Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Je závěrečný večer v posledním drive-in kině v USA a promítač Cecil B. Kaufman (Richard Riehle) plánuje maratón toho nejlepšího pro oddané cinefily. V plánu jsou čtyři filmy, tak vzácné, že nikdy nebyly uveřejněny na americké půdě až do této noci. S názvy jako Wadzilla, I was a Teenage Werebear, The Diary of Anne Frankenstein a Zom-B-Movie oslavuje Chillerama nejen zlatý věk drive-in béčkových hororů, ale také zahrnuje více než čtyřicet let filmového nevkusu. (Goldbeater)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (98)

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Masters of Horror druhé jakostní skupiny se sešli u projektu, který má vzdát hold starým hororům. A přitom si z nich taky tak trochu udělat srandu. Diváci v autokině se dívají na pásmo krátkých hororových filmů. 1. Wadzilla (Adam Rifkin): Město je ohrožováno obří spermií. Chvílema trochu trapné, ale většinou vtipné. Nápad s tančící sochou Svobody mě hodně pobavil. Odkazuje hlavně na katastrofické monster sci-fi filmy padesátých let. 2. I Was a Teenage Werebear (Tim Sullivan): Takový miloučký plážový gay muzikál :-D. Tim Sullivan podle očekávání (mého) natočil nejhorší část celé Chilleramy, ale i na jeho příspěvek se dá koukat. Vtip a trapnost tak padesát na padesát. 3. The Diary of Anne Frankenstein (Adam Green): Hitler se rozhodl sestrojit si vlastního židovského Frankensteina. Strašná sranda (bez ironie). Adam Green potvrdil, že je dobrý režisér, jeho povídka je k popukání. Odkazuje na staré gotické horory. 4.Deathication: Fekální srajda, kterou uvozuje dlouhý proslov režiséra o tom, jaké umění nás v následujících minutách čeká. Odkazuje na takové ty fekální zvrhlosti, které se svým způsobem tváří jako umění a o nichž se často dočtete, že nejsou "pro běžného diváka". Bohudík jsme ušetřeni celých 87 minut tohoto filmu, neboť po chvilce se zadrhne promítačka. Na autokino totiž začnou útočit nadržení zombíci - 5. Zom-B-movie (Joe Lynch): Moc povedená povídka, která ostatní povídky rámuje. Zábava, hnus, kupa hlášek. Pro celou Chilleramu samozřejmě platí, že si ji užijete pouze tehdy, pokud znáte filmy, na které odkazuje. Pokud znáte, máte vyhráno a doporučuju všema deseti. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Dvě hodiny naprosto jemné, citlivé a inteligentní zábavy podkreslené nádherně něžným, sofistikovaným humorem a hravou filosofií! Vždyť co nás už může zahřát na duši a obohatit víc, než lidožravá, přerostlá spermie šukající sochu svobody, homomedvědodlak, multilinguální Hitler nebo zombie kouření utržených čuráků!! Naprostá dokonalost, která ukáže i těm nejcitlivějším povahám, že poctivá a moudrá filmařina nemá ještě zdaleka odzvoněno!! ()

Reklama

Bloody13 

všechny recenze uživatele

Docela povedená srandička plná gore, fekálií, gayů, modrého spermatu a sexu. A taky kupodivu se spoustou známých tváří, mezi nimiž se mihnou Ray Wise, Eric Roberts, Kane Hodder či dokonce Ron Jeremy. Jde poznat, že tvůrci v čele s Greenem (Hatchet) se náramně bavili a nebrali si servítky vůbec s ničím. Žádný ze čtyř segmentů tak nepostrádá výše uvedené pochutiny, každý je nečím zvláštní nebo výjimečný. Vždyť kde jinde uvidíte obří spermii s takhle špatným vizuálem, nebo tupého německého fuhrera, který oživí Frankensteinovo monstrum. Naproti tomu příběh s gay-vlkodlaky se nedal skoro dodívat. Ale je to prdel, i když v závěru až zbytečně moc tlačí na pilu. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

FILMOVEJ VEČER, KTEREJ VAŠE DĚTI PŘIPRAVÍ NA ŽIVOT!..... /// Film tak skandální, tak intenzivní, že můžete podlehnout masové hysterii a ničení sedaček. Čistej teror na publiku a možná začnete srát hromadu exkrementů (...řeka sraček si bude razit cestu kinem – to snad ani nechcu vidět...). Hodně zajímavejch nápadů a odkazů v tomhle ,,3 a půl příběhu v jednom“. Gigantická spermie ve filmu, kterej otestuje váš vkus, napomádovaný buzny (..když si kluk myslí, že je heterouš a v noci si koule oholí – díky svým hormonům může se stát medvědodlakem..), Adolf se svým monstrem ,,rabínem“ – je to náhoda, že jsou tady hned dva filmy vzpomínající na starý (dobrý?) časy? Kterej je asi tak lepší??? Tohle černohumorný absurdní retro (ze současnosti) nebo navoněnej soupeř? Tomu se říká užít si filmovou historii! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že šukat mrtvolu (ani když je to bejvalka) se nemusí vyplatit. 2.) Miluju holky, co řvou: ,,šukej mě jemně motorovou pilou“. 3.) S kámošema chodím na ,,bukkake“. 4.) Thx za titule ,,boysetsfire“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR *** AKCE ** NAPĚTÍ * ()

EvilPhoEniX odpad!

všechny recenze uživatele

Omlouvám se, ale tohle byl totální BULLSHIT!! Poster nám vlastně říká dopředu, co bude film Zač, Ano je to KATASTROFA! Povídkové Horory, snesu, ale tohle bylo fakt Strašný! Jestli tohle má být Pocta,či Parodie na filmy 80. Lét.. Tak mám radost, že se jim vyhýbám, protože by to byl jeden Velký Odpad! Nefungovalo tady Nic! Špatný Humor, Hrozné Masky, Gore na úrovni Mateřské Školky, navíc jedna povídka byla určená pro Teplouše, Né na tohle se já divat Nebudu!! ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama