Zajatci předměstí (TV seriál)

Suburgatory

Rebelka z predmestia

Komedie / Rodinný

USA, 2011, 44x21 min

Sharone Meir

Jared Faber

Jane Levy, Jeremy Sisto, Carly Chaikin, Cheryl Hines, Allie Grant, Ana Gasteyer, Alan Tudyk, Maestro Harrell, Jay Mohr, Gillian Vigman, Thomas McDonell, Deena Dill, Gloria Votsis, Alicia Silverstone, Sundra Oakley, Landon Ashworth, Chloe Bridges, Jesse Heiman, Lilly Roberson, Kate Micucci, Jake Richardson, Ellen Woglom, Hayes MacArthur, Dan Byrd, Michael Lerner, Wilmer Valderrama, Robin Givens, Michael Adler, James Lipton, Tj Myers, Heather Nichols, Natalia Nogulich, Makinna Ridgway, Tiffany Martin, Todd Sherry, Whoopi Goldberg, Rachel Dratch, H. Jon Benjamin, Adam Godley, Dyana Liu, Samantha Quan, Malin Åkerman, Eugene Byrd, Tim Meadows, Paula Newsome, Derek Waters, Steve Little, Gilland Jones, Mary Kay Place, Brooke Newton, Julian Stone, Rane Jameson, Todd Louiso, Seana Kofoed, Carmen Electra, Johanna Braddy, Brent Jennings, Emily Alyn Lind, Jackie Geary, Parker Young, Luke White, Abbie Cobb, Julie Wittner, Michael Thurman, Kelsey Darragh, Mae Whitman, Natalie Floyd, Brian Huskey, Kaylee Bryant, Jonathan Slavin, Alison Sieke, Bruno Amato, Raymond Ma, Patrick Carlyle, Jillian Clare, Jeremy Howard, Alexandria DeBerry, Joshua Erenberg, Sam Lerner, Samantha Futerman, Natasha Leggero, Rex Lee, Justin Prentice, Patrick de Ledebur, Cooper Barnes, Mollee Gray, Evan Arnold, Jamie Denbo, Caitlin Carmichael, Tig Notaro, Courtney Schleinkofer, Jacqui Holland, Brandon Keener, Frances Mary McKittrick, Judith Drake, Mo Collins, Candice Nunes, Wyatt Oleff, Tiffany Boone, Andrew J. West, Miriam Flynn, Elizabeth Sandy, Jack Donner, Chase Fein, Joey Naber, Ryan Carnes, Arden Myrin, Barry Livingston, Maria Russell, Alex Boling, Fernando Rivera, Jackie Collins, Vernée Watson-Johnson, David L. King, Ryan Churchill, Adam Kulbersh, Candace Brown, Anna Claire Sneed, Jason Matthew Smith, Gloria LeRoy, Keith L. Williams
  • bagetka007

Dikcí mi hlavní představitelka připomíná hlavní představitelku show Awkward, vzhledově čas od času Emmu Stone, všeobecně mi však přijde strašně hezká (ale ne tím nudným způsobem). Její nejlepší kamarádku hraje naprosto skvěle dcera Celie z Weeds. Co mi vadí, je to, že to není až tak vtipné, ty paničky a jejich dcerušky jsou zahnané docela extrému (tím, že jsou VŠECHNY takové). Také nechápu, že "normální" Tessa musí mít za kamarády dva "dorky", ptž ve škole nikdo jiný normální není...A už vůbec nechápu, proč chodí s "něčím", co je jedno z nejtupějších "stvoření" na televizních obrazovkách, které pro změnu připomíná Nathana z OTH...(3.3.2013)

1. seria - 4*, 2. seria - 4*, 3. seria - 2*. V prvych dvoch seriach to je fantasticky vtipny sitcom v ktorom sledujeme z pohladu obycajnych dvoch hlavnych postav (otca so 16rocnou dcerou) prostredie predmestia plneho chirurgicky upravenych a dokonale vyfintenych snobskych ludi. Stret normalnosti ustrednej dvojky a od reality odtrhnutych snobov ponuka mnozstvo vtipnych situacii. Bohuzial v tretej serii nastal obrovsky upadok serialu. Pôsobilo to akokeby vymenili scenaristov pretoze jednotlive zapletky boli zrazu podstatne menej vtipne. Vdaka nizkej sledovanosti predchadzajucich serii tretej serii nepomohli ani financne škrty vdaka ktorym odisli so serialu niektore hlavne postavy. Najviac mi chybal famózny Alan Tudyk. Vdaka predcasnemu zruseniu, serialu bohuzial chyba aj uspokojive ukoncenie. Napriek tomu prve 2 serie rozhodne stoja za pozretie. Ako celku by som tomu dal 7/10.(14.2.2015)

• Mr.Ripley

Odporný parazit těžící z Easy A, které narozdíl od tohoto nedomrlého embrya sršelo nápady, citacemi/odkazy, sebereflexí a především stálo na fantastickém výkonu překrásné Emmy Stone. Tento paskvil nesahá zmíněnému produktu ani po malíčky u nohou. Vtipnost zmizela s úvodní scénkou a hlavní hrdinka je stejně tak protivná, jako Jessalyn Gilsig v úloze Terri Schuester v Glee. Jak by řekla Emma Stone - Blergh!(29.8.2012)

Bílé ploty, dokonale posekané trávníky, silikonové ženušky jak vystřižené ze Stepfordských paniček. Předměstí může být pro někoho nebem ale pro Tessu, která se přistěhovala z Manhattanské džungle, je to spíše peklo na zemi. Jako oddechovka funguje výborně, obešlo se to bez umělého smíchu v pozadí a doslova zbožňuju to, s jakým cynismem Tessa nahlíží na své vyumělkované sousedy. Je to sice dost zkreslený pohled na americké předměstí a příběh to není nijak originální, ale mě to prostě baví.(PS:A srovnání s Emmou Stone? Stejná barva vlasů,jinak je Emma daleko hezčí!)(4.7.2012)

Tenhle seriál roztál mé cynické srdce a při pohledu na Ryena se pomalu ale jistě vracím do puberty. Tessa je ztvárněna opravdu příjemnou herečkou a je radost sledovat její zděšení a myšlenkové pochody. Pravdou je, že postupem času některé díly jsou nehorázně plytké a oproti předešlým nudné, ale pak se vždy objeví Ryan a vysvitne sluníčko a vše je zase vtipné a zajímavé a... no prostě 3. série už trošku mele z posledního, ale pořád se tvůrci snaží a já jejich snahu oceňuji a gratuluji k rozhodnutí o zamítnutí další série, protože i když jsem se ráda mentálně vrátila o několik let, tak i mé patnáctileté já nevydrží nadšeně koukat na něco, co mele z posledního.(19.6.2014)

• - Jane Levy, představitelka Tessy, o své postavě prohlásila, že se do ní dokázala snadno vcítit kvůli tomu, že také vyrůstala na předměstí. (hellstruck)