Zázraky života

všechny plakáty
TV spot
Česko, (2010–2012), 22 h 57 min (Minutáž: 45–52 min)

Hudba:

Džian Baban

Veronika Freimanová, Tatiana Dyková, Jiří Ornest, Jana Plodková, Roman Zach, Igor Chmela, Petra Špalková, Klára Melíšková, Jiří Hána, Jana Krausová, Jaroslav Plesl, Eva Leinweberová (více)

Série(2) / Epizody(28)

Mít, či nemít dítě je vážné rozhodnutí. Schopnost je skutečně počít je ale dnes stále palčivějším problémem. Příchod dítěte odjakživa symbolizuje naději a právě ta nebude chybět v novém původním televizním seriálu Televize Prima. Zázraky života vyprávějí příběhy personálu i pacientů soukromého rodinného zařízení asistované reprodukce Centrum Život. Každý den tu svádí boj o vznik nového lidského života její majitel a zakladatel prof. MUDr. Petr Diamant (Jiří Ornest). Odhodlaně mu v tom pomáhá jeho dcera, vynikající lékařka Eliška (Jana Plodková). Profesorovou pravou rukou je embryolog RNDr. David Salač (Roman Zach) a gynekolog MUDr. Marek Tichý (Igor Chmela). Žádná operace by se v Centru Život neobešla bez anestezioložky MUDr. Vlasty Klímové (Veronika Freimanová). V prostředí plném naděje i bolesti prožívají lékařské kapacity lásky i osobní tragédie a při tom soustředěně pomáhají ostatním lidem k naplnění smyslu jejich života. Nemocniční personál, doktoři a jejich pacienti, ti všichni přinášejí atraktivní náměty pro moderní vztahový seriál z prostředí soukromého zdravotnického zařízení, kde jsou si lidé blíž… (oficiální text distributora)

topi odpad!

Další herečky, které jsem měl rád a skončí v takové žumpě!!! Se divím, že když se pak na sebe dívájí, tak že se nepoblijou!! Taková sračka!! ()

rt12

Kdo stál za podívání, byl fešák Roman Zach (za něj dám hvězdu). Bohužel je to dost málo a jeho role samotná nebyla nic moc, špatně napsaná a charakterově vadná. Polovičatý byl v podstatě celý seriál. Takový odvárek na který se bolelo dívat i při žehlení. ()

jezurka42

Myslím si, že je to jeden ze seriálů, který možná je špatný (i když já se na něj někdy zase ráda podívám), ale ví kdy skončit. ()

Eldrick odpad!

Píčoviny života. Akorát další nekonečná telenovela pro ženský a důchodce bez mozku... a taky trafika pro herecký vyžírky, protože by jinak chudáci z divadelních platů nevyžili, že áno?! ()

Beagle odpad!

Je to tragédie. Ty pracovní haleny a operační empíry v sexy barvách co vypadají jako ze StarTreku, to bych i pominula (i když by mě zajímalo, kde si je nechávají prát, po pár operacích a vypráních by jim ve skutečnosti ty barvičky asi brzy daly sbohem). Vymazlený interiér vyzdobený fotkami miminek z celého okresu taky beru. Ale tolik klišé z oboru gynekologie-asistovaná reprodukce už jsem dávno neviděla (a to Ordinace běží už dlouho). Protože fóry postavené na trapnosti odběru spermatu, rozlití zmíněného vzorku na zem muchlujícími se zaměstnanci a pacient, který má evidentně fetiš (ha ha) na kostkovaný závěs? Příští díl zase pro změnu láká na ziskuchtivé dárce semene (protože to v televizi bude vypadat hrozně srandovně, řekli si asi scénáristé). A abych nezapomněla na ženy, neuchycení jejich embryí je zde doprovázeno hned tragickými autonehodami před očima přítomných lékařů (a embyrolog nad mikroskopem, pronášející věty typu "Co mi sem nosíte tu snídani, mám si snad do těch embryí nadrobit?!" je zřejmě také myšlen jako vtipná vložka). Takže zdravím všechny chápavé lékaře, kteří si seriál pustí ve službě. Doufám, že se dobře pobaví a služba jim rychle uteče. A pacientům vzkazuji, ať se na nějakou takovou kliniku jdou podívat na vlastní oči. Tohle je prznění medicíny, jako je v českých televizích poslední dobou dobrým zvykem. ()

Ruuzha odpad!

