poster

Uncharted: Eye of Indra (TV seriál)

Animovaný / Dobrodružný

USA, 2009, 4x7 min

 • AngelusCZ
  *****

  Pěkně zpracovaný seriál...škoda jen, že to nemělo delšího pokračování.(28.10.2011)

 • Toren
  ****

  7/10. Sérii Uncharted žeru a tohle byla parádní laskominka. Rozpohybované komiksové okénka extra nemusím, ale příběh a provedení se tentokrát fakt povedlo. Slyšet původní dabéry a hledat ty narážky na první herní díl... ach, člověk má jen pitomej úsměv na tváři. Sakra, kdy už se konečně Sony rozhoupe k tomu filmu?!(29.12.2018)

 • DailyDreamer
  *****

  Komiksový prequel k prvnímu Uncharted, kde se dozvídáme kousek z Nathanovo minulosti. Jelikož je Eye of Indra jen příběhový minidoplněk, nelze děj srovnávat s žádným herním dílem. To ovšem neznamená, že těch 20 minut není maximálně využito.(6.11.2011)

 • M.a.t.t.
  ***

  Aj keby som bol fanúšik Uncharted, zvolená forma tohoto prequelu (rozpohybované okienka komiksu) vo mne evokuje skôr snahu o šetrenie a príliš jednoducho vystavanému príbehu by pomohla pútavejšia vizuálna stránka. Víťazstvo formy nad obsahom sa však nekonalo a preto je aj spokojnost len striedma.(25.6.2012)

 • Lucasion
  *****

  Uncharted: Eye of Indra je vcelku asi 20 minutový motion capture mini seriál. V hlavní roli se představuje Nathan Drake (Nolan North), který jako neohrožený hrdina bere práci, aniž by tušil, do jaké šlamastyky se rázem dostane. Hned zprvu je dobrý tah, že animovaného hrdinu dabuje ten stejný člověk jako Nathana ve stejnojmenné hře na Playstation 3. Příběh je zajímavý a jeho zpracování je vynikající. Parádní hudba dokresluje pověstný Drakeuv humor. Rozhodně stojí za podívání. Za mě je to tedy nejlepší možné dokreslení k první hře Drake's Fortune. Pro fanoušky a hráče povinnost! (95 %)(5.10.2013)

 • - Seriál je inspirován stejnojmennou videohrou. (AngelusCZ)