Je závěrečný večer v posledním drive-in kině v USA a promítač Cecil B. Kaufman (Richard Riehle) plánuje maratón toho nejlepšího pro oddané cinefily. V plánu jsou čtyři filmy, tak vzácné, že nikdy nebyly uveřejněny na americké půdě až do této noci. S názvy jako Wadzilla, I was a Teenage Werebear, The Diary of Anne Frankenstein a Zom-B-Movie oslavuje Chillerama nejen zlatý věk drive-in béčkových hororů, ale také zahrnuje více než čtyřicet let filmového nevkusu. (Goldbeater)

mosnak odpad!

Zvrácená úchylárna a pořádný příděl nevkusu :-( já tyhle gay"horor"sračky nikdy nepochopím - hnus za 0%,ani kdyby šlo o céčkový hororový masakr,tak tomu nedám ani procento - svět se fakt zbláznil :-( ()

mazadlo

Suprová jízda plná popkornu s modrou mr**ou!!! Narážky na všechny možné snímky a hlavně výborné technické zpracování, které se drží dobou daných technických možností. To se jen tak nevidí a filmů takto dobře řemeslně zvládnutých není zase tolik. Druhá půlka už pro mě byla trochu přepálená ale i tak skvostné! Chillerama doporučuji vidět s bandou přátel. Budete se smát jako malí parchanti. ()

wampire23

Včerajšia noc patrila pocte všetkému B-čkovému, čo za posledných 40 rokov vzniklo. Pocta všetkému hororovému a nechutnému. Zaobalené extra dávkou humoru. Milujem takéto typy filmov, ktoré sa vôbec neberú vážne a naservírujú nám veľkú dávku klišé, trápnosti, fekálneho humoru, telesných tekutín, krvavých scén, skvelých hlášok. Kľudne by som sa vydržal na takýto paškvil pozerať celé dni. Nejdem hodnotiť jednotlivé minipríbehy, ale ako celok. Pobavil som sa viac ako napríklad pri podobnom Grindhouse (aj keď trailery v Grindhouse boli peckové). A Joel Moore ako Hitler s jeho ,,nemčinou" bol proste nezabudnuteľný. Viac viac takýchto snímkov. ()

Mr.Mick

Tak otrasné až sa mi to vcelku páčilo :) Wadzilla - ***, Teenage Werebear - **, The Diary of Anne Frankenstein ****, Zom-B-Movie - **** P.S. Musím vyzdvihnúť pána premietača ktorému 70% monológov a dialógov tvoria kultové hlášky z ešte kultovejších filmov. ()

Illy

Pro specifického diváka... Totální ujetost v céčkovém retrostylu. Pobaví a slabší povahy znechutí. ()

KOZEL84

Nějací dementi (tvůrci) chtěli natočit nejhorší film(y) a nějaké pocty pravěkým shitům.Mise splněna kluci!Určitě se u toho hošani skvěle bavili.Já u toho strašlivě chcípal nudou a nepřál jim nic moc hezkého do budoucna-druhou půlku už rychloposuvem.Člověk u toho fakt málem slyší,jak satan v pekle blije hovna. ()

RobLord

Původně jsem chtěl ohodnotit tenhle dementní brak jako ODPAD. Dávám ale jednu hvězdu za The Diary of Anne Frankenstein. ()

Dimo

OK, ok, ok... tak co jsem to vlastně viděl. Parodii na sebe sama, parodii na muzikál, na horor, na vlkodlaky, zombíky a herce, kteří si z toho všeho dělají prču. Zcela bezpodmínečně musíte vědět, do čeho jdete, být naladěni a k všemožným ouchylárnám nakloněni. Romantickým slušňáčkům totiž hrozí prdlá cévka. Periodicky se střídá vtip, mnohdy opravdu dobrý a bezmyšlenkovitá trapárna. Naštěstí, trapáren je pomálu a vyvažují je břitké hlášky. Celý film se zkrátka strefuje do filmových klišé, obzvláštně vyvedené jsou toporné a falešně zpívané muzikálové taškařice - přesně tak já totiž muzikály vidím. Jo, stojí za vidění - kozy, gore scény, penisy, utržené penisy, spermie, vlkodlaci, Hitler, zbraně a výbuchy, krev a sprosá slova. Jen zvažte, s kým se budete dívat. Souhrn? Nenormální film pro normální lidi, neboli normální film pro nenormální lidi. Jak chcete. ()

filipes.lu

Až se mě někdy někdo zeptá, jestli jsem někdy ve filmu viděl desetimetrovou spermii, jak souloží sochu svobody, teplí vlkodlaky (respektive medvědodlaky), Hitlera milujícího puzzle se štěňátky, lítající hovna v každým záběru nebo zombie, co se ušukaj k smrti (paradox) s klidným svědomím můžu říct, že jo. A hned všechno v jednom filmu. Naprostá zvrácenost, ale tak uboze vtipná, že jsem se bavil královsky. K tomuhle snímku jsem se dostal jak slepej k houslím, ale jsem si jistej, že u jednoho shlídnutí nezůstanu. Tohle je totiž jízda největšího fekálu a odpadu, která se může líbit jenom divnejm lidem. A hlášku Hitlera: "No jo no, jestli máš nějakou depku, tak to napiš do knížky, vydej po válce a máš miliony," už nikdá nezapomenu :))))) ()

markotter

Být všechny povídky takové jako Wadzilla nebo alespoň jako Zom-B-Movie, neváhám dát za 5. Ale protože I was a Teenage Werebear bylo opravdu hodně slabé a povídka s Hitlerem jen průměrná, hodnotím o hvězdičku míň. Ale i tak děkuju za pořádnou porci fekálního humoru, souložení nemrtvých, slizu, ukousnutých částí těl a nevímčeho ještě, protože toho je tam opravdu požehnaně. ()

darthhokro

Na můj vkus tam bylo nějak málo koz ale i přesto jsem se náramně bavil od úvodních titulků až po ty závěrečný. Pocta všem béčkovým hororům 30. až 80. let. Hitler a jeho Frankestainovo Rabínomonstrum ale u mě vede nejvíc. ()

Pitryx

No ono tohle rozhodně není pro každého. Efekty jsou primitivní, protože o ně tu primárně nejde. Dialogy střelené, ale jde o komedii. Občas je to k zasmání, ovšem někde je to jak pro koho. Sporná věcička, ale pro mne nadprůměrná. *** A PŮL ()

djbarrel

Dvě hodiny útoku na divákovu bránici :) Ale fakt, parodie na všechno, hafo srandy, příběhy jedou velice svižně, prostě zábava. Nejvíc mě dostala ta obří spermie to byl fakt hukot. Na druhou stranu asi příběh o teplých medvědodlacích byla nejslabší. Celkově fakt sranda, doporučuju vidět. 4 * a 85 % ()