Sorry, ale to fakt nejde, nevydržel jsem dýl než 30 minut, takový herecký "výkony", dá-li se to však vůbec výkony nazvat, neuvidíte ani v dobrovolnickém divadle Horních Kotěhůrkách. Absolutně nepřesvědčivý a trapný... ()

Mylouch odpad!

II.řada / Hezká rychlokvašná ukázka toho, jakou práci teprv musí mít režiséři s herci (např. s Plodkovou, Ornestem) v celovečerních filmech, aby výsledek k něčemu vypadal ()

Lolita odpad!

O chlup lepší než RPčka, Růžovka (přestože s tou je možné si to splést, hraje tam spousta odpadlíků), atd.. takže si tu půl hvězdičku a kousek, tedy zaokrouhleno jednu, zaslouží - psala jsem před časem. Velké hovno slavný soude, stejná s*ačička jako výše jmenované, odvolávám co jsem odvolal, slibuji co jsem slíbil, jasnej odpad. A stejně jako Růžovka se to zmohlo na Zázraky života II! Proč jako? ()

_DAVE_

Nejvíce mě pobavila věta čerstvého tatínka, která pravila něco ve smyslu: "Haló paní doktorko, a bude normální (dívajíc se na svého právě narozeného syna), vždyť víte, je přeci ze zkumavky"... Zhruba na takové intelektuální úrovni probíhal celý "pilot". ()

slovan1 odpad!

To snad néééééééééééé.... Další radoby seriál, který je zaměřen jen na jednu skupinku diváku. Na takovou, která žere takové "díla" jako je Ordinace v růžové zahradě, VKV a jiné. Seriál, který opět nahlíží do oblíbeného nemocničního/zdravotnického prostředí. Nevím co to je za módu... Na Nemocnici na kraji města nemá nic. Hlavní je, že to je děs. Přiznávám, že jsem neviděl ani jeden díl celý, ale čtvrt hodinka mi stačila. Příšerné oblečky, příšerné herecké výkony a děj podobný těm, které ona skupinka diváku zná snad už stokrát ohraný. Tvůrci, dejte pokoj a přijděte, prosím, už konečně s něčím revolučním a originálním! ()

wosho odpad!

Je to tak. Když na nově jsou debilové, tak na primě musí být taky. Klon Růžovky jak vyšitej. Navíc tento debilní paskvil je obsazen zčásti opravdu dobrou sortou herců a já jím to nezazlívám-musí přesce platit z něčeho nájem, ale neměli by lésti do každé prdele. ()

Paity odpad!

Neuvěřitelné na co dokázala všechno Prima sehnat peníze. Já být majitelem, tak za tohle někoho zavřu, protože vyhodit peníze do kanálu svede asi úplně každý a ještě si přitom ani nehraje na umění. ()

J*A*M*A*L odpad!

Vrchol stupidity českých seriálů. Zlatá Ordinace v růžové zahradě, zlatá Ulice, zlaté Cesty domů. Nejhorší seriál české kinematografie a pro mě bonus: nejhorší seriál vůbec. Horší seriál jsme už snad opravdu natočit nemohli. A to těch "na hovno" seriálů máme mraky. Epizody se skoro pořád točili jen kolem jedné postavy, poté přišly zvraty a na pár minut se zas objevila jiná postava, a pak zase přišla ta stejná postava. Scénář a příběh filmu totální "Mision Failed" a to, že by se mi mohla alespoň nějaká scénka líbit byla "Mision Immpossible". ()

wictoria odpad!

fakt si nepamatuju, kdy jsem něčemu dala odpad, ale teď si nemůžu pomoct. Tohle téma je mi v současnosti hodně blízké tak jsem chtěla vědět, o co go, ale je to utrpení. Trapné scény a herecké výkony mi připomínají některé filmy pro pamětníky a dojemná hudba z Láska nebeská mě dorazila ()

Elyon odpad!

Další seriálová ubohost. Proč Primo PROČ?! Po Ano, šéfe! jsem si říkala, že by se Primácká zábava mohla dostat na nějakou tu úroveň, ale bohužel se tak nestalo. Co jsem taky měla očekávat, když je to od autorky Ordinace v růžové zahradě? ()

GIK odpad!

Je to smutné, ale tragickým hereckým výkonům vévodí Jana Plodková, která zde bohužel působí jak leklá ryba. ()