Snídaně

Česko, 1994, 181 min

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

Johan Mádr (moderátor), Ondřej Havel (moderátor), Milan Peroutka ml. (moderátor), Nikola Čechová (moderátor), Kristina Kloubková (moderátor) (více)

Snídaně s Novou je televizní pořad TV Nova, Snídaně je vysílaná od počátku vysílání TV Nova. Snídaně se vysílá každý všední den od 5:55 do 9:00, dříve byla vysílaná již od 5:00. Během ranního vysílání probíhají rozhovory, každou půlhodinu se vysílá zpravodajský blok, po něm přehled tisku a dopravní servis. Před sedmou hodinou se vysílá Pohádka pro děti doprovázená soutěží o hračky. Kromě moderátorů do vysílání zasahují i moderátoři u internetu. Nechybí informace o počasí. (oficiální text distributora)

antragus

Pamatuju ji prakticky od počátků. Tehdy bych jí dal i čtyři hvězdy, ale jednu ubírám, protože to během let jde se Snídaní čím dál víc od desíti k nule... Teda, aspoň mně se zdá... ()

Ondr4H odpad!

Čekám kdy to zruší úplně a dají tam nepřetržitý reklamní blok.Rok 2017 a SsN se stává parodií bez konceptu, s nezáživnými hosty a otravnými moderátory.Tohle den akorát zkazí. ()

Prehistar_

Celkem nuda. A divácké hlasování super: Jak se jmenovali tři králové? za a) Kašpar Melichar Baltazar, nebo za b) Bonifác ťulpas Mefistofeles. Volejte, jen 50 kč za minutu, sice budete muset na lince zůstat půl hodiny ovšem hrajeme o 10000 kč!!!!!!!!!!!!!! ()

Cool.Mila

Kdyz jsem chodil na zakladku, koukal jsem na to kazde rano pred odchodem z domu a mnohdy pouzival jako zvukovou vypln ticheho rana, plus animovana vsuvka potesila-- nyni bych se k tomu asi nedokopal :) ()

AmySegan

Jednu hvězdičku za to úžasné ranní probuzení. Většinou jsem ráno strašně pomalý člověk, ale tohle mě dokáže dokonale probrat. Takže pro ranního primitivního člověka je to dokonalé. ()

trulda

Velmi kolísavá kvalita způsobená volenými tématy a moderátorskými dvojicemi (vlastně celými týmy, vč. zprávařů a rosniček). Obvykle však svůj účel plní - dělat křoví všem, kteří při ní vstávají, snídají, provádějí ranní hygienu, vypravují děti do školy, nebo hledají klíče od auta... ()

montrose odpad!

Tragičtí moderátoři, "úžasná" témata na snídaňovém fejsbůku a Pepek námořník. Horror a hned po ránu. Ještě že už zase máme Dobré ráno s ČT. ()

MonkeyMarty

Když jsem byl malej, tak jsem koukal na ty různý pohádky co tam ráno dávali. Teď se směju těm trapasům co tam předváděj. ()

krpik

Dnes v roce 2013 už to neni co byvalo,kdysi studio bylo opravdu s tou atmosférou snídaně a velmi zábavní moderatoří:Gondíci.Boura Mayerová,Hrachovcová ()

kratajirka odpad!

Občas tam jsou dobré reportáže. Občas tam jsou dobří moderátoři. V nynější době je to spíš spleť marnosti. Hodnotím ale celkovou dobu vysílání. ()

Vodin

Když je člověk ještě rozespalej, tak snese hodně. Většinou pěkná moderátorka, s nějakým Lojzou, kterého si ani nevšímám a říkám si radši kdyby tam nebyl. Ale aspoň sleduju jak mi ty hodiny ubývají a budu muset jít zase makat, dozvím se jak se asi obléct,protože z okna se podívat je moc složitý a občas se dozvím jak uplést nějakej věnec, nebo udělat něco z papíru aneb nesnesitelný Láďa Hruška. 50% ()

PMU odpad!

Absolutní kepl.. hlavně s tou YouTuberkou a tím tydýtem.. melou bláboly, páté přes deváté a témata o ničem.. je to hnůj. ()