Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Série(5) / Epizody(37)

pabulator

Třetí sezona začala výborně bál sem se,že bez Nathana už to nebude ono ,ale Rudy se ukázal jako velký sympaťák zatím spokojenost uvidíme co bude dál.Heroes sucks! ()

swe

1. Série – 80 % : PURE MINDLESS VANDALISM! Neortodoxní, před ničím se nezastavující nářez, který se s tématem super-hrdinů vypořádává po svém. Příběh je sice tuctový, děr v logice požehnaně (ve které super-hrdinské fantasy ale nejsou?) a někomu by mohly vadit tvrdé přechody mezi náladami (od smíchu k depresi), to je ale převáženo řádnou porcí neotřelých režijních nápadů (projevujících se hlavně při práci s hudbou - "That's the baby!"), originálními "hrdiny" a hlavně, hodně drsným humorem. 2. Série – 60 % : Vše, co činilo první sérii jedinečnou, se zde díl od dílu vytrácí. Humoru ubývá, „příběhu“ přibývá a Misfits se tak pomalu, ale jistě transformují z nářezového „sex, drogy a alkohol“ do tuctového super-hrdinského blábolu s vážně míněnou romantikou (fuj kurva!). Takové mrhání potenciálem! Na třetí sérii nenacházím odvahu. ()

sheldonka.

Misfits. Jeden z nejlepších novodobých seriálů, jaké lze sledovat. Miluju jejich humor, jejich situace, jejich charaktery a všechno tohle je to podtrženo skvělou hudbou. Myslela jsem si, že 3. řada bude o ničem bez Nathana, ale předčilo to moje očekávání. Bavila jsem se skoro stejně, jako u předchozích dvou řad. Se 4. řadou už mám menší problémy, protože se opět změnily hl. postavy a mně nebaví si pořád zvykat na nové charaktery, ale prokousala jsem se tím a zrovna když už jsem si je začala více oblibovat, tak je konec řady. Takže teď budu trpělivě čekat, co přinese 5. řada. ()

LEGACY

Mám za sebou první sérii, která mi přes svůj malý počet dílů ukázala nový seriál, u kterého se budu moc dlouho smát. Začátky byly pro mě obtížné, protože jsem sledoval seriál jednak s titulky, ale hlavně v příšerné grafice. Ale po třech dílech jsem to nezabalil, ale naopak. Nejoblíbenější postavou je pro mě bezesporu Nathen, pak Simon, Alisha, Curtis a poslední je Kelly. To ale neznaméná, že Kelly nemiluji, zamiloval jsem si celou tuhle hrdinskou pětku. Angličanům se prostě tento tah povedl, stejně jak ost, stejně jak některé originální schopnosti. A já tomu dávám oba palce vzhůru. Shrnutí sérií: 1.série 85% Hodnotím 85% ()

Danny F.

Konečně jeden pořádný, neobyčejný, vtipný a poutavý seriál co se vážně povedl. Lauren Socha je správně drsná a sprostá. A ten její dabing je prostě neodolatelný. 85% ()

ivo333

Prvá séria : ***** Druhá séria : **** Tretia séria : odpad! Ale celkovo najmä pri prvých 2 príjemne zabitý čas, tretiu nemá zmysel pozerať .. Obľúbené postavy : Nathan, Kelly ()

Timak

Trochu pomalej rozjezd, ale když jsem shlédnul 7 dílů v kuse, což je něco přes 280 minut, tak to asi bude dobrý ;) Počítám, že kvalita asi půjde dolů, ale zatím druhá série vypadá, že bude v pohodě. Tak směle do toho. ()

Brain-D

Musím to tam plně vpálit, protože kolik najdete vtipných a přitom brutálně krvavých seriálů. Tohle je prostě nářez se zajímavými postavami. První dvě řady byly špica i když tam byly občas slabší díly. ()

