nového studia a také s názvem, ve kterém už chyběl dovětek „s Novou“, tedy jenom Snídaně. (DominatorCZ)
  • Za dvacet let se ve Snídani s Novou vystřídalo 40 tisíc hostů. (M.B)