Snídaně

Česko, 1994, 181 min

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

Johan Mádr (moderátor), Ondřej Havel (moderátor), Milan Peroutka ml. (moderátor), Nikola Čechová (moderátor), Kristina Kloubková (moderátor) (více)

Snídaně s Novou je televizní pořad TV Nova, Snídaně je vysílaná od počátku vysílání TV Nova. Snídaně se vysílá každý všední den od 5:55 do 9:00, dříve byla vysílaná již od 5:00. Během ranního vysílání probíhají rozhovory, každou půlhodinu se vysílá zpravodajský blok, po něm přehled tisku a dopravní servis. Před sedmou hodinou se vysílá Pohádka pro děti doprovázená soutěží o hračky. Kromě moderátorů do vysílání zasahují i moderátoři u internetu. Nechybí informace o počasí. (oficiální text distributora)

C0r0ner

Snídaně s Nohou je tak na to, když jste doma sami, chystáte se do práce, nebo do školy a nechcete si připadat tak osaměle a zbytečně. V tu chvíli si pustíte tuhle hrůzu. Tři hodiny těch samých zbytečných keců pětkrát v týdnu. Chtěl bych poznat dramaturga, protože musí být vážně kumšt něco takového dávat dohromady. 15% ()

Pajky3

Takhle začíná můj pracovní den, směnu mám od 6, takže v práci přepnu na novu a podívám se třikrát na ty samé hosty, na ty samé zprávy a vím, že až to skončí, tak je čtvrtina směny za mnou. Nejlepší jsou samozřejmě pohádky. Pepek námořník, Jen počkej zajíci atd. Občas nějakej klip, či nějaká návštěva je fajn, ()

Šimpy

Ale jo, tak občas tam dávali celkem dobré animované seriály jako raníčky a když jsem třeba ležel doma se zlomenou rukou, tak mi každé ráno zpestřoval Pavel Svoboda, nejdřív s vlasy a pak bez nich ;-). ()

Sharlay odpad!

Nerad používám na CSFD sprostá slova, ale vzhledem k směšným ranním zprávám, vzhledem k někdy až iritujícím (a především stále se opakujícím) otázkám v rozhovorech a vzhledem k nepříliš výrazným moderátorům, kteří sami zřejmě pořádně neví co mají dělat bych řekl, že celý tento pořad je k hovnu. ()

sir-dave

Kdysi ze Slávkem a Markétou jsem to sledoval s pravidelností ale teď už jen párkrát za rok. Myslím že to jde s kvalitou dolů, ikdyž studio ušlo velký kus cesty. ()

Idego odpad!

S tímhle snídat = trpět ranní nevolností... Na druhou stranu po zbytek dne už nás pak mohou čekat jen samé lepší věci :) ()

wafc

"Dal bych si snídani hovno, děkuji." "Víte, máme pro vás speciální nabídku prvotřídní sračky. Její výhody vám jsou jistě známé, ale nedá mi nezmínit mazlavost a krkem dokonalá procednost." "Interesantní, kde mi na plato naservírují tuto delikatézu?" "Na Nově, pičo"... Takže ne, s tímto pořádhem se snídat nedá. Hvězdu dávam každému z Tomášů, kteři jsou prostě výborní. ()

A.L.E.S.

Za starých časů, po čerstvém startu televize Nova, jsem se na to koukal každý den, než jsem šel do školy. Samozřejmě mě nejvíce chytlo období, kdy předělávaly znělky a grafiku. Hodně se mi líbilo vajíčko, které urazilo dlouhou cestu, než se dostalo na pružinový držáček. Něco podobného mám i doma. Ale spíše mi šlo taky o to, jestli se v jednom kuse dokážu dívat na jeden a ten samý pořad. Několikrát, když jsem byl nemocný, jsem to dokázal. ()

Sfinkter

Určitě dobře, že relace tohoto typu existují - ke snídani asi ideální. I když jsou moderátoři hodni obdivu za každodenní vstávání a předpisový úsměv, kvalita jejich práce často pokulhává - proto pořad drží nad vodou hlavně zajímaví hosté či reportáže. ()

kinghome

Joo je to blbý a trapný, ale každý ráno stejně stanu a pustim si Novu, abych se dozvěděl pár dalších nezajímavých věcí. Takže si to alespoň ty 3 * zaslouží. ()

Lachtaan

K Snídani s Novou se mi nejvíce pojí stížnosti zdejších moderátorů na to, jak musejí každý den vstávat opravdu nezdravě brzo. Naprosto zbytečné tři hodiny tlachání, za které jsou ta ranní ptáčata až hříšně placená. Normálně si na nevyváženost platebního ohodnocení různorodých profesí nestěžuju, tahle relace mi přijde ale opravdu jako definice zbytečného zaměstnání v oboru "moderátorství". ()

Master19

Jó to bylo tehdy, kdy moderovala Hanka Šimková a cvičila Hanka Kynichová, to bych na to koukal klidně celou dobu... Jinak samozřejmě šílené schema, s mizivou informační hodnotou. ()

popkec

"Hodnotím poslední dva roky, tj 2008, 2009". Snídaně s novou by mohl bát pořad plná užitečných zpráv a informací a zajímavých rozhovorů, nakonec tomu ale tak není, proč? Za všechno samozřejmě mohou moderátoři kteří provádějí v přímem přenosu takové hovadiny až se za ně člověk stydí. Například zprávy každou půl hodinu jsou poměrně profesionální ale co ty kecy kolem? Pořad který tvoří partička amatérů za pomoci pár lidí kteří to naštěstí vytáhnou nahoru. 2* ()