Mortal Kombat 2: Vyhlazení

• Česko Mortal Kombat 2 (více)

Mortal Kombat 2 je novým dobrodružstvím, které začíná tam, kde předchozí film skončil. Odvážní bojovníci musejí opět čelit protivníkům ve službách nelidského Shao Khana, vládce Vnějšího světa, který prorazil vesmírný tunel mezi Vnějším světem a Zemí, aby ji ovládl. Jeho Armádu temnoty vedou nemilosrdní bojovníci s nadpřirozenými schopnostmi - Sindel, kdysi krásná královna, nyní hrozné ztělesnění smrti, obrovský kentaur Motaro a ninja Ermac, mistr telekinetických sil. (oficiální text distributora)

NiaWolf odpad!

John Leonetti by měl spíše dělat hrobníka, protože takhle pohřbít skvělý první film touhle splácaninou by se asi jen tak někomu nepodařilo. Zabít většinu postav z prvního filmu, a pak vytáhnout triky, které jsou stejné jako v reklamě na Palmexmana....to si MK nezasloužilo ()

Yawgmoth

První díl mě bavil moc,tento už trochu míň,ale přeci jen...mám rád hru a na takovýchto filmech docela ujíždím:) ()

Sosak odpad!

Dno župmy kinematografie určitě obsahuje spoustu filmů, točených podle PC her. Válí se tam zcela určitě i Mortal Kombat 2. Naprosto otřesné efekty, ještě idiotštější příběh a prázdné postavy na vás budou celých 91 minut roztáčet nehoráznou frašku a zkusí vám sebrat mozek pomocí tohoto otřesného filmu. Až vám to někdo pustí, zavřete oči a s křikem utečtě z pokoje...já to neudělal a dodnes nesu následky. ()

Psycho.R

Kdyby byla lepší choreografie zápasů, větší výprava, režisér a herci z jedničky, bylo by to určitě lepší, ale i tak... ()

Lorge

Odešel Paul W. S. Anderson, doešlo několik představitelů hlavních rolí, odešla atmosféra, odešel příběh, odešel děj. Co vlastně zůstalo? Banda antitalentů v trapných kostýmech a plechových rukavicích pobíhajících po skládce a sem tam se snažících předvést něco jako boj. Trapné, až k pláči :( ()

amim odpad!

Název je opravdu velmi výstižný, neb po shlédnutí tohoto "filmu" bylo minimálně 50% mých mozkových buněk vyhlazeno.Mortal Kombat 1 bylo vcelku solidní Béčko, kde Lambert předváděl jednu ze svých nejlepších rolí (až po Highlanderovi samozřejmě), ostatní mu to moc nekazili a člověk se mohl prostě dívat na sérii soubojů a hlasitě se smát. Ideál. MK2 je ovšem jiné. Zde končí všechna legrace a jediné, co vám zbývá, je brečet a hlavně trpět. Herci podávají dosti tragický výkon (Lambert byl nahrazen nějakým vysmátým realitním makléřem a Cage si pro jistotu neškrtne vůbec). Záporáci jsou kapitola sama o sobě, dialogy tak nějak nedávají smysl a člověk se dívá jenom proto, aby zjistil, jestli druhá půle bude stejně tragická jako první. A jelikož je to MK, tak by člověk očekával, že aspoň souboje budou jakž takž na úrovni. To, co však vytvářejí speciální efekty, před kterými by se i Herkules nemusel stydět, je opravdu něco. Veškerý souboj se smrkne na úder, sekundová pauza a následného nebohého miniona, jak naráží do zdi. Nebudu to prodlužovat a na rovinu řeknu, že tohle je prostě brak, který je beze sporu to nejhorší, co jsem kdy měl tu smůlu vidět. ()

Luckyman

Keď som to videl pred 12 rokmi 1 x, tak som bol celkom nadšený a bavil som sa. Keď som si to pozrel teraz znovu, tak už to nie je to, čo bývalo a čo by od toho človek očakával. Dosť slabé a ešte slabšie ako jednotka. ()

