Snídaně

Česko, 1994, 181 min

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

Johan Mádr (moderátor), Ondřej Havel (moderátor), Milan Peroutka ml. (moderátor), Nikola Čechová (moderátor), Kristina Kloubková (moderátor) (více)

Snídaně s Novou je televizní pořad TV Nova, Snídaně je vysílaná od počátku vysílání TV Nova. Snídaně se vysílá každý všední den od 5:55 do 9:00, dříve byla vysílaná již od 5:00. Během ranního vysílání probíhají rozhovory, každou půlhodinu se vysílá zpravodajský blok, po něm přehled tisku a dopravní servis. Před sedmou hodinou se vysílá Pohádka pro děti doprovázená soutěží o hračky. Kromě moderátorů do vysílání zasahují i moderátoři u internetu. Nechybí informace o počasí. (oficiální text distributora)

HiddenDragon

Nijak to nezeru, muj prumerny sledovaci cas je tak pul hodiny nez nachystam snidani, ale poranu je to proste neco nenarocneho, co ma trochu vic energie nez obdobny porad na CT1, takze ok. ()

wosho

Je to monotonní pořad, který se opakuje neustále pořád dokola (jak to vystihl můj bratranec xladojx). Ale každé všední ráno si u něj dám čaj, podívám se na ten nejubohovější přehled zpráv, zjístím kde se vymlelo auto a co píšou v Blesku. A to mě k tomu rannímu vzbuzení a uschopnení do čůrakoviny zvané hokna stačí .-) ()

reditelka

Televizi si ráno pouštím opravdu jen u snídaně, abych během ní zkonzumovala i zprávy a předpověď počasí. Horší je, když zrovna padnu na otravné a rádoby vtipné dialogy moderátorů. Svého času mě ale bavila nemožná Kateřina Hrachovcová :-) ()

Tessie

Coby nastartování ke snídani a rannímu fofru to byla svého času ideální kulisa.. To bylo za dob Mayerové a Boury, Morávkové a Baselidese.. (btw jeho podepsanou pohlednici mám dodnes) teď to stojí za pendrek. Škoda. ()

Paity

Ještě na přelomu tisíciletí si držela Snídaně s Novou jakous takous formu, která mohla někoho třeba pobavit nebo ho zabavit po ránu. Postupem času se to změnilo na neprofesionálně moderovaný pořad s nudným obsahem. ()

blues

dlouhá léta stejné osvědčené schéma, u kterého se opravdu dá vstávat. Ale přesto je lepší se dívat ráno na ČT1 ()

Prochy38

Sice jsem se zapřísáhl, že tyto pořady komentovat a hodnotit nebudu, ale když je sem pořád cpete, tak co s tím... Jde o průměrný pořad pro ranní ptáčata. Jetsli je to na nově, primě nebo ČT1 je fuk... ()

ondrula

Trvám na tom, že mě tenhle pořad poškodil na mém psychickém vývoji a byl příčinou mých dětských depresivních stavů (on a škola, která obvykle následovala). Jednu * dávám za to, že se v tomto pokleslém pořadu rozjížděly také sympaťandy Tereza Kostková, Klára Doležalová a Kateřina Hrachovcová. ()

Foxhound#1

Kdysi docela zajímavé, dnes jen sterilní přehlídka stále stejných krátkých zpráv s intervalem každých 20ti minut vyplněných krátkými vstupy s (ne)zajímavými hosty nebo chvilkou vaření. Ani ty pohádky, tisk a dopravní servis není co bývalo a nezachrání to ani pravidelná obměna moderátorů. ()

J*A*M*A*L

Pořad při kterém vstávám každé ráno, ale nic extra.TV Nova je program, který prostě šálí lidi co chtějí získat informace neříkám, že jejich info jako jsou zprávy je podfuk, ale počasí a i prostě všechno.Není to prostě něco zázračného.Takovej suchej pořad, ale na ráno zase tak hroznej není. ()

Mikeel

Vítáme Vás, první zprávy, od jihozápadu bude foukat, slečna X. aranžérka květin, promiňte tlačí nás čas, druhé zprávy, bude polojasno, v Mladé frontě se píše, jsme rádi, že můžeme přivítat kouzelníka... Promiňte více času není, třetí zprávy, našel jsem vtipné video... Hahaha, těšíme se zítra s Hlupákem a Blběnou... No, asi tak lze popsat zběsilou jízdu Snídaně s Novou, kde toho chtěj stihnout strašně moc a nestihnou vlastně vůbec nic... A to jsem ještě vynechal pohádku :D ()