Wade

Hodně dlouho jsem se nemohl donutit zkouknout Misfits a ani nevim proč. Po zhlédnutí,ale vůbec nelituji. Hodnocení je po právu takhle vysoký (87%),ale jen pokud by se jednalo o 1 a 2 řadu. Obě první řady jsou nabité vtipem a exceluje v nich Robert Sheehan. Ostatní sice nejsou tak výrazný,ale přesto i oni hráli velmi dobře. Kámen úrazu přijde ve třetí řadě,protože se začne rozpadat obsazení a to hned od toho nejlepšího RS. Náhrada která přijde je sice zábavná ,ale přesto jsem si po celou dobu 3 série říkal že tomu něco chybí. Po 3 sériích končím se sledováním .1.série 99% --- 2.série 99% --- 3.série 80 % ()

majkl44

Člověku může chvíli trvat, než ho seriál chytne, ale nakonec si každý najde svou oblíbenou postavu a nemusí zůstat u jedné. První 3 serie podle mě dopadly velmi dobře. Jen tak dál "Misfits"! ()

VanTom

Netradiční pohled na svět superhrdinů. Partička mladých delikventů získá při tajemné bouři superschopnosti, ale nevrhá se obratem na zachraňování světa, protože nejprve si musí odkroutit veřejně prospěšné práce a vypořádat se s vraždou svého vedoucího. S typicky suchým, nekorektním a hodně sprostým britským humorem se řeší postavy a jejich vztahy (láska, sex, poflakování, pařby), nikoliv nějaké hrdinské skutky. Zjevně nijak extra rozpočet (vše se odehrává na jednom špinavém sídlišti) se daří maskovat slušnou akční filmařinou a perfektním soundtrackem. Ve druhé sezóně přibyla i výraznější zápletka a celkově se tvůrci víc odvázali (emoce, originální schopnosti a z toho vyplývající absurdně černé situace). Série 3: Výměna nejvýraznějšího Nathana za další vulgární sexistické hovado s křečovitým okamžitým začleněním do party se tedy moc nezdařila, naštěstí dále už Rudy nedostával tolik prostoru a nějaké své momenty si nakonec také vyválčil. Mikrosvět kulturáku a přilehlého sídliště se úplně odtrhl od okolní reality, takže se našim zmetkům dějí opravdu neuvěřitelné věci a počty mrtvých výrazně stoupají, aniž by to někoho (např. policii) vzrušovalo. Série 4: Sice z původní sestavy nikdo nezůstal, ale kvalitativně patří pár dílů vůbec k tomu nejlepšímu. Rudy se vyprofiloval jako úžasná a skvěle zahraná postava, která v pronášených sexuálních a fekálních hláškách posunuje seriál na další level. Závěrečná 5. řada pak pokračuje v nastoleném trendu bez jakýchkoliv změn či překvapení a je jen škoda, že ve slabší finální epizodě se "uzavření osudů" příliš nepovedlo. ()

Tereza666

Vulgární, morbidní, nechutný a totálně šílený! .. A že Rudy je suchej? SHUT THE FUCK UP. Mimochodem, 4. řady za dva dny. Potlesk později. ()

Mishqo

Po prvých dvoch sériách majú u mňa kvalitné 4*. Skúsim aj ďalšie časti aj keď tie ohlasy už také pozitívne neboli. ... Proste humor fičí na stopercent...some characters are likeable some not that much and some are balancing on the edge of likeability and outright contempt =D ()

hroubek

Misfits jsou britská verze Hrdinů, akorát jsou mnohem více nekompromisně a bez předsudků. Spoustě diváků tento někdy až brutální humor nemusí sednout a totéž platí i pro všechny sexistický narážky a nekorektní scény. Celý seriál má perfektně napsané postavy, který si velmi rychle oblíbíte, nejvíce to platí pro nesmrtelného Nathana, neviditelného Simona a dvojitého Rudyho, který nezná žádné tabu. S postavami v seriálu není vůbec žádný problém. Problémem se, ale stává příběh a výstavba epizod. Všechny epizody mají stejné schéma, první dvacet minut se seznamuje s nějakým problémem, který se za další deset minut nějak zvrtne a v následujících pěti až deseti minutách je vyřešen. Toť vše, nic víc, nic míň. Po několika řadách si na to zvyknete, ale občas to zamrzí, že tvůrci dobrou zápletku neprotáhnou do dalšího dílu. Misfits mě bavili a rozhodně na spoustu momentů nezapomenu. ()