LabySo69

Zpětně zjišťuju, že „dvojka” je mnohem lepší než „jednička”. Ano, sice je to plný otřesných efektů a příběh je při nejmenším dementní, ale stejně tak tomu bylo i u prvního filmu. Ale zde máme možnost vidět víc soubojů a některý z nich jsou choreograficky lepší a hlavně svižnější, než tomu bylo u předchozího počinu. Hlavní plus je, že v Annihilation vystupuje obrovský množství postav a všichni jsou ze hry! Ne jako v případě Andersonovy jedničky, kde třeba Liu Kang hned v prvním zápase bojuje proti nějakýmu bezejmenýmu černýmu týpkovi s bambusovou tyčí...Takže jo, sice je to blbost, ale aspoň máme možnost kochat se celkem slušným počtem postav ze hry a jako bonus se Liu Kang přemění v draka :) ()

Likan7

Pamatuji si, jak jsem prosil babičku, aby mi koupila v Tescu videokazetu s touhle "peckou". Vždyť to byl druhý Mortal Kombat! Druhý díl po úžasné jedničce, která je nejlepší film ever..nedávno jsem se k tomu dostal tuším někde na youtube a projel si alespoň akční scény...hm...jednu hvězdu za sexy Sindel a druhou za Millenu. Jinak pryč s tím. ()

Pavel82

Guilty pleasure mého dospívání. Tady působí všechno tak naivně, lacině a hloupě a bere se to tak smrtelně vážně, až je to neskutečně super. Herci za kačku, efekty za tři pade, scénář nula, choreografie soubojů ze školky a ty dialogy... "Vždyť naše vítězství v Mortal Kombatu, mělo tyto brány uzavřít"_"Mohou být ale znovu otevřeny."_"Co to má znamenat?" Nebo " Budeš se pohybovat tak rychle, že si budeš myslet, že se nepohybuješ vůbec." :) To je přeci naprostá bomba. ()

Acrobat odpad!

Je to este ukazkovejsi masaker nez jednotka. Vsetci divaci si asi dodnes neuvedomuju hrozu bojov o nasu zem. Tak skazit ci vyslovene umyselne sabotovat pre niekoho dobru hru, ja byt fanusikom tak deriem pazurmi deku. Tato papundeklova akcia kde o kontaktnych subojoch nemoze byt ani rec, je ukazkou totalnej straty sudnosti. Od nehercov, efektov, priam dementneho pribehu v suvahe tych najhorsich nocnych mor z filmovej skoly. Uz sa neda klesnut dole a Danteho peklo je blizko. Kazdy sa tu toci vo vzduchu a odhadzuje sa este skor nez ho udru. Skratka bohovia sa museli zblaznit a vsetci v tejto komedii tiez. ( videne 02.12.2019, Filmplus archiv) ()

Demonic189 odpad!

Oproti skvelej jedničke skutočný odpad. Od hercov, herečiek (tie su tak dobré akurat do plaviek), lacné efekty, strašné dialogy, detské rekvizity a nulový dej.... Už len to natáčanie muselo byť neskutočná prča. ()

Nix

Dvě hvězdy jen kvůli tomu, že v dětství jsem dostal VHS kazetu k narozeninám a jelikož Mortal Kombat je srdcová záležitost a tento film je velká nostalgie. Jinak je to opravdu průser, pro ty, co to neviděli, nepouštějte si to a skončete u jedničky, nic spešl tady není, občas jsou některý bitky celkem ucházející, ale jinak je to hrozný průser a strašný béčko. ()

CGP odpad!

Odpad. Všechny plusy, na kterých stála jednička, tedy hlavně herci, se kterými byl člověk schopen se ztotožnit a jejichž vzájemnému špičkování se rád zasmál, divácky vděčné souboje, hudba, tajemné prostředí ostrova a chrámu, neotřelí protivníci, to vše je pryč. Tenhle film neměl nikdy vzniknout. ()

Hvězda Raidu v novém Mortal Kombat

Hvězda Raidu v novém Mortal Kombat

11.07.2019

Herec Joe Taslim (The Raid, Rychle a zběsile 6) byl obsazen do role Sub-Zera v připravovaném rebootu akčního Mortal Kombat. Taslim, který v minulosti reprezentoval Indonésii v judu, se naposledy… (více)

MK3 sa začne nakrúcať

MK3 sa začne nakrúcať

09.08.2005

Séria Mortal Kombat, ktorú solídne započal Paul W.S. Anderson a rozdrvil John R. Leonetti, sa čoskoro stane trilógiou. "Trojku" s podtitulom Devastation nakrúti istý mink - režisér, ktorý už má na… (více)