Arnold Schwarzenegger vede elitní zásahovou jednotku amerického protidrogového úřadu DEA. Její členové jsou zkušení, ostřílení a dobře sehraní profesionálové. Navzájem si kryjí záda a dokáží si poradit v každé nebezpečné situaci. Nebo si to aspoň myslí… když během zátahu na skrýš drogového kartelu zajistí 10 miliónů dolarů, rozhodnou se je nepřiznat a tajně schovat. Vyšetřování nic neprokáže a po několika měsících se všichni vrací zpátky do služby. To je důvod k oslavě. Jenže peníze nejsou na svém místě. A někdo začne zabíjet jednoho člena týmu po druhém. Kdo je tajemný vraždící sabotér? Podaří se ho odhalit a zastavit, než všichni zemřou? A jaký je skutečný důvod vraždění? (TV Prima)

gicous

Špičkové akční scény. A co dalšího pochválit? Hmmm, přemyšlím, hloubám.......Nic. Opravdu velké nic. Příběh je hrůznost, Frankenstein mezi scénaři. Žádná sympatická postava, které by se dalo fandit - jen banda těch nejhorších hovad. Samotný Arnie se v tom antihrdinském zmatku ztrácí. Unaveně bloumá od scény ke scéně, asi zmaten, pod co se to vlastně podepsal. Nakonec snímek nezachránil ani úderník David Ayer, který po Patrole klesnul hluboko do akčního průměru. Doufál jsem v akční překvapení roku. Dostal jsem průměrnou akční jednohubku s nejhorším akčním scénařem za posledních několik let. 5/10 ()

darthvader77

Příběh je šílenství, hlavně ke konci, ale já jsem šel na nový akční film s Arnoldem a tady o příběh tolik nešlo, byť ke konci dával jakýs takýs smysl(kdo z nás ví, jak by moc zmagořil, kdyby se mu stalo to co Breachorvu). Přesto pěkná akční řezničina u které jsem se velmi dobře bavil, krvavé přestřelky a vraždy členů jednotky a závěrečná automobilová honička to vše mě přikovalo k sedačce. Herci výborní, hlavně Arnold a Sam, kteří se měli setkat už v jiném filmu, jenže to by někdo musel upravit fasádu tvůrcům Terminátora. Zábavný akční film u kterého jsem si přímo lebedil, jak se ten Arnold překonává, když ještě ve svých letech dokáže pracovat na takovýhle filmech. P.S. Sawyere co se ti stalo, to jsi přežil autonehodu?! ()

vieriX

Po guvernerování je to pro Arnolda po předchozím nezdaru konečně návrat do pořádných akčních vod. Film je nadupaný krvavýmí scénami a uvěřit, že nějak takhle vypadá jednotka DEA co honí drogové mexické kartely není vůbec problem. Arnold evidentně neřekl poslední slovo a dost na sobě maknul po fyzické stránce, ale. To, ale je jméné ve scénaři Skip Woods ten pán už totálně zkazil předchozí Smrtonosnou past 5 a tady scenaristická bída jen pokračuje. Kdybych měl hodnotit tak film by byl za 4* ale scénař jen za 1*. ()

Bobris

Film trpí možná tím velkým zvratem, kdy se dozvídáme, kdo za ty vraždy může. Měl tam být asi nějaký WOW efekt, spíše naopak jsem nechápal. Kdyby to nechali dojet jako kartelskou vyvražďovačku, bylo by to taky hloupoučké, ale možná méně. Všechno bylo fajn právě až do tohoto bodu. 65% ()

kiros179

Ayer dělá co umí nejlépe, neuvěřitelná nálož skvěle natočené akce, sprostecj slov a čistého machismu (přeneseného do obou pohlaví). Sabatoge mě bavila o dost více, než - dle mého až z velké části nudná - Patrola. Ten kdo chce psa bít, Šwarzika si vždycky najde. Ten kdo se schopnej akceptovat old-schoolovou řežbu, musí se bavit. :) 75% ()

jafuska

Celý film mě přišel jako z 80. let, ale budiž, což jsem už ale nezkousla byl herec Arnold Schwarzeneger, v minulých letech to byl špička ve svém oboru, jeho akční filmy měli úroven, ale toto to je prostě pro diváka výsměch, ale budiž, když si toto všechno odmyslím, je to slabé, bez nápadu, a docela jsem se na tento film těšila, ale velké zklamání. ()

64B

Konečně pořádná akce s tvrdými dialogy. Příběh sice semletý ze stovek jiných, ale akce a tvrdost "šwarcíka" stále zůstává a sem rád, že se stále drží řemesla. Super kamera, super občasná kamera z vlastního pohledu a velký plus za bezva stříkající krev. Film se povedl a hodnotím ho celkově jako úspěšný. ()

No Remorse

První impulz k tomuto filmu, úplně na začátku jsem byl celkem nepříčetný na vydavatele a všechny košťata z ČR co měli co do činění s tímto filmem a rozhodli, že tento film u nás nepůjde do kin a nakonec ani na žádný nosič a to myslím včetně vhsky. Těmto lidem bych nejraději dal vitamíny do hlavy, takže BIG FUCK FOR YOU. Jakožto jeden z největších fandů filmu David Ayera tohle prostě nedokážu pochopit... Při první příležitosti jsem okamžitě sosnul film a čekal co se bude dít, jelikož Ayer znamená kvalitu!!! Bohužel ale asi ne v tomto případě. Nechápu co se stalo, ve filmu je parta bukvic co si hrajou na tvrďáky, smutný na tom je to že jim to prostě nevěříte ani na vteřinu... Špatně zvolené obsazení, samej vyučenej teplouš a film dopadl tak jak dopadl. Prostě chci říct jen to, že každej Ayerův film z prostředí zkorumpovaných cops měl koule a jednomu to zvedlo náladu, ale tohle prostě snad dělal úplně někdo jinej nebo já tomu prostě furt nedokážu porozumět. Černej niga mi nevadí, ale tady byl jako všichni ostatní trapnej. Jediná vyjímka a jedinej chlap - ten kdo opravdu odvedl svou práci a byl důvěryhodnej své role je ta odporná svině Mireille Enos !!! Fuj ta byla odporná! Pokud chce i do budoucna dělat strejda Ayer takovýhle dětský sračky tak ať raději okamžitě ukončí svou kariéru bych mu doporučil jako jeho obrovský fanda! P.S. Z úcty k předešlé práci Davida Ayere to raději hodnotit ani nebudu! P.S.2. : Vrzli dveře vrzli v pantu - vešla parta buzerantů ... ()

