Loupež po italsku

• USA The Italian Job (více)

Vedená Johnem Bridgerem a Charliem Crokerem se skupina zlodějů chystá na poslední akci – vykradení pečlivě hlídaného sejfu v Benátkách se zlatými cihlami v hodnotě 35 milionů dolarů. Po úspěšné akci se ale jeden z členů týmu, Steve, hnán chamtivostí a žárlivostí, rozhodne nechat si všechno zlato pro sebe a zbavit se ostatních členů skupiny. Ve víře, že všichni ostatní jsou mrtví, se vrací do Los Angeles i se zlatem. Charlie a další členové ale přežili a zrádci se hodlají pořádně pomstít. Charlie sežene na pomoc nové členy do týmu, Johnovu dceru Stellu, která je specialistkou na sejfy, a Lyla, hackera. Přidají se k nim ještě „Levé ucho“, odborník na výbušniny, a řidič Rob. Nový tým má v plánu získat to, co jim po právu patří, a získat při tom pomstu. (Viacom)

vasek.raul

Nevím, ale dovolím si nesouhlasit s většinou zde hodnotících čtyřmi hvězdičkami...dle mého názoru tohle není film, který by dosahoval takových kvalit, abych se na něj podíval znova...děj mi nenabízí atmosféru takovou, jakou bych od námětu očekával...někdy až přehnané scény, kdy se snaží odhalit co nejvíce drobností pro mě udělaly z tohoto filmu průměr...oddychovka, která je za 50%... ()

mandella

Edward Norton je krásně slizký, Mark Wahlberg je tak akorát "správný" a Charlize Theron tomu dodává napětí...když ji hoši mlsně sledují, ale přitom si k ní nic nedovolí :-) celá partička je dobře obsazena, film odsýpá, Benátky i Minicoopery mám moc ráda a je to o dost vtipnější než filmy podobného ražení (Dannyho parťáci, Chladnokrevně). Základní účel to splnilo - pobavilo moc dobře. ()

petan416

Detailní plán, vypracované předvedení, akční nářez..... takovéto filmy mě baví.....Nebýt místy nudnějších pasáží o ničem, jasná stovka, teď 80%.....ale stopro můžu doporučit. ()

freEDelL

Filmy s Markem Wahlbergem mám moc rád a ani tento remake není vyjímkou. Moc se mi líbí zapojení Cooperů :-) jinak není to žádné náročné koukání, ale jako oddychovka je to ideální :-) ()

Ajka2

Průměrný krimi film, ovšem s dobrým obsazením. Téma lehce "ohrané", ale zde poměrně chytlavé. Prostě 50% ()

ToxicAli

Velmi dobrá reklama na Mini Cooper. Italian Job je další z řady loupežných filmů a rozhodně patří mezi ty povedené. Je tu klasická parta sympatických týpků, kde každý má svoji specializaci a jedna pěkná slečna pro oživení. Celkem mi vyhovuje, že děj není zbytečně překombinovaný, jako tomu bylo u Dannyho parťáků. Edward Norton tu jako záporák pravda mnoho nepředvedl a tato role je určitě jedna z jeho nejhorších, ale jinak se jedná o skvělou oddychovku. ()

Moc od toho jeden nečekal, ale o to více příjemné bylo překvapení. Tři roztomilá autíčka, perfektní hudba, poměrně vtipné hlášky a příjemně to utíkalo. ()

Kozlowski8

Kdybych měl zhodnotit jednou větou - béčkově působící akčňák se superhvězdným obsazením. Dva herci z mé topky (Charlize Theron a Edward Norton), k nim skvělý Statham a velmi dobrý Wahlberg. V globalu asi zaslouží pochvalu i scénář, v němž se objevují zajímavé nápady (už to samotné provedení loupeží). Nejlepší scéna z celého filmu se odehraje v samotném úvodu, úvod je skutečně famózní. Některé další scény však působí pocitově velmi lacině, nepromyšleně, béčkově. Škoda, že si tvůrci, kteří investovali jistě ohromné částky na zaplacení hvězd a na technicky výborně natočené, ale drahé akční scény, trošku více a lépe nepohráli s drobnostmi, které by dílo posunuly do první třídy. Nicméně slušná zábava. 65%. ()

