Snídaně

Česko, 1994, 181 min

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

Johan Mádr (moderátor), Ondřej Havel (moderátor), Milan Peroutka ml. (moderátor), Nikola Čechová (moderátor), Kristina Kloubková (moderátor) (více)

Snídaně s Novou je televizní pořad TV Nova, Snídaně je vysílaná od počátku vysílání TV Nova. Snídaně se vysílá každý všední den od 5:55 do 9:00, dříve byla vysílaná již od 5:00. Během ranního vysílání probíhají rozhovory, každou půlhodinu se vysílá zpravodajský blok, po něm přehled tisku a dopravní servis. Před sedmou hodinou se vysílá Pohádka pro děti doprovázená soutěží o hračky. Kromě moderátorů do vysílání zasahují i moderátoři u internetu. Nechybí informace o počasí. (oficiální text distributora)

wayne99

V dobách kdy Nova začínala to byl přijemný pořad na ranní probuzení, původní moderátorské dvojice tvořili Lucie Výborná + Pavel Svoboda, Dana Morávková + Libor Baselides a Markéta Mayerová se Slávkem Bourou. Ono i ty seríály v letech 1994-96 byly ke koukání - Měsíční svit s Brucem Willisem, Vražedné pobřeží s Nickem Slaughter a MASH a Alanem Aldou, to vše je už bohužel pryč, nahradily je bezduché sračky typu Ordinace, Ulice apod. ()

Havala

Vzhledem k charakteru vysílacích schémat komerčních televizí se tento časový prostor nedá vyplnit nečím, o šem budeme doufat že lidi budou sledovat. Všichni jsou v "rachotě" a tak témata vysílání jsou blízká komunitě matek na mateřské, a pod. ()

anyonecek

Většina lidí si tento pořad spojí s brzkým stáváním, takže asi musí bejt špatně hodnocený, určitě to na to má vliv. Jinak během těch několika hodin se dozvídáme stále to samé, pořád dokola. Občas se pustí písníčka a nebo nějaky speciální host, který vlastně není vůbec ničím speciální. ()

kubilov

Kdybych u tohodle pravidelně vstával a snídal, asi bych měl den o hodně horší, což se naštěstí mockrát nestalo. Občas tam sice pustěj dobrou pecku, jenže to taky není pravidlem. ()

Screenname

Není nad ranních deset minut strávených s dobrou kávou a se snídaní s nohou. Člověk se dozví jaké alergeny jsou v ovzduší a co se právě přihodilo v Královo Hradecké zoo. Člověk se u toho pěkně dospí, než se zase vypraví na strmé stezky každodenního života. ()

BisiJoker

Určitě dobrý nápad na ráno ale myslím že většina lidí měla pouze zapnutou televizi a v ní běžela snídaně.Já u ní vstávám už od mala a na ráno je to dobrý pořad :) ()

Doncek

Snídaně se kterou se opravdu nenasnídám! Jediná věc ku prospěchu byli ty jejich hodiny, aspoň jsem veděl kdy mám zavčasu odejít. ()

Lex Luthor

Už delší dobu ráno televizi nezapínám, tak nevím jak to v současnosti vypadá, ale co si pamatuju, tak to ráno ke snídani a kafi bohatě stačilo, až teda na miniaturní rozsah sportovního zpravodajství. To mě vytáčelo. ()

Hezonja7

Na základní škole to byla neodmyslitelná součást ranní výpravy,ted už to moc nevímám. Moderátorka vždy přála krásné ráno, ovšem to nebylo nikdy krásné. ()

superzurda

Můj ranní doprovod do práce, kouknu na pěkný holky, vyslechnu zprávy, počkám na vaření doufajíc, že tam nebude ta kráva Gondíková a někdy vydržím i na pohádku. Zkoušel jsem si hrát na intelektuála a sledoval Dobré ráno. Snídaně je barevnější, svižnější a lepší. ()

annash

Ráno vstanu, vypiji si svou černou kávu, vyčistím si zuby, namaluji si na ksicht nějaký ten obličej a během té hodinky tupě a s ospalkami v očích sleduji Snídani s Novou. Zjistím, jestli má cenu brát si s sebou do školy deštník, dozvím se, co se děje na dálnicích a vyslechnu rozhovor s nějakou méně důležitou osobou. Když to tak vezmu, Snídaně s Novou je naprostá ptákovina, ale zároveň i nesmírně geniální show. Jistě bych mohla sledovat něco inteligentnějšího, ale v těchhle ranních hodinách jsem většinou ráda, že vůbec něco vidím. Je to laciná zábava, která v tu dobu obvykle úplně stačí mně a stejně tak i většině populace. Moderátoři většinou čiší hloupými vtípky, co víc si přát? Ráno se chci probudit, ne zjistit, jak je na tom tokijská burza. Snídaně se stala u nás doma tradicí, bez které naše vstávání určitě ztratilo něco ze své příjemné lenosti. A ano, je to absolutní blbost, která nemá žádný smysl. Vím to. A je mi to jedno, sledovat to budu dál. ()

Eniaswow odpad!

Ještě, že během školního roku vstávám moc brzo na to abych to viděl :D a o prázdninách to naopak prospím :D ()

Nerdvana

Pamatuju si, že kdysi byla novácká Snídaně lepší. Zprávy věcné, zajímaví hosté z různých oborů a ač nudní, tak alespoň trochu kultivovaní moderátoři. Teď? Bulvární stoka plná popkulturních blondýn a nagelovaných pseudofrajerů se zvláštním nehumorem doplněným hloupoučkým chichotáním. Zajímavě to odráží, co se s tou komerční televizí vlastně stalo. ()