Reklama

Reklama

Šerifové z Texasu

(seriál)
USA, (2010–2011), 12 h 36 min (Minutáž: 42 min)

Tvůrci:

Jennifer Johnson

Hudba:

Trevor Morris

Hrají:

Kelli Giddish, Cole Hauser, Jesse Metcalfe, Amaury Nolasco, J.B. Brady, Ricardo Campbell, Normita Joven, Darrell Chumley, Rose Rollins, Heather Gillett (více)
(další profese)

Epizody(18)

Obsahy(1)

Atraktivní Annie je společně se svým týmem odhodlána na jimi spravovaném území poblíž mexických hranic zajistit za každou cenu bezpečnost a pořádek. Utéct před Annie a spravedlností se tady sotva komu podaří, protože svůj úkol bere zatraceně vážně. (oficiální text distributora)

Recenze (21)

Mallinali 

všechny recenze uživatele

Mám pocit, že se tvůrci vyžívají v hromadným vraždění slušných, sympatických a někdy dokonce politováníhodných lidí. Je to na mě celý zbytečně bezcitný, akce taky není žádná hitparáda a přitom to jiný věci nenabízí. Tohle je ztráta času, radši se jdu naučit pletení pomlázky a návrat domů z hospody po třináctým pivu. ()

Laerry 

všechny recenze uživatele

Seriál Chase spadá do stáje nejvlivnějšího producenta Hollywoodu - Jerryho Bruckheimera, který má přirozený talent dělat z kriminálek úspěšné série (stojí za všemi CSI, Without a trace, Cold case), takže můžete předem tušit, co očekávat. Ale přesto se Chase od svých seriálových sourozenců trochu odlišuje - nejsou zde žádné videoklipové scény a ani dojemná "skoro-musicvidea" ke konci (aneb silný trademark bruckheimerovek) - chytnutí padoucha se většinou odehraje až v závěru, po kterém následují titulky, takže se nemusíte obávat srdceryvných scén, kdy se pozůstalí střetnou s vrahem, apod. V pozdějších dílech se sice začnou objevovat náznaky "dojímavých scén", ale ty se nestihnou rozšířit do plného rozměru, jelikož seriál dospěje do svého definitivného konce. ()

Reklama

mysiak 

všechny recenze uživatele

Jerry Bruckheimer v poslednom čase strieľa slepými..Chase je obyčajný kriminálny seriál o oddelení U.S. Marshals, ktorí hľadajú zločincov...nemá čím zaujať, tuctovosťou kričí na hony, herecké obsadenie je slabé - hlavná hrdinka je nesympatická...je to hodnotenie pilotu, môže sa zmeniť...zatiaľ najslabšia novinka seriálovej jesene ()

Roman.Caesar 

všechny recenze uživatele

Narozdíl od některých jiných zde si myslím, že tento seriál není nudný. Naopak je zajímavý, nejsou v něm žádné přehnané akční scény z počítače, obyčejné honičky autem s pár nehodami, vytrvalí maršálové, co se nebojí bitek, zvlášť hlavní hrdinka, která není nesympatická, jen hodně drsná, ale zásadová a přesto citlivá. Myslím, že Bruckenheimer odvedl dobrou práci. ()

animario 

všechny recenze uživatele

Potenciál by tam byl, tým má celkem zajímavý herecký složení (především Cole Hauser), ale ty případy jsou nezáživný a nezajímavý, od u.s.marshalls bych čekal víc než honění zaláskovaných puberťáků s glockem či nevyrovnaných lesbiček s negativním vztahem k mužům , nic co by diváka přimělo sledovat dál. ()

Galerie (112)

Zajímavosti (2)

  • Jedná se o nový projekt z dílny velkoproducenta Jerryho Bruckheimera. (Amroth666)
  • Americká televizní stanice NBC se rozhodla po třinácti odvysílaných epizodách seriál vyškrtnout z programu. Neměl by se již nadále vysílat. (Amroth666)

Reklama

Reklama