Imune

Za první série bych dal i čtyři hvězdy. Parádní námět, hezky se to rýsovalo, ale pokračování už bylo klasicky slabší. Kdyby to utnuli po 2. sérii, tak nemám větších výhrad. Problém nastává u dalších sérií, kde děj začíná být nesmyslnej, vtipy už nejsou vtipný a schopnosti hrdinů začínají postrádat nápaditost, proto jsem musel hvězdu strhnout. Po zhlídnutí poslední série mě hlodalo nutkání strhnout ještě jednu hvězdu, ale nakonec když přimhouřím oči a vzpomenu si na ten slibnej start, nechám ty 3. 50% ()

romajz15

Narozdíl od Hrdinů (tedy jejich první série) mi zde dost chybí ta mysterioznost a záhady. Celé je to laděno více komediálně a také je zde celkem dost sexu. Druhá série sice trochu toho tajemna získává ale to je rychle zase zatlačeno do pozadí. Navíc postupné vyměňování týmu po celkem málo epizodách také seriálů příliš neprospívá. Ale to jsem jen vypsal nevýhody oproti Hrdinům, jinak je to sloidní sci-fi seriál o superschopnostech. ()

Jacob23

1.serie:!Supr zabavna,originalni verze anglickych Heroes.Postavy jsou paradne vybrane a zahrane-,hlavni, hrdina rulluje a jeho slecna s uzasnym slangem rovnez.Trosku hure natoceno zato s peclive vybranou hudbou.Jen par hluchych mist me odradilo od 5* whos laughing now?..ano je to tak serial nestraci nic ze sve zabavnosti ani v 2. serii a z Nathana roste holywoodska hvezda...cekam na zaver a 5*..2ha serie:jede v zabehnutych kolejich a zaver co se zabavnosti tyce naprosto drti!neresim zapletky,vztahy(to uz tady bylo v Heroes a jak to dopadlo)jen se chlamu nad vynalezavosti a absurdnosti serose.Neco takoveho tady nikdy nebylo.Nathan je nejlepsi hlaskar ever! 90% zustava vse ktomu opet mnamozni hudba(2x04) ()

headcrab

Jó tak tohle jó.Další neskutečná pecka z Británie.Perfektně vykreslené charaktery, podané neuvěřitelně geniálnímy výkony mladých herců.Excelentní dialogy, které většinu času dávaly mojí bránici pekelně zabrat.Kamera, hudba, všechno.Nesčetněkrát jsem jenom kroutil hlavou s výrazem WTF?, co se tam dělo.Ani jeden člen z té hlavní pětky nijak nevyčníval, každej to svoje zahrál bravurně.Tohle rozčarování můžu přirovnat snad jen k nedávno zkouknutému (taktéž britskému, a v mnoha prvcích podobnému) Dead set - u tohodle jsem se rozplýval zhruba stejně.Pětka jak když vyšije.Un-fuckin-believable. ()

Scar

Chladné a neosobné postavy, zvláštne neopozerané tváre a napriek tomu som si postavy zamiloval. Humor našťastie nie je anglický. Ohromné tempo, bez umelých naťahovačiek a atmosféra podobná Nočnej hliadke. Navyše je obraz krásne prekreslený, umne kontrastne vyfarbený.. Myslím že lepšie ako Heroes. ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V