Kůň pro Danny (TV film)

Steven Fierberg

Scénografie:

Charles C. Bennett
  • Mytologie

Neurazí, nenadchne. Milý příběh pro děti z dostihovýho prostředí s malou Leelee Sobieskiovou v hlavní roli.(13.2.2010)

Mytologie napsal:Neurazí,nenadchne.Ano-mě film skutečně neurazil,ale zato mě zcela nadchnul.Miluji tenhle druh filmů o lásce mladého,nezkaženého a bezelstného človíčka ke koni-o opětované lásce a důvěře jednoho k druhému.Moc se mi líbilo,že 11ti letá dívenka v podstatě "vychovávala" svého strejdu.Paleček byl kouzelný a prostředí dostihového sportu samozřejmě taky.V podstatě nemám co bych tomuto tv. filmu vytknul.Dokonalý herecký výkon Leelee Sobieski předčil výkony dospělých herců.A když hlavní postavu nadabovala svým kouzelným hlasem Tereza Kerndlová....(19.1.2012)

• vesper001

Ani sebekrásnější koník nevyváží obludně ambiciózního spratka, který bohužel hraje v příběhu prim. Paleček byl roztomilý, o to víc mě štvalo, že se stal živou hračkou v rukou výchovou nepoznamenané puberťačky, za jejímiž rozmary dospělí s rozumem v ofsajdu povlávají jako mokré kapesníky na šňůře.(13.6.2017)