EddieIron

Když pominu zbytečnou komplikovanost celé akce-stačilo se za pomoci krásné Charlize dostat k padouchovi Edwardovi domů a tam z něj cihly vymlátit-tak jsem se fakt bavil.Poctivé čtyři hvězdy a jedna navíc za fórek,kdy "skutečnému Napsterovi" krade jeho spolubydlící nápad pod plakátem Metalliky. ()

Aidina

..."Fain? Copak ty nevíš, co znamená fain? Jo bohužel. Flustrovaný. Amorální. Jídášský. Necitlivý."... Dobře udělaná akční a vtipná komedie o dokonalé loupeži, podrazu a pomstě. A úžasné minicoopery, co řežou zatáčky, jedna báseň. ()

ludovit14

TENTO lúpežnícky thriller,ktorý zdobia výborne herecké výkony-je jeden s tých lepších,ktorý nesú tento žáner.Aj keď je to už otrepané klišé,ale v tomto prípade je to skutočne dobrá akčná jazda:či je to na zemi,podvodov,na vode alebo v podzemnom kanále.Sú to scénky naozaj dobrým námetom,príbeh má skutočne dobrý spád-vôbec nenudí,už ako to býva zvykom-práve naopak stále sa niečo deje.HOD:83%.VIDEL 2 krát.PS:pripravte sa na akčnú jazdu na motorových člnoch,aká sa len tak nevidí! ()

kacer4

Filmy tohto typu začínajú a končia skoro rovnako. Začínajú nejakou ukážkovou akciou ako sa to robí, alebo rozlúčkovou, ako v tomto prípade. A končia tak, že sú hlavný protagonisti vysmiaty niekde na útese a prípadne fajčia cigarety. A niečo medzi tým sa snažia autori vždy obmeniť. Ale aj tak je to stále ten istý vzorec. Vymyslieť čo najlepší plán, pričom ideál je ho pred divákom ukázať až v poslených desiatich minútach, alebo sa vysporiadať čo najlepšie s nečakanými zmenami. Tento film vidím ako mix Dannyho jedenásky a Fast Five. Partia celkom inteligentných ľudí sa preháňa na Mini po meste. Dannymu som dal tusím 4*, Fast nemal ďaleho od odpadu. ()

Rust_Francis

Parádní akčňák na vypnutí a nenáročné pobavení. Vtipné scény, dobří herci, slušná zábava. Sviští a baví to stejně dobře jako ty malé Mini Coopery. Viděl jsem to už několikrát a pokaždé mě to pobavilo stejně dobře jako napoprvé. ()

smetak30

Sračkoidný debilný klišé film, s debilne hrajúcim Wahlbergom (jak ja toho herca neznášam) a debilným predvídateľným nudným príbehom... Pozrel som si to kvôli tunajšiemu vysokému hodnoteniu, no teraz je mi ľúto tých 2 hodín o ktoré ma tento film pripravil.... ()

brasek

Slušná zábava. Akčná kriminálka s výborným obsadením kde divák od prvej minúty fandí zlodejom, ktorí okrádajú iného zlodeja. ()

Teachman

Námět a zápletka: 9/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 8/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 8/10. ()

Rychle a zběsile shání režiséra

26.10.2012

Krvavý prachy Erica Bany

Krvavý prachy Erica Bany

13.10.2008

Oldschoolově zaměřený F. Gary Gray měl už touto dobou pracovat na pokračování Loupeže po italsku pod názvem The Brazilian Job, ale projekt se ne a ne odlepit od země. Místo něj teď Gray chystá pro… (více)