Vykuk

Hmm.. na začátku to bylo na 3*. pak to stouplo na 4 a chvíli jsem chtěl dát i plnou palbu... než přišel konec, který to zabil. No.. jinak dost dobré vykřičené drámko, stojí za podívání, ikdyž ne zrovna kvůli Arniemu. ()

The_Peach

Úvodom môjho listu musím napísať, že ARNIEHO silno ľúbim. Na väčšine jeho filmov som vyrastal. No bohužiaľ toto bol jeden z tých slabších filmov, kde hral. On sám o sebe sa zhostil svoje role celkom dobre, ale toho kto vyberal hercov do toho jeho "komanda", by som najradšej vyfackal. Mireille Enos a podaktorí ďalší akože členovia :-D, tí boli naozaj hodnoverní jak hovado naozaj. Tých by nevybrali ani u nás na a to som už videl všelijaké individuá v tom našom zbore. ()

Nightmare89

Musím povedať, že jediné čo (resp. koho) som si počas trvania tejto záležitosti naplno vychutnával je samotný Arnie. V tomto prípade ale platí, že naprosto dementný dej jeho postave sedí rovnako ako jeho obľúbená cohiba, čiže môžeme byť spokojní tak na 65%. ()

Benzinka

Film sází na Arnolda, sází na akci, sází na dobré herce..Ale ono to nějak úplně nefunguje. Nebudeme u béčka hodnotit scénář a podobné věci. Ale upřímně, čekám na béčko s Arnoldem, které fakt bude fungovat. ()

pekas

První polovina je dost luxusní. To jsem myslel na vysoké hodnocení. Jenže pak se to začalo ubírat směrem, který mi přišel hloupý a nelogický. Završeno rádoby ospravedlňujícím koncem, jenže jsem žádné zadostiučinění necítil ani malinko, spíš obrovské zklamání. Promarněná šance na skvělou akci. 55% ()

Divnejpavouk

Koukám, že je tady čím dál více přemoudřelých buzniček. Ten film je klasa. No buzničky. Vytáhněte si z prdele půlmetrovou sošku Biebera a strčte si tam vlastní dutou hlavu. ()

randi64

Tak jak jsem byl z End of Watch nadšen, tak přesně tak jsem z tohoto filmu zklamán. Ayer by měl zkusit něco novýho. ()

HEED

Arniemu to jde rozhodně lépe před kamerou, než v guvernérském křesle. Já jsem moc rád že se vrátil k filmu. A tenhle akční policejní nářez s krvavými přestřelkami je důkazem toho, že pán mistr Olympia má chuť hrát. Bicepsy již nejsou tak nafouklé jako zamlada, namísto toho vlastní pořádný kvér a správnou partu kolem sebe. Policie která zakročuje na hraně svých pravomocí, s vedením drsného chlápka který jde odhodlaně za svou krvavou pomstou. Já jsem byl spokojen. ()

Ernie_13

Film na jedno pozretie. Ak nečakaáte veľa, tak neurazí. Zápletka mala rozhodne na viac, keby to niekto neodflákol, škoda. ()

Guran

Hrozná režie Davida Ayera, příšerný herec Arnie, debilní děj, nudná výprava - tím by se dal shrnout tento ubohý film, kde šedesátník Arnold šéfue partě mladých nadržených kluků s nadrženou ženskou. Film je hrozně hloupý a velice béčkový. Přiznám se, že poté, co jsem shlédnul trailer jsem si myslel, že se bude jednat o velký Arnoldovo návrat, ale kdepak. Jeho kariéra jde poslední dobou hodně dolů. Po propadáku Konečná přišel průměrný Plán útěku a teď tohle, opravdu by se měl na to už vykašlat a jít dělat něco jiného, takhle se totiž ve filmech nehraje. A to samé můžeme říct i o režisérovi Ayerovi. Po vynikajících Street kings, kteří mimochodem patří mezi mé nejoblíbenější filmy natočil né zas tak moc povedený snímek Patrola a teď tento propadák. Opravdu s těma dvěma to jde do řitě. ()

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

21.09.2014

Schwarzenegger slibuje Conana a Terminátora 5

Schwarzenegger slibuje Conana a Terminátora 5

06.06.2013

A taky Trojčata, ale nechtěli jsme vás děsit už v nadpisu... Přestože jeho plnohodnotný comeback nedopadl komerčně vůbec dobře (s celosvětovými tržbami 37 milionů dolarů při rozpočtu 45 milionů… (více)

Brad Pitt znovu loví nacisty

Brad Pitt znovu loví nacisty

07.04.2013

Ale tentokrát si na ně nevezme kudlu, ale rovnou tank. Momentálně je totiž ve finální fázi rokování o hlavní roli v akčním válečném filmu Fury. Ten podle vlastního, za kulatý milion dolarů prodaného… (více)